Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرایط ویزای سرمایه گذاری ترکیه

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

آخرین شرایط ویزای سرمایه گذاری ترکیه

برای انتخاب کشور درست برای سرمایه‌گذاری، لازم است تا متقاضی سرمایه‌گذاری، از شرایط و قوانین کشورها به‌طور کامل اطلاع داشته باشد. هر کشور شرایط ویژه و اختصاصی دارد و متقاضی با کمی تحقیق می‌تواند بهترین انتخاب را با توجه به شرایط، بودجه و خواسته‌های خود انجام دهد.

در این راستا هلدینگ ایرکا با طراحی و راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت، به بررسی شرایط سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت از کشور ترکیه پرداخته است. هدف از انتشار این مقاله افزایش اطلاعات مردم عزیز در خصوص سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه می‌باشد.

بهترین روش برای ویزای سرمایه گذاری ترکیه

روش‌های مختلفی برای سرمایه‌ گذاری . اخذ اقامت ترکیه وجود دارد. با هر کدام از این روش‌ ها و پرداخت حداقل مبلغ تعیین‌شده می‌توان طی فرایند 3 تا 6 ماهه، اقامت این کشور را دریافت نمود. اقامت برای همراهان سرمایه‌گذار (همسر و فرزندان زیر 18 سال) نیز معمولا تا 2 ماه به طول می‌انجامد.

از روش‌ های سرمایه‌ گذاری در ترکیه می‌توان به خرید ملک، خرید اوراق قرضه، ثبت شرکت و کارآفرینی، خرید سهام و سپردۀ بانکی اشاره کرد.

حداقل میزان سرمایه‌ گذاری در ترکیه

تا پیش از سال 2019 سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه با سرمایه‌ای بالغ بر 1 تا 3 میلیون دلار آمریکا قابل قبول بود، اما پس از آن دولت رویکرد متعادل‌ تری را اتخاذ کرد و حداقل میزان سرمایه‌گذاری را بین 250 تا 500 هزار دلار آمریکا اعلام کرد.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

داشتن اقامت و پاسپورت کشور ترکیه مزایایی زیادی دارد. برای مثال کشور ترکیه دو تابعیت بودن را می‌پذیرد بنابراین لازم نیست افراد تابعیت خود را عوض کنند، با داشتن پاسپورت ترکیه امکان سفر به 148 کشور بدون ویزا وجود دارد، استفاده از خدمات تحصیلی و بیمه درمان رایگان، اجباری نبودن خدمت سربازی برای آن‌ ها و اعتبار 10 سالۀ پاسپورت و امکان تمدید تا پایان عمر تعدادی از مزایای داشتن پاسپورت کشور ترکیه می‌باشد.

سوالات متداول اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه

حداقل میزان سرمایه‌ گذاری ترکیه بین 250 تا 500 هزار دلار آمریکا می باشد.

شما با خرید ملک به مبلغ $250,000 دلار ، از طریق سرمایه گذاری حداکثر طی 6 ماه میتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید .

شما با ثبت شرکت به سرمایه $500,000 دلار ، از طریق سرمایه گذاری حداکثر طی 6 ماه میتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید .

شما با سپرده گذاری حداقل به مبلغ $500,000 دلار ، از طریق سرمایه گذاری حداکثر طی 6 ماه میتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید .

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟