زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرکت مهاجرتی هومان ویزا ارائه دهنده خدمات مهاجرتی در کوتاه ترین زمان با مناسبترین هزینه

 

متقاضیان مهاجرت به دلیل نا آگاهی از قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف و پروسه اخذ انواع ویزا و اقامت باید برای کسب اطلاعات دقیق به بهترین شرکت مهاجرتی مراجعه کنند و با کارشناسان مهاجرتی در این زمینه مشورت کنند.

اولین وظیفه‌ ی یک شرکت مهاجرتی، ارائه مشاوره تخصصی به متقاضیان است. ابتدا شرایط متقاضی باید به طور کامل توسط کارشناسان بهترین شرکت مهاجرتی بررسی شود تا آنها بتوانند مناسب ترین روش مهاجرت را متناسب با شرایط، مهارت ها و تخصص، تحصیلات و سرمایه متقاضی انتخاب کنند. پس از انتخاب بهترین روش مهاجرتی با رضایت و آگاهی متقاضی، کارشناسان اجرایی شرکت مهاجرتی به آماده ‌سازی مراحل پرونده متقاضی پرداخته که در نهایت به اخذ پذیرش و ویزای کشور مورد نظر منتهی می ‌شود.

با دریافت راهنمایی و مشاوره های لازم در خصوص انواع مهاجرت و اخذ ویزا از کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا می تونی یک مهاجرت موفق رو تجربه کنی.

انواع روش های مهاجرت چیست؟

افراد می توانند با روش های مختلفی به کشور مقصد مهاجرت کنند.

در مشاوره رایگان تلفنی ، حضوری و آنلاین با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا می تونی جواب همه سوالاتت رو درباره مهاجرت شغلی و تحصیلی و سایر امور مهاجرتی از متخصصین ما بپرسی!

09120627820 – 09336267878 – 09336267676

 

انواع روش های مهاجرت عبارتند از:

مهاجرت از طریق تولد

مهاجرت از طریق ازدواج

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خارجی

مهاجرت از طریق پناهندگی

بهترین شرکت مهاجرتی باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

متقاضیان مهاجرت که برای کسب اطلاعات کامل برای اهداف مهاجرتی خود و دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم در زمینه مهاجرت به دنبال بهترین شرکت مهاجرتی هستند باید، بدانند بهترین شرکت مهاجرتی باید چه مشخصاتی داشته باشد تا بتوان به کارشناسان شرکت اعتماد کرد و با اطمینان خاطر در مورد پرونده ی مهاجرتی خود با آنها مشورت کرد تا آنها بهترین راهکارها را برای رفع موانع مهاجرت ارائه نمایند.

مشخصات بهترین شرکت مهاجرتی عبارتند از:

1- داشتن مجوز فعالیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: شرکت مهاجرتی باید برای اعزام دانشجو به خارج از کشور از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز فعالیت دریافت نماید.

2- سوابق کاری و رضایت کلاینت‌ها: بهترین شرکت مهاجرتی پرونده های مهاجرتی بسیاری را با موفقیت به نتیجه رسانده است و متقاضیان بسیاری توانسته اند با راهنمایی ها، مشاوره ها و راهکارهای کارشناسان با تجربه شرکت مهاجرتی موفق به مهاجرت به کشور مورد علاقه خود شوند، از این رو شرکت های مهاجرتی نامعتبر به سادگی سوابق کاری خود را در اختیار متقاضیان قرار نمی دهند.

3- نحوه پرداخت هزینه ‌ها و امکان بازپرداخت مبلغ: بهترین شرکت مهاجرتی در قبال هزینه ‌ای که از متقاضیان دریافت می کند، کلیه خدمات ذکر شده در قرارداد را به کامل به انجام می رساند. همچنین شرکت مهاجرتی معتبر در قراردادهای خود امکان بازپرداخت هزینه ها را به متقاضی نیز درج می کنند.

4- داشتن یک تیم وکلای با تجربه: وکیل شرکت مهاجرتی به نیابت از متقاضی پروسه مهاجرت را در کشور مقصد انجام می دهد. به همین علت باید توانایی و تخصص کافی برای انجام این کار را داشته باشد. یک وکیل دادگستری به کمک یک تیم تخصصی می‌ تواند به‌راحتی بستر مهاجرت را برای متقاضیان فراهم کند.

شرکت مهاجرتی هومان ویزا با اخذ مجوزهای رسمی در خصوص فعالیت در امور مهاجرتی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ی مهاجرت است؛ پس اگر به دنبال بهترین شرکت مهاجرتی هستی، تا با مجرب ترین کارشناسان مهاجرتی در خصوص مهاجرت به کشور مورد علاقت مشورت کنی و بتونی یک مهاجرت موفق رو تجربه کنی، ما شرکت مهاجرتی هومان ویزا را به شما معرفی می کنیم.

بهترین شرکت مهاجرتی

مزایای مراجعه به شرکت یا موسسه مهاجرتی

متقاضی می ‌تواند با مراجعه به موسسه مهاجرتی بدون اینکه نیازی به رفتن به کشور مقصد داشته باشد، به کمک وکلای مهاجرت موسسه مهاجرتی، کارهای مهاجرت خودش را انجام دهد. به این دلیل در وقت و هزینه‌ های متقاضی بسیار صرفه ‌جویی خواهد شد. از سوی دیگر، موسسات مهاجرتی معتبر در ایران مانند شرکت مهاجرتی هومان ویزا دارای تجربیات زیادی در خصوص مهاجرت بوده و پرونده های مهاجرتی بسیاری را با موفقیت انجام داده اند و به افراد بسیاری در زمینه مهاجرت کمک کرده اند و آنها توانسته اند با استفاده از راهکارها و کمک های وکیل مهاجرت بهترین موسسه مهاجرتی یک مهاجرت موفق داشته باشند و به اهداف مهاجرتی خود که ممکن است کار، تحصیل، سرمایه گذاری و اخذ اقامت در کشور مقصد باشند، دست یابند.

در واقع موسسه مهاجرتی پروسه مهاجرت را به بهترین شکل ممکن برای متقاضیان انجام می دهد.

 

خدمات شرکت مهاجرتی هومان ویزا

اخذ ویزا و اقامت ترکیه، اسپانیا، پرتقال، اتحادیه اروپا و کانادا و کشورهای حوزه خلیج فارس

بررسی امکان مهاجرت و دریافت ویزا برای کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی

مشاوره سرمایه گذاری بین المللی

ثبت شرکت در اروپا ، آمریکای شمالی و کشورهای حوزه خلیج فارس

اخذ نمایندگی از شرکت های تجاری

برگزاری دوره های خصوصی و فشرده آزمون های زبان انگلیسی ویژه مهاجرت تحصیلی و شغلی (آزمون تافل تضمینی، آزمون آیلتس، آزمون OET تضمینی، آزمونGRE تضمینی ،

معرفی فرصت های سرمایه گذاری و شغلی سایر کشورها

و خدمات مهاجرتی گسترده دیگری که در مشاوره رایگان به متقاضیان مهاجرت شغلی، تحصیلی … ارائه می شود.

منبع : HOOMANVISA.COM

مقالات مشابه

1 پیام

  1. admin.seo

    سلام آزمون تافل هوم ادیشن در هر ۴ مهارت تضمینی کار می‌کنید؟


اضافه کردم پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *