Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

قوانين كلي اروپا برای مهاجرت

Europe

قوانين كلی اروپا برای مهاجرت

افرادي كه قصد مهاجرت دارند قطعا به يكي از كشورهاي اروپايي نظري داشته‌اند. بعضي كشورها نام‌آشنا هستند. در كنار اين نام‌آشنايان برخي مزيت‌هايي براي مهاجرت دارند كه از ديد عموم پنهان است. در اين متن قصد داريم قوانين كلي مهاجرت به كشورهاي اروپايي را براي شما به صورت خلاصه بازگو كنيم. با ادامه متن همراه باشيد.

مهاجرت كشورهای اروپايی يك فرصت استثنايی  

شما مطابق با شرايط و امكانات خود مي‌توانيد اقامت دائم را از كشورهاي اروپايي دريافت كنيد. مهاجرت به اين كشورها از چندين طريق ممكن است:

  • از طريق كار
  • تحصيل
  • سرمايه‌‌گذاري
  • ازدواج
  • تولد
  • پناهندگي

شايد بتوان گفت راحت‌ترين كار در صورت داشتن سرمايه، اقدام از طريق سرمايه‌گذاري است. اكثر كشورهاي اروپايي از سرمايه‌گذاران خارجي و همچنين طرح‌هاي تجاري قابل توجيه حمايت همه‌جانبه مي‌كنند. اخذ ويزاي اروپا از اين طريق به راحتي ممكن خواهد شد.

براي دريافت ويزاي كاري معمولا با چالش‌هايي روبرو هستيد. نه تنها بايد كارفرما شما را تاييد كند، بلكه در صورتي كه كشور جزو شنگن باشد بايد اثبات كند كه در اين حوزه و در كشور مربوطه شخصي مناسب اين كار نيافته است. البته با وجود نرخ پايين بيكاري در صورت تجربه كاري و سطح مهارتِ زباني و مدارك تحصيلي اين روند مي‌تواند منجر به اخذ اقامت موقت شود. معمولا به راحتي مي‌توانيد اقامت موقت خود را بعد از چند سال حضور در كشور مدنظر به اقامت دائم بدل كنيد.

همانطور كه مي‌دانيد ويزاي شنگن از اعتبار بالايي در دنيا برخوردار است. البته همه كشورهاي اروپايي جزو حوزه شنگن نيستند. شرايط تحصيل در كشورهاي اروپايي مثل فرانسه مي‌تواند فوق‌العاده باشد. از اين نظر كه شما حق داريد تا 12 ماه بعد از تحصيل اجازه كاريابي داشته باشيد. اين مدت در كشور آلمان 18 ماه است كه نشان از اعتماد اين كشورها به نظام آموزشي خودشان است.

براي كسب اطلاعات بيش‌تر تا يافتن يك كشور اروپايي مناسب با شرايط شما با ايركا مايگريت از مجموعه هولدينگ ايركا در تماس باشيد.

بهترین کشور برای مهاجرت کجاست؟

همراه ما باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟