زمان مطالعه: 6 دقیقه

بهترین استان ها برای مشاغل مدیر پروژه در کانادا

کانادا به خاطر بازار کار پر رونق و فرصت های متنوع برای متخصصان در زمینه های مختلف شناخته شده است. برای افراد خارجی که به دنبال شغل مدیر پروژه در کانادا هستند، این کشور استان ها و مناطق متعددی را ارائه می دهد که برای آینده شغلی ایده آل هستند. در میان این استان ها یا ایالت های کانادا، اگر به دنبال شغل مدیر پروژه در کانادا هستید، ده استان بهترین فرصت ها را فراهم می کنند.

کدام استان ها یا مناطق کانادایی برای تخصص مدیریت پروژه به دنبال افراد خارجی هستند؟ بهترین استان های کانادا را برای مدیران پروژها پیدا کنید!

بهترین استان های کانادا برای مشاغل مدیر پروژه

در اینجا استان ها یا مناطقی برای مدیران پروژه در کانادا آمده است. تمام این آماری از بانک کار کانادا به دست آمده است.

کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا

مدیر پروژه  معدن، انرژی و کشاورزی در ساسکاچوان کانادا 

ساسکاچوان به دلیل فراوانی منابع طبیعی شناخته شده است، به ویژه:

 • پتاس
 • اورانیوم
 • روغن
 • فلز مس
 • فلز روی
 • نیکل
 • کبالت

در نتیجه، ساسکاچوان پروژه های متعددی در زمینه معدن، انرژی و کشاورزی دارد. مدیران پروژه با تخصص در این صنایع، چشم انداز شغلی مطلوبی در ساسکاچوان پیدا خواهند کرد.

میانگین حقوق سالانه: 134,779.12 CAD

مدیر پروژه های معدنی در آلبرتا کانادا 

آلبرتا با اقتصاد پررونق و پروژه‌های بزرگ در مقیاس بزرگ، مقصدی برتر برای مدیران پروژه است. حوزه رسوبی کانادای غربی در زیر زمین این استان، ثروت معدنی وسیعی دارد از جمله :

 • گاز طبیعی
 • زغال سنگ
 • اهن
 • مگنتیت
 • طلا

این ثروت عظیم معدنی اساس پروژه های معدنی گسترده آلبرتا را تشکیل می دهد که به خدمات نظارتی یک مدیر پروژه تخصصی معدن نیاز دارد.

میانگین حقوق سالانه: 133,493.94 CAD

مدیر پروژه های راهداری و زیرساختی در مانیتوبا کانادا 

مانیتوبا
مانیتوبا یکی دیگر از استان هایی است که فرصت های شغلی امیدوارکننده ای را برای مدیران پروژه ارائه می دهد. اقتصاد رو به رشد آن در پروژه‌های زیربنایی بزرگ سرمایه‌گذاری کرده است:

 • پروژه روگذر دالی
 • پروژه جایگزینی سد سنفورد
 • پروژه دوقلوی و دوربرگردان بزرگراه 6
 • پروژه های بزرگراه محیطی جنوبی و احیای سد رودخانه ها

اینها تنها بخشی از معدود پروژه های زیرساختی هستند که مسئول افزایش تقاضا برای مدیران پروژه هستند. مانیتوبا همچنین دارای بخش تولید قوی است که به جای خالی مدیریت پروژه استان کمک می کند.

میانگین حقوق سالانه: 103,705,85 CAD

مدیر پروژه معدن و انرژی برای مناطق شمال غربی کانادا

مناطق شمال غربی ممکن است شناخته شده ترین استان کانادا نباشد، اما فرصت های منحصر به فردی را برای مدیران پروژه ارائه می دهد. این منطقه سرشار از منابع طبیعی از جمله الماس، نفت و گاز است. در نتیجه پروژه های مختلفی در بخش معدن و انرژی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • معدن جزیره Outpost
 • معدن کاج
 • پترمیگان و تام ماین
 • معدن دشت کریک
 • معدن Beaulieu

بسیاری از این معادن تقاضایی برای مصالح تخریب و مدیران پروژه های ساختمانی ایجاد کرده اند.

میانگین حقوق سالانه: 144,784.45 CAD

نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا، در سواحل شرقی کانادا، دارای بخش فناوری پر رونق و تعداد فزاینده ای از استارتاپ ها است. این یک محیط مساعد برای مدیران پروژه، به ویژه کسانی که تجربه توسعه IT و نرم افزار دارند، ایجاد می کند. پروژه های تحقیقاتی فناوری اطلاعات که می توانید به عنوان مدیر پروژه بر روی آنها سرمایه گذاری کنید عبارتند از:

ارزیابی تاثیر مدل های کاری ترکیبی بر کیفیت کار،
مهارت‌های ضروری دیجیتال برای استخدام: چارچوب شایستگی و ابزار ارزیابی،
شناخت شایستگی های فناوری اطلاعات برای مشاغل پرتقاضا در پروژه نوا اسکوشیا.
این استان همچنین دارای پروژه های انرژی تجدیدپذیر قابل توجهی است، مانند بیش از 300 توربین بادی تجاری تولید برق در استان. این امر نوا اسکوشیا را به رهبر ملی در انرژی بادی تبدیل می کند و به تقاضا برای متخصصان مدیریت پروژه در این استان می افزاید.

میانگین حقوق سالانه: 105,190.46 CAD

جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد علیرغم اینکه کوچکترین استان کانادا است، فرصت هایی را برای مدیران پروژه به ویژه در گردشگری و مهمان نوازی ارائه می دهد. این استان به خاطر مناظر زیبای خود شناخته شده است و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

در نتیجه، نیاز به مدیران پروژه برای نظارت بر پروژه های مختلف مرتبط با گردشگری، مانند ساخت هتل و توسعه زیرساخت وجود دارد. اگر در مدیریت پروژه های گردشگری تخصص دارید، می توانید با بخش های زیر در بخش گردشگری دولت استانی ارتباط برقرار کنید.

خدمات شرکتی
بازاریابی و فروش
استراتژی، ارزیابی و
سرمایه گذاری در صنعت
میانگین حقوق سالانه: 102,118.61

مدیر پروژه دولتی برای استان کبک

کبک استانی با فرهنگ متمایز و اقتصاد قوی است. این استان دارای طیف وسیعی از صنایع از جمله:

 • کشاورزی
 • هوافضا
 • تولید
 • فناوری اطلاعات

این استان همچنین دارای پروژه‌های بسیاری است که توسط دولت تامین می‌شود، که بیشتر به ایجاد شغل برای مدیران پروژه کمک می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد فرصت های مدیریت پروژه در استان می توانید با خدمات توسعه اقتصادی و پروژه های بزرگ تماس بگیرید.

میانگین حقوق سالانه: 109,778.86 CAD

مدیر پروژه دولتی برای استان نیوبرانزویک

نیوبرانزویک اقتصاد و فرصت های متنوعی برای مدیران پروژه در بخش های مختلف دارد. این استان دارای صنعت تولید قوی و همچنین پروژه های قابل توجهی در بخش انرژی و مراقبت های بهداشتی است.

با موقعیت استراتژیک خود در ساحل شرقی، موقعیت استراتژیک نیوبرانزویک در ساحل شرقی بیشتر به چشم انداز شغلی برای مدیران پروژه در تجارت بین المللی کمک می کند.

میانگین حقوق سالانه: 102,856.56 CAD

 

شغل های مرتبط با مدیر پروژه در انتاریو کانادا

انتاریو به عنوان پرجمعیت ترین استان کانادا، فرصت های فراوانی را برای مدیران پروژه ارائه می دهد. این استان دارای اقتصاد متنوعی است و بخش های قوی در موارد زیر وجود دارد:

دارایی، مالی، سرمایه گذاری
فن آوری
ساخت و ساز
مراقبت های بهداشتی
انتاریو شهرهای بزرگی مانند تورنتو و اتاوا را در خود جای داده است، جایی که پروژه‌های بزرگ مقیاس زیادی در حال انجام است و تقاضای زیادی برای متخصصان مدیریت پروژه ایجاد می‌کند.

میانگین حقوق سالانه: 113,410.54

چگونه می توانم به عنوان مدیر پروژه در کانادا کار کنم؟

کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا مستلزم اخذ مجوزهای کاری یا وضعیت اقامت لازم است. در اینجا مسیرهای مختلف کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا آمده است.

مجوز کار خارجی موقت (TFWP)

مجوز کار خارجی موقت به شما این امکان را می دهد که برای یک کارفرمای کانادایی کار کنید که به شما پیشنهاد کار داده است و ناتوانی خود را در استخدام نیروی کار محلی برای تکمیل موقعیت شغلی شما از طریق ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) نشان داده است.

درباره مجوز کار خارجی موقت کانادا (TFWP) بیشتر بیاموزید.

مجوز نخبگان کانادا (GTS)

ویزای نخبگان کانادا یا گلوبال تلنت Global Talent Stream یک TFWP است که راهی عالی برای تسریع درخواست خود برای کار در کانادا فراهم می کند، زیرا به کارگران ماهر، از جمله مدیران پروژه، اجازه می دهد تا در مدت دو هفته مجوز کار در کانادا را دریافت کنند.

 

برنامه جابجایی بین‌المللی کانادا (IMP)

اگر می خواهید بدون نیاز به کارفرمای کانادایی خود برای دریافت LMIA در کانادا کار کنید، می توانید برای برنامه جابجایی بین‌المللی درخواست دهید. این ممکن است توانایی شما را برای کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا تسریع کند، به ویژه اگر واجد شرایط یک IMP مانند برنامه انتقال درون شرکتی باشید.

 

برنامه انتقال درون شرکتی

اگر برای شرکتی با شعبه، شعبه یا دفتر وابسته در کانادا کار می‌کنید، می‌توانید با استفاده از برنامه انتقال درون شرکتی برای کار در کانادا درخواست دهید.

چگونه می توانم شغل مدیریت پروژه در کانادا پیدا کنم؟
یافتن مشاغل مدیریت پروژه در کانادا نیازمند یک رویکرد استراتژیک است. ضروری ترین اقداماتی که برای یافتن شغل مدیریت پروژه در کانادا باید انجام دهید عبارتند از:

شبکه سازی
هنگام جستجوی مشاغل مدیریت پروژه در کانادا، شبکه سازی بسیار مهم است. در رویدادهای صنعت شرکت کنید، به انجمن‌های حرفه‌ای بپیوندید و با متخصصان حوزه خود ارتباط برقرار کنید تا شبکه خود را گسترش دهید.

تابلوها و وب سایت های آنلاین کار
از تابلوهای شغلی آنلاین و وب سایت هایی که در موقعیت های مدیریت پروژه تخصص دارند، استفاده کنید. این شامل وب سایت هایی مانند:

آژانس های استخدام

آژانس های استخدام می توانند منبع ارزشمندی در جستجوی شغل شما باشند. آنها به فرصت های شغلی مختلفی دسترسی دارند و می توانند به تطبیق مهارت ها و تجربه شما با موقعیت های مناسب کمک کنند.

همچنین تیم مشاوره مهاجرت ایرکامایگریت میتواند در زمینه پیداکردن شغل مدنظر و تخصص شما به شما مشاوره دهد ، پس از طریق فرم ارزیابی مهاجرت با ما در ارتباط باشید .

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

مقالات مشابه

No comment yet, add your voice below!


اضافه کردم پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *