Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به قبرس

Cyprus

شرايط مهاجرت به قبرس

در اين متن قصد داريم به راه‌های اقامت در قبرس بپردازيم. از چه راه‌هايی مي‌توان به اين كشور مهاجرت كرد؟ آيا شرايط شما با آن سازگار است؟ براي رسيدن به پاسخی درست اين متن را دنبال كنيد.   

مهاجرت به قبرس چه شرايطی دارد؟

قبرس يكی از كشورهاي اتحاديه اروپا كه مقدس بسياری براي مهاجرت است. قبرس جز شنگن نيست. به اين معنی كه با اخذ اقامت نمي‌توانيد به هر كشوری از اروپا سفر كنيد. شما مطابق با شرايط و امكانات خود مي‌توانيد اقامت دائم را از كشور قبرس دريافت كنيد. مهاجرت به قبرس از چندين طريق ممكن است:

  •       از طريق كار
  •       تحصيل
  •       سرمايه‌‌گذاری
  •       ازدواج
  •       تولد

مهاجرت به قبرس از طريق كار و مهارت

در صورتي كه از يك كارفرماي قبرسی دعوت‌نامه داشته باشيد مي توانيد اقدام به اخذ ويزا كنيد. همچنين كارفرما بايد ثابت كند كه در خاك قبرس كسی را مناسب اين موقعيت شغلی نيافته است. يك كارمند در قبرس در حدود 2000 يورو در ماه حقوق دريافتی دارد.

فرم ارزیابی مهاجرت را تکمیل کنید

در قبرس مدرك دانشگاهی بگيريد

گام نخست پذيرش شدن در دانشگاه‌های قبرس است. مي‌توانيد در هر مقطعي اقدا كنيد. قبرس براي تحصيل در مقطع ليسانس امتياز آيلتس IELTS 5.5 به بالا را جز شرايط دانشجويان خارجي به حساب مي‌آورد. براي مقطع كارشناسي ارشد و دكترا حداقل نمره آيلتس 6.5 است. البته مي‌توانيد دوره‌هاي زبان را در خود خاك قبرس بگذرانيد.

در قبرس سرمايه‌گذاری كنيد

شما پيش‌ترها مي‌توانستيد از طريق خريد ملك با مبلغ 2 ميليون و پانصد هزار يورو هم ويزا دريافت كنيد و هم سرمايه‌گذاري كنيد. به خاطر مسائل حقوقي اينكار ديگر امكان‌پذير نيست. اما مي‌توانيد از طريق ثبت شركت به ارزش 60 هزار يورو ويزاي موقت دو ساله دريافت كنيد كه قابل تمديد است.

ازدواج و تولد از يك والد قبرسی نيز منجر به اخذ اقامت مي‌شود. قوانين ازدواج با شرايط خاصي عمل مي‌كند. براي كسب اطلاعات بيش‌تر با ايركا مايگريت در تماس باشيد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟