Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اخذ ویزای کار نیوزلند

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری نیوزلند 2022

تغییرات ویزای کاری نیوزلند

کشور نیوزلند متشکل از دو جزیره بزرگ در جنوب غربی اقیانوس آرام است. این کشور دارای اقتصادی بسیار پیشرفته و رو به رشد است که به وسیله آن رفاه بالایی را نیز برای مردم خود فراهم نموده است.

اقتصاد پیشرفته، رفاه بالا، دموکراسی و…. متقاضیان زیادی را از سراسر دنیا و از جمله ایران جذب مهاجرت به این کشور نموده است.

از راههای مهاجرت به کشور نیوزلند،‌می‌توان به مهاجرت کاری از طریق اخذ ویزای کاری اشاره کرد.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت و از طریق آن مطالبی را در مورد راهها و شرایط اخذ ویزای کاری نیوزلند در اختیار شما همراهان گرامی قرار می‌دهد.

شرایط اخذ ویزای کاری از کشور نیوزلند

دریافت ویزای کاری نیوزلند شرایط و راه‌های متفاوتی دارد. اخذ این ویزا به کسب امتیازهایی مربوط است که کشور نیوزلند برای مخاطبان در نظر گرفته است. به عنوان مثال، فاکتورهایی مانند سن،تحصیلات، سابقه کاری و نمره زبان تاثیر بسزایی در کسب امتیازهای مورد نظر دارد. باید در نظر داشته باشید که امتیاز 160،حداقل امتیاز مورد نیاز به این کشور است.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کاری نیوزلند

در صورتی که شما در این کشور تحصیل نکرده‌اید یا شریک کاری در آنجا ندارید، می‌توانید از طریق دریافت یک پیشنهاد شغلی از جانب کارفرمای نیوزلندی، موفق به اخذ ویزای کاری شوید. برای این امر شما نیاز به جستجو در سایت‌های کاریابی نیوزلند دارید. از طریق اینگونه سایت‌ها می‌توانید با شرکت‌های مختلف مکاتبه و مصاحبه نموده و در صورت توافق و ارائه سایر مدراک مورد نیاز مانند گذرنامه معتبر،مدارک تحصیلی،سوابق کاری، مدرک زبان، قراردادکاری و… ویزای کاری نیوزلند را دریافت نمایید.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

پس از ورود به این کشور نیز، شما پس از گذشت 2 سال می‌توانید برای اخذ اقامت دائم خود و همراهانتان اقدام نمایید.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟
ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟