Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اخذ ویزای کار سوئد

ویزای کار

تغییرات ویزای کار سوئد

تغییرات ویزای کاری سوئد

کشور سوئد که از لحاظ جغرافیایی در حوزۀ اسکاندیناوی و در شمال اروپا قرار گرفته است، به‌دلیل وجود اقتصاد بسیار قوی، حقوق و مزایای بالای کارگران و کارمندان، رفاه مردم آن، با وجود مالیات بر درآمد بالا، مورد توجه و علاقۀ بسیاری از اشخاص برای مهاجرت قرار گرفته‌ است که یکی از روش‌های مهاجرتی به این کشور پیشرفته و صنعتی، مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری می‌باشد.

در این خصوص هلدینگ ایرکا، با طراحی سایت ایرکا مایگریت، اطلاعاتی را در مورد شرایط و راه‌های اخذ ویزای کاری به کشور سوئد را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور سوئد

افرادی که در نظر دارند تا از طریق مهاجرت کاری وارد کشور سوئد شده و اقامت بگیرند، در صورتی که ساکن کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا باشند، می‌توانند بدون ویزا وارد این کشور شده و به‌دنبال کار بگردند؛ اما سایرافرادی که بومی خارج از اتحادیۀ اروپا هستند، جهت انجام کار در سوئد مجبور به دریافت ویزای کاری می‌باشند، که این امر از طریق پذیرش یک پیشنهاد کاری از کارفرمای سوئدی امکان‌پذیر خواهد بود.

امکان انجام کار در سوئد توسط اشخاص خارج از اتحادیۀ اروپا، شرایط خاصی دارد. در ابتدای امر کارفرمایان سوئدی که درصدد استخدام افراد خارجی هستند، باید آگهی شغلی مورد نظر خود را 10 روز در سوئد، سوییس و اتحادیۀ اروپا منتشر نمایند. این آگهی نیز باید مطابق با قوانین و بخش‌نامه‌های کشور سوئد باشد و همۀ موارد قانونی آن به‌طور کامل رعایت شده باشد. پس از گذشت 10 روز و عدم دریافت پاسخ مناسب، کارفرما می‌تواند آگهی شغلی را در سطح کشورهای خارج از اتحادیۀ اروپا منتشر نماید.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

در این صورت اگر فردی برای شغل مورد نظر با کارفرما به توافق رسید، می‌تواند با ارائۀ مدارک مورد نیاز، مانند مدارک شناسایی، تسلط به زبان سوئدی، اجاره نامۀ منزل سوئد، مدرک تحصیلی و غیره، ویزای کاری کشور سوئد را دریافت کرده و وارد این کشور شود.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟
ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟