Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

مهاجرت تحصیلی

انچه در این مطلب میخوانید :

وجود دانشگاه‌های رنک بالا در کشور استرالیا موجب شده است تا متقاضیان زیادی برای گرفتن پذیرش در این دانشگاه‌ها افزایش یابند. هلدینگ ایرکا برای پاسخ به سوالات مختلف در زمینۀ اخذ پذیرش در دانشگاه‌های مختلف در سرتاسر جهان، با طراحی سایت ایرکا مایگریت پاسخ به سوالات متنوع و ارائۀ مشاوره در این زمینه برعهده گرفته است.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

استرالیا کشوری مهاجرپذیر بوده و علاوه بر کیفیت آموزشی، دارای آب و هوای مطلوب و خدمات شهروندی سطح بالا می‌باشد، این عوامل موجب شده است تا رقابت برای دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه‌های این کشور بسیار تنگاتنگ باشد.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی در استرالیا

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور استرالیا نیازمند مدارک تحصیلی دیپلم و مدرک زبان معتبر می‌باشد، البته باید در نظر گرفت که هردانشگاه برای خود شرایط خاص و حداقل نمرات را اعلام کرده است و دانشجویان قبل از اقدام برایپذیرش باید به آن‌ها توجه داشته و مدارک را گردآوری کرده باشند.

اخذ پذیرش استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور استرالیا بسیار مورد توجه است و دانشجویان بسیاری از سرتاسر جهان برای گرفتن پذیرش در آن‌ها با یکدیگر رقابت می‌کنند. داشتن نمرۀ زبان آیلتش 6.5 یا 7، معدل بالا و هچنین مقالات ژورنالی حداقل موارد مورد نیاز برای دریافت پذیرش هستند. دانشجویان در این مقطع اجازه دارند تا 20 ساعت کار در هفته انجام دهند.

شرایط پذیرش در مقطع دکتری در استرالیا

کشور استرالیا برای پژوهش‌های مقطع تحصیلی دکتری کمک‌هزینه‌های بسیاری را متقبل می‌شود. دانشجویان لازم است تا برای گرفتن پذیرش در مقطع دکتری ابتدا با یک استاد راهنما صحبت کرده و پس از جلب نظر ایشان، با تهیۀ مدارک مورد نیاز دانشگاه، مانند رزومه، ریزنمرات، مقاله و نمره زبان (معمولا آیلتس 7 به بالا) برای پذیرش اقدام کنند.

شرایط بورسیه تحصیلی استرالیا

جهت دریافت بورسیه‌های تحصیلی و فاند، دانشجو به دانشگاه و یا استاد راهنما تقاضا می‌دهد و در صورت پذیرفته شدن می‌تواند هزینه‌های زندگی و تحصیل خود را با آن بپردازد، در یر این‌صورت و در صورتی که خود دانشجو هزینه‌ها را بر عهده بگیرد، باید سالانه حدود 20 تا 30 هزار دلار بپردازد. دانشجوی مقطع دکتری می‌تواند در هفته حدود 30 ساعت به کار بپردازد.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟