Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به آمريكا

USA

شرايط مهاجرت به آمريكا

شرايط مهاجرت به آمريكا را مي‌دانيد؟ نامي آشنا براي تمام دنياست. همگي از شرايط اين كشور براي كار و تحصيل آشنا هستند. حداقل يكبار نام گرين كارت به گوش شما خورده است. راه‌هاي مهاجرت قانوني به آمريكا چيست؟ در ادامه با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا همراه باشيد.  

شرايط مهاجرت به آمريكا

آمريكا نيز به مانند اكثر كشورهاي جهان از چند روش عمومي اقدام به پذيرش مهاجر از سرتاسر دنيا مي‌كند. كار، تحصيل، سرمايه‌گذاري، ازدواج و تولد راه‌‌هاي امني هستند كه منجر به اخذ اقامت از آمريكا مي‌شود. هنزمندان بسته به شرايط خاص نيز مي‌توانند اقدام كنند.

معمولا بعد از 7 سال اقامت در آمريكا مي‌توان اقدام به اخذ اقامت دائم كرد. در صورت حضور 10 ساله، شما قادر به دريافت گرين كارت خواهيد شد و شهروند آمريكا خواهيد شد.

شما مي‌توانيد از طريق حرفه‌اي كه داريد اقدام كنيد. در اين مسير بايد بدانيد كه چه هدفي را دنبال مي‌كنيد. آيا قصد داريد اقامتي دائمي در آمريكا داشته باشيد؟ ويزاهاي متعددي براي افراد مختلف در سيستم مهاجرپذيري آمريكا مشخص شده است. شما با توجه به شرايط عمومي مي‌توانيد اقدام كنيد. تيم ايركا مايگريت آمادة پاسخگويي به شما در اين زمينه است.

قطعا بر كسي پوشيده نيست كه تحصيل در آمريكا يك فرصت استثنايي خواهد بود. دانشگاه‌هاي معتبر و سطح علمي بالاي دانشجويان باعث مي‌شود كه شما در هرجاي دنيا بتوانيد مشغول به كار شويد. بورسيه‌هاي متنوعي نيز براي دانشجويان خارجي در نظر گرفته شده است كه در صورت واجد شرايط بودن هزينه‌هاي تحصيلي شما بر دوش دولت آمريكا خواهد بود.

سرمايه‌گذاري نيز يكي از راه‌هاي سريع براي اخذ اقامت موقت از آمريكا است. بستگي به مكاني كه قصد سرمايه‌گذاري داريد، حداقل مبلغ سرمايه متغير خواهد بود. براي مناطق روستايي شما مي‌توانيد با 900 هزار دلار اقدام به اخذ اقامت موقت كنيد كه در نهايت مي‌تواند منجر به دريافت گرين كارت شود.

ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا آمادة پاسخگويي به شما در تمام زمينه‌هاي مربوط به مهاجرت به آمريكا است.  

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟