Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در سوئد

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئد

در این مقاله که به کوشش سایت ایرکا مایگریت فراهم آمده است، به بررسی شرایط و راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور سوئد می‌پردازیم. این سایت توسط هلدینگ ایرکا طراحی شده و هدف آن افزایش اطلاعات مردم عزیز در خصوص ویزای سرمایه‌گذاری سوئد می‌باشد.

کشور سوئد از کشورهای سردسیر واقع در شمال قاره اروپا و در حوزه اسکاندیناوی است. شرایط جوی و آب و هوا در این کشور پهناور موجب شده است که تنها 30 درصد از آن برای مردم قابل سکونت باشد. شهروندان این کشور از راه‌های متفاوتی از جمله خرید ملک، خرید سهام، ثبت شرکت و موارد دیگر می‌توانند سرمایه‌گذاری انجام دهند. وضعیت برای سرمایه‌گذاران خارجی در کشور سوئد متفاوت است. باید بدانید که هر نوع سرمایه‌گذاری در سوئد موجب دریافت اقامت از این کشور نخواهد شد، بنابراین لازم است بهترین روش سرمایه‌گذاری را یافته و در آن زمینه اقدام کنید تا به هدف خود برسید.

بهترین روش سرمایه‌گذاری در سوئد برای اخذ اقامت

سرمایه‌گذاران خارجی باید طرح تجاری و کسب‌وکاری قوی را به دولت این کشور ارائه دهند و ثابت کنند که این طرح موجب اشتغال‌زایی و سود بسیار برای کشور سوئد خواهد بود تا بتوانند مجوز دریافت نمایند. بدیهی است که برای داشتن طرح  موثر و دریافت مجوز از این کشور، باید دانش و مهارت خود را ارتقا داده و بتوانید ثابت کنید که طرح شما قطعا برای کشور سوئد، سودآور است. دولت سوئد برای جذب سرمایه از سرمایه‌گذاران خارجی در صورت کارآفرینی و اشتغال‌زایی اجازۀ فعالیت را صادر خواهد کرد.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

کشور سوئد نسبت به سایر کشورهای اروپایی برای سرمایه‌گذاری اتباع خارجی و اقامت دادن به آن‌ها سخت‌گیرتر است، اما این موضوع بدان معنا نیست که دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری ناممکن خواهد بود. برای مثال سرمایه‌گذاران خارجی از طریق خرید ملک و اوراق قرضه نمی‌توانند اقامت سوئد را دریافت کنند. برای داشتن اقامت سوئد، باید سرمایه‌گذار مطابق با قوانین این کشور یک شرکت ثبت کرده و اقامت دو ساله بگیرد، سپس با فعال و سودمند بودن شرکت می‌تواند اقامت خود را تمدید نماید. پس از 4 سال از فعالیت شرکت، دولت سوئد اقامت دائم را به سرمایه‌گذار اعطا می‌کند.

میزان کنترل فساد و مصادرۀ اموال که از نکات بسیار مهم در زمینۀ سرمایه‌گذاری است، در کشور سوئد دارای آمار خوبی بوده و سرمایه‌گذار بدون نگرانی می‌تواند در این کشور فعالیت نماید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟