Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اخذ ویزای کار هلند

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری هلند 2022

تغییرات ویزای کاری هلند

کشور هلند یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا است که همیشه متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به آن از روش‌های مختلف مانند مهاجرت کاری هستند. آمارها حاکی از آن است که کشور هلند، بیشترین کارمندان ماهر را داراست و این امر نیز به این دلیل است که این کشور، کارمندان بین‌المللی زیادی با سطح علمی بالا و متخصص در حوزۀ خود را داراست.

یکی از دلایلی که انگیزۀ بالایی برای مهاجرت کاری به این کشور را ایجاد می‌کند، طرح سود مالیاتی است. دلیل دیگر فراهم شدن امکان اقامت دائم با سرعت بالا و همچنین نرخ بیکاری بسیار پایین کشور هلند است.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

هلدینگ ایرکا تلاش می‌کند تا در این مبحث برای شما عزیزان روش‌ها و شرایط اخذ ویزای کاری کشور هلند و به‌دنبال آن امکان انجام کار و اقامت دائم را شرح و تفسیر نماید.

شرایط اخذویزای جستجوی کار هلند

یکی از روش‌هایی که منجر به اخذ ویزای کاری هلند می‌شود، ویزایی است که اصطلاحا ویزای جستجوی کار نام دارد. ویزای جستجوی کار به این صورت است که فردی که موفق به اخذ این ویزا شده است، می‌تواند وارد کشور هلند شده و به مدت 6 ماه اجازۀ اقامت دارد تا بتواند شغل مورد نظر خود را پیدا کند. این نوع از ویزای کار برای کشورهای عضو اتحادیۀ شنگن، لینخن اشتاین و ژاپن امکان‌پذیر است، اما متاسفانه هلند و تعداد زیادی از کشورهای اروپایی برای ایرانیان ویزای جستجوی کار ارائه نمی‌دهند و باید از طریق مسیر دوم که روش دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرما در کشور هلند است، اقدام کنند.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کاری هلند

ایرکا مایگریت در ادامۀ بحث به شما عزیزان خاطر نشان می‌کند که برای دریافت ویزای کار هلند، داشتن مدرک کارشناسی و تسلط به زبان انگلیسی در سطح بالا بسیار کمک کننده است؛ هرچند با داشتن مدرک پایین‌تر از کارشناسی نیز امکان یافتن کار در این کشور وجود دارد اما احتمال موفقیت کمتر است. در صورتی که فردی 5 سال در این کشور کار کرده و مالیات پرداخت نماید می‌تواند اقامت دائم هلند را کسب کند.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟
ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید
هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟