Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به سنگاپور

موضوع مهاجرت همواره با خود سوالاتی را به همراه می‌آورد. هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت برای آگاهی و اطلاع‌رسانی به مردم عزیز جهت پاسخ‌گویی به سوالات آن‌ها گامی رو به جلو برداشته است.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی به سنگاپور

در این سایت سوالاتی از قبیل چگونگی دریافت پذیرش از دانشگاه‌های سنگاپور، شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی ، چگونگی دریافت ویزا و اقامت در این کشور و غیره پاسخ داده خواهد شد.

کشور سنگاپور واقع شده در قارۀ آسیا و جزو بهترین کشورها از نظر کیفیت و رفاه زندگی، امنیت و آموزش می‌باشد. این ویژگی‌ها کشور سنگاپور را به یک مقصد مهاجرتی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی تبدیل می‌کند. این کشور با صنعت قوی، ورود به بازار کار پس از تحصیل را برای دانشجویان خود تضمین می‌کند. زبان رایج در سنگاپور انگلیسی و پول رایج آن دلار سنگاپور است.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی این کشور، باید به سایت‌های هر دانشگاه به‌صورت جداگانه سر زد و مدارک درخواستی آن‌ها را آماده کرد. این مدارک معمولا شامل داشتن مدرک زبان آیلتس 6، مدرک دیپلم به‌همراه ریزنمرات و مدارک شناسایی فرد است. طول این دوره 4 سال بوده و هزینۀ تحصیل در آن 15 هزار دلار است. معمولا دانشجو از 10 تا 16 ساعت در هفته اجازۀ کار خواهد داشت.

اخذ پذیرش با دریافت بورسیه از سنگاپور

مقطع کارشناسی ارشد در سنگاپور از 1 تا 4 سال ممکن است طول بکشد. اخذ پذیرش با دریافت بورسیه بسیار رقابتی بوده و هرچه فرد نمرۀ زبان بالاتر و رزومۀ قوی‌تری داشته باشد، امکان دریافت بورسیه برای وی بیشتر می‌شود. هزینۀ تحصیل آزاد در این مقطع حدود 18 هزار دلار می‌باشد.

شرایط مهاجرت تحصیلی به سنگاپور با دکتری

شرایط دریافت پذیرش در مقطع دکتری مانند کارشناسی ارشد است. به‌طور معمول دانشجو نیاز به مکاتبه با استاد راهنما ندارد مگر اینکه موضوعی خاص برای پژوهش داشته باشد. حداقل نمرۀ آیلتس برای دانشگاه‌ها 6.5 تا 7 است. بدیهی است که هرچه نمرۀ زبان و رزومه قوی‌تر باشد، امکان انتخاب دانشجو توسط دانشگاه بیشتر می‌شود.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟