Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در نروژ

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری نروژ 

کشور نروژ یکی از کشورهای اروپایی است که در قسمت غربی حوزۀ اسکاندیناوی واقع شده است. نروژ از جمله کشورهایی است که مردم آن از سطح رفاهی نسبتا بالایی برخوردار هستند. این کشور به دلیل داشتن صنایع مختلفی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، کشتی‌رانی و غیره از تولید ناخالص داخلی و سطح اقتصاد بالایی برخوردار است.

همۀ موارد گفته شده و همچنین عواملی مانند ریسک بسیار پایین مصادرۀ اموال سرمایه‌گذاران توسط دولت، کنترل فساد اداری و اقتصادی، و نرخ پایین بیکاری سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت، این کشور را مورد توجه بسیاری از افراد قرار داده است.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

برای آشنایی با این روش‌ها و شرایط آن‌ها، در ادامه این مقاله، با سایت ایرکا مایگریت که توسط هلدینگ ایرکا طراحی شده است همراه باشید.

شرایط خرید ملک در نروژ

خرید ملک در نروژ یکی از انواع روش‌های ویزای سرمایه گذاری نروژ است. هرچند قیمت ملک در این کشور نسبتا بالا است، اما می‌توان به‌عنوان یک روش سرمایه‌گذاری سودمند و در ادامه اخذ اقامت نروژ به آن نگاه کرد. در این مورد این نکته حائز اهمیت است که متقاضی اقامت دائم باید سند ملک خریداری شده را به مدت 5 سال نزد خود نگه دارد.

شرایط ثبت شرکت در نروژ

ثبت شرکت، از دیگر روش‌های ویزای سرمایه گذاری نروژ است که می‌تواند از نوع عمومی، خصوصی و یا شعبه‌ای از یک شرکت خارجی باشد.

کارآفرینی در زمینه‌های خاص، مانند نفت، گاز و کشتی‌رانی نیز راهی برای سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت این کشور اروپایی است.

در هر دو مورد ثبت شرکت و کارآفرینی، شخص متقاضی باید طرح تجاری خود را ارئه نماید و در صورت تایید می‌تواند مراحل اخذ ویزای سرمایه‌گذاری را طی کرده و فعالیت خود را در نروژ آغاز کند.

اخذ اقامت دائم نروژ با خرید اوراق سرمایه گذاری

شیوۀ بعدی برای سرمایه‌گذاری، خرید اوراق قرضه دولتی کشور نروژ است. خرید این اوراق، دو روش مختلف دارد، در روش اول سرمایۀ متقاضی به مدت 5 سال در اختیار کشور نروژ قرار می‌گیرد که این سرمایه بعد از 5 سال قابل بازگشت است، علاوه بر آن‌که اقامت دائم این کشور را برای متقاضی به‌همراه دارد. در روش دوم، سرمایه‌ای غیر قابل بازگشت در اختیار دولت نروژ قرار می‌گیرد و اقامت دائم از همان ابتدا برای فرد میسر می‌شود.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟