Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به سنگاپور

Singapore

شرايط مهاجرت به سنگاپور 2022

اگر قصد مهاجرت به سنگاپور را داريد جالب است بدانيد كه زبان رسمی اين كشور انگليسی است. جالب‌تر از آن اينكه سنگاپور از ثروتمندترين‌های جهان است. اين به بخاطر موقعيت استراتژيك اين كشور است. شايد با اين تفاسير نگاهی هم به مهاجرت به سنگاپور داشته باشيد! پس در ادامه با اين متن همراه باشيد.

به سنگاپور مهاجرت كنيد

اگر در كار تجارت دريايی تبحري داريد يا گمان مي‌كنيد كه مي‌توانيد در اين زمينه سرمايه‌گذاری كنيد قطعا سنگاپور يكي از مقاصد شما بايد باشد. سنگاپور ساليانه در حدود 15 ميليون گردشگر نيز دارد. در اين صورت اگر در گردشگری تجربة كاری و تحصيلات آكادميك داريد، و قصد مهاجرت در سرتان است، قطعا سنگاپور مي‌تواند مقصدي بي‌نظير باشد.

فرم مشاوره مهاجرت و مشاوره با کارشناس مهاجرتی

مانند اكثر كشورهاي جهان شما مي‌توانيد از طريق: تولد و ازدواج، كار، تحصيل و سرمايه‌گذاري برای اخذ ويزای سنگاپور اقدام كنيد.

شرايط اخذ ويزای سنگاپور

گام اول براي ورود به بازار كار سنگاپور و اخذ ويزاي كار داشتن پيشنهاد كاري از يك كارفرماي سنگاپوری است. مدارك خود را به كاريابي‌ها ارسال مي‌كنيد و منتظر پاسخ خواهيد ماند. متخصصين ما با آگاهی و شناخت صحيح مي‌تواند در اين مسير همراه شما باشند. ويزاي كار در سنگاپور انواع مختلفی دارد كه هركدام مناسب يك رده شغلي خواهد بود.

يكي از راه‌هاي امن مهاجرت به سنگاپور براي تحصيل است. مشخصا اولين گام داشتن پذيرش از دانشگاه‌های سنگاپور است. به نظر شما چگونه می توان با دانشگاه‌های مختلف مكاتبه‌ای موثر داشت؟ نحوه مكاتبه و ارسال مدارك در روند محصل شدن شما در سنگاپور موثر است.

مهاجرت سرمایه گذاری در سنگاپور

سرمايه‌گذاری نيز يكي ديگر از راه‌های مهاجرت به سنگاپور است. با توجه به شرايط فقط افراد خاص قادر خواهند بود. شما يا بايد يك طرح تجاري بسيار حرفه‌ای و توجيه پذير براي سنگاپور داشته باشيد. يا سرمايه‌‌ای در حد 2.5 ميليون دلار يعني چيزي در حدود 70 ميلياد تومان به اين كشور انتقال دهيد و ثابت كنيد كه حداقل 50 ميليون دلار ديگر نيز پشتيبان داريد.

مهاجرت به سنگاپور از طريق ‌ ازدواج و تولد

امكان مهاجرت از طريق ‌ ازدواج و تولد نيز ممكن است. با توجه به هزينه‌هاي زندگي يكي از مقاصد مهاجرتي گرانقيمت به شمار مي‌رود. با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟