Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در نیوزلند

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری نیوزلند 

نیوزلند یک کشور جزیره‌ای در همسایگی استرالیا است، که مانند سایر کشورها روش‌های گوناگونی برای اخذ اقامت آن وجود دارد. هلدینگ ایرکا قصد دارد در این مقاله از طریق سایت ایرکا مایگریت، روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند را برای شما همراهان گرامی شرح دهد.

نیوزلند کشوری است که به دلیل مهاجرپذیر بودن، اقتصادی روبه رشد، تولید ناخالص داخلی بالا، نرخ بیکاری و نرخ مالیات پایین، نظر بسیاری از سرمایه‌گذارن خارجی را به خود جلب می‌نماید.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

ویزای 100 هزار دلاری چیست ؟

از راه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور می‌توان به شروع یک تجارت سودده و مفید اشاره کرد. این روش به روش سرمایه‌گذاری یا ویزای 100 هزار دلاری نیز شناخته می‌شود. در این مدل سرمایه‌گذاری، امتیازبندی‌هایی نیز با توجه به سن، میزان سرمایه، تعداد شغلی که می‌تواند ایجاد کند، سابقۀ کار، میزان صادرات در تجارت ایجاد شده و محل تاسیس تجارت برای افراد وجود دارد. این روش در ابتدا اقامت یک ساله و پس از گذشت 3 سال اقامت دائم را می‌تواند برای متقاضی به همراه بیاورد.

شرایط خرید ملک در نیوزلند

خرید ملک می‌تواند یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری نیوزلند باشد. نیوزلند به اتباع خارجی اجازۀ خرید ملک را می‌دهد و سرمایه‌گذاری از این طریق می‌تواند سودآور باشد، اما نکتۀ حائز اهمیت این است که خرید ملک در نیوزلند کسب اقامت این کشور را به دنبال نخواهد داشت.

خرید اوراق برای اخذ اقامت در نیوزلند

شیوه دیگری که می‌توان به‌عنوان ویزای سرمایه‌گذاری در نیوزلند از آن نام برد، خرید اوراق قر ضه دولتی است. هر یک از اوراق قرضه در نیوزلند 100 دلار ارزش دارد و فرد متقاضی باید حداقل 5 میلیون دلار از این اوراق را خریداری نماید.

شرایط ثبت شرکت در نیوزلند

ثبت شرکت در کشور نیوزلند از دیگر راه‌های سرمایه‌گذاری در آن‌جاست. ثبت شرکت به دو صورت در این کشور انجام می‌شود که در هر دو صورت فرد باید یک طرح تجاری منسجم را ارائه نماید و پس از آن در صورت تایید می‌تواند اقدام به تاسیس شرکت کند. مقدار سرمایه و مدت زمانی که سرمایه باید در شرکت باقی بماند، تفاوت این دو نوع از ثبت شرکت است.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟