Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به دانمارک

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به دانمارک

هزینه های تحصیل در دانمارک

دانمارک کشوری پیشرفته و با سطح بالای رفاه و حقوق شهروندی در قارۀ اروپا قرار دارد. این کشور عضو اتحادیۀ اروپا بوده و واحد پول آن یورو می‌باشد. تحصیل در این کشور برای ساکنین کشورهای عضو اتحادیه بسیار مناسب است چرا که این افراد می‌توانند از تحصیل رایگان در دانمارک برخوردار باشند، اما سایر دانشجویان بین‌المللی باید بدانند که هزینۀ تحصیل و زندگی در این کشور به نسبت زیاد است. البته هزینۀ زندگی در شهرهای مختلف این کشور متفاوت می‌باشد و گران‌ترین شهر آن کپنهاگن است.

شرایط مهاجرت تحصیلی به دانمارک

برای یافتن پاسخ سوالات بیشتر در خصوص مهاجرت تحصیلی به کشور دانمارک و دیگر کشورها، هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت راه را برای مخاطبان عزیز هموار کرده است. مشاوران حرفه‌ای در این سایت برای پاسخ‌گویی به سوالات و راهنمایی مخاطبان در مورد مهاجرت همواره حاضر هستند.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

اخذ پذیرش تحصیلی در دانمارک + مدرک زبان

برای پذیرش در دانشگاه‌های این کشور نیاز است تا دانشجو مدرک معتبری از یکی از زبان‌های انگلیسی، دانمارکی و یا آلمانی ارائه نماید، همچنین مدرک دیپلم دریافت شده باید از نظر کشور دانمارک مورد تایید باشد. ارائۀ تمکن مالی خوب که نشان بدهد فرد متقاضی حداقل از پس هزینه‌های زندگی و تحصیل خود برای یک سال آینده برمی‌آید نیز لازم است.

پذیرش تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در دانمارک

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در کشور دانمارک نیز بسیار سطح بالا خواهد بود، تفاوت این دو مقطع فاند یا کمک هزینه‌ای است که برای مقطع دکتری در نظر گرفته می‌شود. همچنن طول دورۀ کارشناسی ارشد 2 سال و دکتری 4 سال می‌باشد. پذیرش در مقطع دکتری علاوه بر نیاز به مدرک زبان آیلتس 6.5 به استاد راهنما نیز نیاز است، هچنین داشتن مقالات ژورنالی شانس دریافت فاند برای متقاضی را افزایش می‌دهد. از آن‌جایی که هزینه‌های زندگی در این کشور زیاد است، داشتن فاند برای دانشجو بسیار مورد توجه است.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟