Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در مجارستان

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری مجارستان

مجارستان یکی از کشورهای اروپایی و عضو اتحادیۀ و منطقۀ شنگن می‌باشد که برخی از مردم تمایل دارند تا با سرمایه‌گذاری در آن، بتوانند اقامت این کشور را به‌دست آورند. کشور مجارستان موقعیت خوبی از نظر مکانی دارد زیرا تقریبا در مرکز قاره اروپا واقع شده است و نسبت سایر کشورهای اروپایی، هزینه زندگی در آن پایین است.

در این مقاله که توسط سایت ایرکا مایگریت نگاشته شده، به بررسی شرایط و راه‌های سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان می‌پردازیم. هلدینگ ایرکا با طراحی این سایت، در زمینۀ افزایش اطلاعات مردم در مورد مهاجرت، گامی رو به جلو برداشته است.

اخذ اقامت دائم مجارستان با خرید اوراق سرمایه گذاری

از راه‌های مهم برای سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان، می‌توان به ثبت شرکت و خرید اوراق قرضۀ دولتی اشاره کرد. سرمایه‌گذاری در این کشور از راه‌هایی است که در کمترین زمان ممکن اقامت برای سرمایه‌گذار فراهم می‌شود.

دریافت اقامت این کشور مزایایی از جمله خرید ملک و هزینه‎‌های زندگی پایین و اجازه سفر به کشورهای شنگن را به‌دنبال خواهد داشت.

ثبت شرکت در مجارستان

ویزای سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در مجارستان بسیار ساده به‌دست می‌آید. زمان لازم برای ثبت شرکت حدود 1 تا 2 هفته بوده و هزینۀ لازم برای اداره و نگهداری شرکت بسیار پایین است، همچنین نیازی به سپرده کردن سرمایه نبوده و فرد سرمایه‌گذار می‌تواند با دریافت فوری کد مالیاتی و مالیات پایین برای شرکت خود، فعالیت خود را آغاز نماید. کمترین میزان سرمایۀ مورد نیاز برای ثبت شرکت در مجارستان 10 هزار یورو می‌باشد و همراه با آن باید برنامۀ تجاری خود را شرح داده و ثابت کنید که این طرح برای کشور مجارستان سودمند است.

شرایط خرید ملک در مجارستان

خرید ملک در مجارستان نیز دریافت اقامت را به‌دنبال نخواهد داشت و تنها راهی برای سرمایه‌گذاری و کسب درآمد محسوب می‌شود.

در روش خرید اوراق قرضه این کشور، سرمایه‌گذار با خرید اوراق به مبلغ 300 هزار یورو و پرداخت هزینه‌های اضافی به‌مبلغ 60 هزار یورو، در فرایندی کمتر از دو ماه می‌توانست اقامت این کشور را برای خود و خانواده‌اش به دست آورد. مبلغ 300 هزار یورو پس از 5 سال به سرمایه‌گذار بازمی‌گشت؛ این روش تا سال 2017 در مجارستان اجرا می‌شد و اکنون دیگر منجر به اخذ اقامت نمی‌شود.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟