Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به انگلیس

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به انگلیس

شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلیس

مهاجرت، همیشه از مباحث بسیار سوال‌برانگیز بوده است، هلدینگ ایرکا برای راهنمایی و ارائۀ اطلاعات بیشتر با طراحی سایت ایرکا مایگریت، به پاسخگویی در این زمینه پرداخته است. مشاوران حرفه‌ای در این هلدینگ برای پاسخ به سوالات متقاضیان برای مهاجرت تحصیلی همواره آماده هستند.

انگلستان در شبه جزیرۀ بریتانیا در قارۀ اروپا واقع شده است. زبان رسمی این کشور انگلیسی و واحد پول آن برخلاف کشورهای اروپایی پوند می‌باشد. برای مهاجرت تحصیلی به کشور انگلیس باید اطلاعات لازم را در خصوص آن به‌دست آورد، تحصیل برای دوران مدرسه و دورۀ دانشگاه با یکدیگر متفاوت است و شرایط ورود برای هر مقطع متفاوت خواهد بود.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

برای مثال دریافت ویزا از کشور انگلستان مشروط بر آن است که فردمتقاضی ثابت کند که تمکن مالی خوبی برای تحصیل در خاک انگلیس داشته و همچنین حداقل هزین‌های زندگی و تحصیل را برای یک سال برای خود و همراهان خود دارا می‌باشد.

اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی در انگلیس

پذیرش در مقطع کارشناسی نیازمند داشتن نمرۀ آیلتس 6 می‌باشد، با توجه به شرایط خاص هر دانشگاه، دانشجو لازم است همۀ موارد خواسته شده در پیش‌نیازهای پذیرش را فراهم نماید. طول دورۀ کارشناسی با توجه به رشته‌ها می‌تواند از 3 تا 4 سال طول بکشد.

شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در انگلیس

برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، نمرۀ آیلتس 6.5 لازم است. مدرک کارشناسی نیز باید از دانشگاه معتبر و مورد تایید دولت انگلستان باشد که علاوه بر سایر مدارک برای دانشگاه مقصد فرستاده می‌شود. برخی از دانشگاه‌ها نمرۀ آیلتس 6 را نیز با شرط گذارندن دورۀ زبانی در انگلیس و کسب نمرۀ مطلوب می‌پذیرند.

نمرۀ زبان آیلتس برای دکتری در انگلیس چند است ؟

پذیرش در مقطع دکتری نسبت به دو مقطع قبل رقابتی‌تر است و دانشجو نیاز دارد تا علاوه بر داشتن حداقل نمرۀ زبان آیلتس 7، رزومۀ قوی و مقاله داشته باشد، همچنین موافقت استاد راهنما را دریافت کند تا موفق به اخذ پذیرش در این مقطع شود.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟