Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

آنچه در این مطلب میخوانید :

سرمایه گذاری در فنلاند

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

فنلاند کشوری واقع در قارۀ اروپا و حوزۀ اسکاندیناوی، با سطح رفاه و کیفیت بسیار بالا، مقصد بسیار مناسبی برای متقاضیان مهاجرت می‌باشد. راه‌های اخذ ویزای سرمایه‌گذاری از کشور فنلاند، موضوع اصلی این مقاله، که به کوشش سایت ایرکا مایگریت فراهم شده، می‌باشد. هلدینگ ایرکا با طراحی این سایت برای افزایش اطلاعات متقاضیان مهاجرت، گامی مهم و رو به جلو برداشته است.

کشور فنلاند جزو شادترین کشورهای جهان قرار داشته و به دلیل فساد پایین اقتصادی مانند کشورهای دانمارک و نیوزلند، برای سرمایه‌گذاران خارجی انتخاب مطلوبی خواهد بود.

از مواردی که یک سرمایه‌گذار خارجی برای انتخاب کشور مقصد باید در نظر بگیرد، میزان کنترل فساد مالی می‌باشد. در جایی که فساد مالی وجود دارد، امنیت مالی سرمایه‌گذار تامین نشده و سود مورد انتظار با توجه به سرمایه، به‌دست نخواهد آمد. کشور فنلاند میزان کنترل فساد خوبی داشته و می‌تواند برای سرمایه‌گذاران مکان مناسبی باشد.

شاخصۀ مهم دیگر برای سرمایه‌گذاری، خطر مصادرۀ اموال توسط دولت میزبان است. در درجه‌بندی کشورها از عدد 1 تا 7، کشور فنلاند عدد 1 را داراست. این عدد ریسک بسیار پایین مصادرۀ اموال در کشور فنلاند را بیان می‌کند.

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور فنلاند، خرید ملک است. در ابتدا باید در نظر داشت که سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک موجب دریافت اقامت این کشور نخواهد شد. از آن‌جایی که بیشتر املاک در فنلاند توسط شهرداری و مراکز محلی با یارانه‌هایی از جانب دولت ارائه می‌شوند، املاک بازار آزاد که برای سرمایه‌گذاران خارجی مناسب است، کم هستند. بیشتر املاک آزاد نیز در پایتخت این کشور یعنی شهر هلسینکی و به‌صورت آپارتمان‌ها کوچک هستند. باید بدانید که قیمت ملک در این شهر نسبت به سایر شهرها بالاتر است.

دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه، خودحمایتی و کارآفرینی هستند. اخذ اقامت از هر یک از این روش‌ها منوط به اثبات سودآوری آن برای کشور فنلاند می‌باشد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟