Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

آنچه در این مطلب میخوانید :

سرمایه گذاری در پرتغال

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

کشور پرتغال واقع در قارۀ اروپا بوده و زبان رسمی آن پرتغالی است، این زبان جزو پرگویش‌ترین زبان‌های جهان می‌باشد. این کشور یکی از پردرخواست‌ترین کشورها برای سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت از این طریق می‌باشد. دولت پرتغال برای جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران خارجی، طرحی به نام ویزای طلایی پرتغال را ارائه داده است. کشور پرتغال یکی از کشورهایی است که با خرید ملک و مستغلات می‌توان اقامت آن را دریافت کرد.

در این مقاله به‌صورت اختصاصی به شرایط سرمایه‌گذاری در کشور پرتغال و نحوۀ دریافت اقامت از این کشور پرداخته می‌شود. هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت و انتشار این مقاله، قصد دارد تا اطلاعات مردم عزیز را برای سرمایه‌گذاری در کشور پرتغال افزایش داده و آن‌ها را انتخاب یک مسیر درست همراهی نماید.

سرمایه‌گذاری در کشور پرتغال به دریافت ویزای طلایی و سپس اقامت این کشور منجر می‌شود. برای داشتن ویزای طلایی لازم است تا سرمایه‌گذار خارجی برای خرید ملک از 280 هزار تا 500 هزار یورو، خرید سهام از پرتغال به ارزش 1 میلیون یورو، ثبت شرکت و اشتغال‌زایی برای 10 نفر، خرید سهام یکی از شرکت‌های این کشور به مبلغ 350 هزار یورو و دیگر موارد معین‌شده اقدام کند. پس از دریافت ویزا و با رعایت شرط حضور 14 روز در دو سال اول و 21 روز در سه سال بعدی، می‌توان اقامت دائم را در سال پنجم درخواست دهد.

تمامی موارد باید با تامین مالی از خارج از کشور پرتغال و نداشتن سوءپیشینۀ فرد سرمایه‌گذار همراه باشد تا اجازۀ اقامت صادر شود.

از راه‌های سرمایه‌گذاری در پرتغال می‌توان به خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی، خرید اوراق قرضه و ایجاد استارت‌آپ‌ها اشاره کرد.

آمار مصادرۀ اموال در این کشور عدد 1 را نشان می‌دهد. عدد 1 پایین‌ترین میزان ریسک را برای سرمایه‌گذار دارد و نشان می‌دهد پرتغال مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاری است.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟