مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

Hungary
f4

یکی از روش‌های بسیار پرطرفدار مهاجرت به مجارستان سرمایه گذاری این کشور است که به دلیل شرایط خوبی که به سرمایه گذاران اعطا می‌شود متقاضیان زیادی ترجیح می‌دهند از این روش برای اخذ ویزای مجارستان اقدام کنند. کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا و شنگن است و به همین دلیل سرمایه گذاری در این کشور از نظر اقتصادی برنامه مناسبی است.

یکی از بزرگ‌ترین صنایع مجارستان، توریسم و گردشگری است که با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت و گسترش است. به طور کلی از سه روش می‌توان برای سرمایه گذاری در مجارستان اقدام کرد:

  1. سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت که حداقل مبلغ مورد نیاز برای این روش 50 هزار دلار امریکا و یا معادل آن است.
  2. سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک که در حال حاضر برای ایرانیان امکان پذیر نیست و برای اخذ اقامت مجارستان از این طریق باید به واسطه‌ی یک کشور ثالث مانند ترکیه اقدام کنید.
  3. سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

نکته‌ی مهمی که در مورد ثبت شرکت در مجارستان باید بدانید این است که قبل از ثبت شرکت باید یک بیزینس پلن کامل در مورد فعالیت‌های شرکتی که می‌خواهید تأسیس کنید آماده کنید. امکان ثبت شرکت بدون داشتن یک برنامه‌ی مدون برای درآمد زایی و ایجاد اشتغال در مجارستان ممکن نیست.