Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرايط مهاجرت به ليتوانی

Lithuania

شرايط مهاجرت به ليتوانی

قصد مهاجرت به ليتوانی را داريد؟ به نظر شما اين كشور تا چه حد با شرايط شما براي اخذ ويزا سازگاری دارد؟ بايد چه شرايط عمومی را از اين كشور انتظار داشت؟ در ادامه با ما همراه باشيد.

مهاجرت کاری به ليتوانی

آيا قصد داريد از طريق كار به كشور ليتوانی مهاجرت كنيد؟ مانند اكثر كشورهای اتحاديه اروپا شما بايد يك درخواست از كارفرما داشته باشيد و مورد تاييد اداره مهاجرت قرار بگيرد. شرايط شما بررسی مي‌شود و با توجه به تجربه و تخصصی كه داريد منجر به اخذ ويزای موقت از ليتوانی خواهد شد. بايد در نظر داشت كه كارفرما بايد ثابت كند شخص ديگری در ليتوانی برای اينكار نيافته است.

برای مشاوره فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید

شرايطی در اين زمينه وجود دارد. اگر همه شرايط به خوبی پيش برود شما حداكثر 3 تا 6 ماه بعد از ارائه درخواست، ويزای خود را دريافت خواهيد كرد. همه چيز به دعوت نامه كارفرما و در نهايت تاييديه اداره مهاجرت بستگی دارد.

راه‌های ديگری نظير تولد و ازدواج نيز كه در اكثر كشورها برقرار است وجود دارد. شخصی كه دو سال در ليتوانی اقامت داشته باشد مي‌تواند با فرد ديگری ازدواج كند و او را به خود ملحق كند. همچنين بايد اقامت فرد تا يكسال ديگر اعتبار داشته باشد. قوانينی كلی در اين زمينه وجود دارد كه مي‌تواند منجر به اقامت سريع‌تر نيز بشود.

براي كسب اطلاعات بيش‌تر از طرح‌ها و جزئيات اقامت در ليتوانی با ما در تماس باشيد. ممكن است شرايط شما با اين كشور سازگار باشد و فرصتي استثنايی منتظر شما باشد. ما در ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگِ ايركا آماده پاسخگويي به انواع سوالاتِ شما در اين زمينه هستيم. شرايطي وجود دارد كه افراد از آن باخبر نيستند و متخصصين ما با اگاهي كامل از وضعيت كشورهای مختلف نظير ليتواني، مي‌توانند شما را به مقصود خود نزديك‌تر كنند.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟