مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی

Hungary
ویزا نیو | مرکز تخصصی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی

در صورتی که به پناهندگی به عنوان یکی از راه‌های مهاجرت به مجارستان فکر می‌کنیم باید بگوییم که این روش یکی از سخت‌ترین روش‌های مهاجرت به مجارستان است و به دلیل خطراتی که دارد موسسه مهاجرتی ایرکا هیچ گونه خدماتی در این باره ارائه نمی‌کند و این مطلب صرفاً جهت ارائه‌ی اطلاعات به خوانندگان به نگارش درآمده است.

سیستم پناهندگی مجارستان دقیق‌ترین و همچنین سریع‌ترین سیستم پناهندگی در میان همه‌ی کشورهای اروپایی است. مجارستان در زمینه‌ی پناهندگی بسیار سخت‌گیر است به صورتی که در سال 2014 تنها 9 درصد از درخواست‌های پناهندگی به این کشور مورد قبول واقع شد که رقم بسیار پایینی است. علاوه بر این در سال 2018 دولت مجارستان قانونی را وضع نمود که به طور کلی هیچ درخواست پناهندگی در این کشور مورد پذیرش واقع نمی‌شود و حتی فعالیت وکیل‌های مهاجرتی در مورد کیس‌های پناهندگی غیر قانونی اعلام شد.

بنابراین توجه داشته باشید که حتی به فرض ورود شما به این کشور و اقامت در کمپ‌های پناهندگی که شرایط چندان مساعدی ندارند، احتمال پذیرش درخواست پناهندگی شما بسیار کم است. بنابراین موسسه مهاجرتی ایرکا به شما پیشنهاد می‌کند از بین دیگر روش‌های مهاجرت به مجارستان، با مشورت وکیل مهاجرت روشی که متناسب با شرایط شماست را انتخاب کنید و سعی کنید از مسیرهایی به جز پناهندگی به اقامت مجارستان برسید.