Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

برای پاسخ به سوالاتی از قبیل شرایط مهاجرت تحصیلی به کشور نیوزلند، چگونگی دریافت ویزای تحصیلی، مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش از دانشگاه‌های این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف، هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت آمادۀ خدمت‌رسانی به مردم عزیز می‌باشد. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت راه‌های مختلف برای مهاجرت به کشور نیوزلند را مطالعه کنند.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

کشور نیوزلند در جنوب اقیانوس آرام و در نزدیکی کشور استرالیا قرار گرفته است. این کشور با زبان رایج انگلیسی و داشتن دانشگاه‌های با رنک بالا، مقصد محبوبی برای دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شود. تحصیل رایگان در این کشور فقط مختص مردم نیوزلند است و دانشجویان بین‌المللی ملزم به پرداخت شهریه هستند. 

نمره زبان آیلتس برای مهاجرت به نیوزلند

مقطع کارشناسی در این کشور با تنوع بالای رشته‌ها ارائه می‌شود. متقاضی دریافت پذیرش در این مقطع باید مدارک مورد نیاز دانشگاه از قبیل مدرک نمرۀ زبان آیلتس 6، مدرک و ریز نمرات مقطع دیپلم و سایر مدارک مانند انگیزه‌نامه و رزومه را برای دانشگاه بفرستد تا پذیرش شود. طول دورۀ لیسانس در این کشور 3 ساله است و دانشجو تا 10 ساعت اجازۀ کار خواهد داشت.

شرایط پذیرش فوق لیسانس برای مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد با ارائۀ مدرک کارشناسی معتبر و مدرک زبان با نمرۀ 6.5 آیلتس در رشته‌های مختلف امکان‌پذیر است. هزینۀ تحصیل در این مقطع از 14 تا 18 هزار دلار می‌باشد. متقاضی می‌تواند در یکی از دوره‌های کارشناسی ارشد حرفه‌ای، کارشناسی ارشد سنتی و گواهینامۀ تحصیلات تکمیلی شرکت نماید. هر دوره ویژگی‌های خاص خود را دارد برای مثال در دورۀ حرفه‌ای فرد به تحصیل در رشته‌ای غیر مرتبط با لیسانس، در دورۀ سنتی تحقیق و پژوهش روی موضوعی خاص و در دورۀ گواهینامه، با هدف ورود به بازار کار آموزش می‌بینند.

مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش دکتری برای نیوزلند

پذیرش در مقطع دکتری برای فرد، اقامت این کشور را به ارمغان می‌آورد. دانشجو می‌تواند پس از دریافت موافقت از استاد راهنما از طریق مکاتبه، مدارک مورد نیاز دانشگاه شامل نمره زبان آیلتس 7، رزومه، انگیزه‌نامه و سابقه کار و مقالات خود را برای دانشگاه مقصد فرستاده و پذیرش نهایی را دریافت کند. دانشجوی این مقطع اجازۀ کار خواهد داشت.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟