Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در فرانسه

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری فرانسه 2022

کشور فرانسه یکی از توسعه‌یافته‌ترین کشورهای اروپایی است که همیشه مورد توجه بسیاری از مردم دنیا بوده است.صنعت گردشگری، کشاورزی، معادن و صنایع شیمیایی، حمل و نقل و… از مهم‌ترین ارکان اقتصادی این کشور به حساب می‌‌آید.

کیفیت زندگی مردم در کشور فرانسه به دلیل مطابقت با استانداردهای بالای زندگی، در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد و به همین دلیل افراد بسیاری در دنیا و همچنین ایران، خواهان مهاجرت به این کشور هستند.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

یکی از راه‌های مهاجرت به کشور فرانسه، مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است. در ادامۀ این مقاله، هلدینگ ایرکا از طریق سایت ایرکا مایگریت، روش‌های این نوع مهاجرت را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار می‌دهد.

راحت ترین روش‌ سرمایه‌گذاری در فرانسه چیست ؟

از بهترین و راحت‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور فرانسه که در ادامه به اخذ ویزای این کشور نیز منجر می‌گردد، می‌توان به خرید ملک اشاره کرد. البته توجه داشته باشید که اخذ این ویزا، اقامت دائم و تابعیت فرانسه را در پی ندارد، اما مسیر را برای دریافت آن آسان‌تر می‌نماید.

حداقل سرمایه برای ثبت شرکت در فرانسه چقدر است ؟

روش دیگر ویزای سرمایه‌گذاری فرانسه ثبت شرکت است. از شروط ثبت شرکت در این کشور، می‌توان به داشتن حداقل سرمایه‌های مورد نظر کشور فرانسه که بسته به نوع شرکت حداقل 23 هزار یورو می‌باشد و همچنین داشتن نقش اساسی در اداره و مدیریت شرکت اشاره نمود.

سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی و ارائۀ یک طرح تجاری قابل‌قبول نیز روش دیگری برای سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت این کشور است. البته ویزای دریافتی در این روش، ویزای موقت یک ساله است که با رعایت شروط دیگر قابل تمدید خواهد بود.

اخذ ویزا خودحمایتی فرانسه

روش اخذ ویزا از طریق طرح خود حمایتی نیز، راهی برای دریافت اقامت فرانسه می‌باشد. در این مورد فرد با اثبات تمکن مالی خود به دولت فرانسه و اینکه از نظر مالی نیازی به کار کردن در این کشور ندارد، می‌تواند موفق به اخذ ویزا و اقامت فرانسه گردد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟