Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در کانادا

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا

یکی از روش‌های دستیابی به ویزای کانادا، ‌ایجاد انواع سرمایه‌گذاری در این کشور است که در میان مردم نیز محبوبیت بالایی دارد.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت قصد دارد تا در این مقاله، شما عزیزان را با چگونگی و انواع سرمایه‌گذاری برای اخذ ویزای کانادا آشنا نماید.

در ابتدای امر بهتر است بدانید که، کشور کانادا به دلیل داشتن اقتصادی بزرگ و پیشرفته،‌کنترل فسادهای اقتصادی و اداری، ریسک بسیار پایین مصادره اموال و به‌طور کلی داشتن استانداردهای سرمایه‌گذاری مورد استقبال بسیاری از مردم دنیا قرار دارد.

سرمایه‌گذاری در کشور کانادا انواع مختلفی دارد، اما در نظر داشته باشید که تنها برخی از آنها می‌تواند منجر به دریافت اقامت برای شما گردد.

انواع روش های سرمایه گذاری کانادا برای اخذ اقامت

به عنوان مثال در بخش‌هایی از کشور کانادا اجازه خرید ملک از جانب اتباع خارجی وجود دارد، اما مسئله این است که صرفا با خرید ملک برای کسی اجازه اقامت صادر نمی‌شود. خرید اوراق قرضه و اوراق بهادار دولتی و ثبت شرکت در این کشور نیز از دیگر گزینه‌های سرمایه‌گذاری است که به وسیله آن هیچ‌گونه امکان اقامتی برای شخص سرمایه‌گذار ایجاد نمی‌گردد.

شرایط ثبت شرکت در کانادا

در مقابل موارد ذکر شده، گزینه‌های دیگری جهت سرمایه‌گذاری در کشور کانادا و به‌دنبال آن دریافت اقامت این کشور وجود دارد. ازجمله این موارد، ثبت یک شرکت در کانادا با دارا بودن حداقل 50 درصد سهام شرکت و به دنبال آن مشغول به کار شدن در آن شرکت است.

مورد دیگر سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی و ایجاد استارت‌‌‌آپ‌های مورد نظر کشور کانادا است. در حقیقت در این گونه موارد، شخص باید ایده و طرح تجاری خلاقانه خود را برای دریافت تاییدیه ارائه نماید که در صورت تایید، شخص می‌تواند از ابتدای امر اقامت دائم خود و همراهانش را اخذ نماید.

نکته مهمی که از ابتدا باید مورد توجه قرار گیرد این است که هر کدام از ایالت‌های کشور کانادا، شرایط ویژه و مخصوص به خود را دارند.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟