Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در اتریش

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری در اتریش

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری به کشور اتریش مورد علاقۀ بسیاری از ایرانیان است. به‌همین جهت، هلدینگ ایرکا درصدد برآمد تا در این مقاله شرایط و راه‌های اخذ ویزای سرمایه‌گذاری را از طریق سایت ایرکا مایگریت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

اخذ مشاوره برای سرمایه گذاری در اتریش

اتریش یکی از کشورهای واقع در مرکز قارۀ اروپاست که سطح زندگی مردم در آن‌جا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اقتصاد پیشرفته، رفاه اجتماعی و ثبات سیاسی موجود در این کشور، افراد زیادی را به سرمایه‌گذاری در آن‌جا و مهاجرت به کشور اتریش، ترغیب می‌نماید.

انواع مختلف سرمایه‌ گذاری در اتریش

سرمایه‌ گذاری در کشور اتریش، انواع مختلفی دارد اما باید در نظر داشت که همۀ آن‌ها منجر به اخذ اقامت این کشور نمی‌گردد. به‌عنوان مثال با آن‌ که خرید ملک در اتریش، برای مردم ایران به‌ راحتی امکان‌ پذیر است و از جهت سرمایه‌گذاری نیز، گزینۀ مناسب و حتی پرسودی است، با خرید ملک نمی‌توان اقامت این کشور را به  دست آورد.

راه اندازی بیزینس‌ در اتریش

خرید یکی از بیزینس‌های موجود در کشور اتریش، مانند رستوران، مغازه، هاستل و حتی خرید فرانچایز (استفاده از یک علامت تجاری و مجوز فعالیت برای آن) از دیگر موراد سرمایه‌گذاری است که می‌توان در این کشور انجام داد، اما همۀ این‌ها نیز منجر به اخذ اقامت برای فرد نخواهد شد.

چه سرمایه‌ گذاری‌ منجر به اخذ اقامت اتریش میشود ؟

در مقابل، ایجاد یک طرح مبتکرانه و خلاق و ارائۀ یک بیزینس پلن قوی، با رعایت تمام حداقل‌های سرمایه‌گذاری، یکی دیگر از انواع سرمایه‌گذاری‌هایی است که می‌تواند با رعایت همۀ شروط دیگر، منجر به دریافت اقامت کشور اتریش شود.

طرح خودحمایتی اتریش

به‌علاوه طرحی به‌نام خودحمایتی در اتریش وجود دارد که فرد با سپرده کردن مبلغ مورد نظر این کشور، اثبات تمکن مالی در کشور مبدا، داشتن درآمد ماهیانۀ حداقل 2500 پوند و اجاره یک ملک مسکونی در اتریش، می‌تواند در ابتدا اقامت موقت و پس از آن اقامت دائم اتریش این کشور را به‌دست آورد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟