Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

مهاجرت تحصیلی به فنلاند

مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به فنلاند

شرایط  مهاجرت تحصیلی به فنلاند

فنلاند کشوری در قارۀ اروپاست که به کشور هزار دریاچه معروف است. سطح رفاه شهروندان این کشور بسیار بالا بوده و توجه بسیاری از دانشجویان جهت مهاجرت به این کشور برای ادامۀ تحصیل را به خود جلب کرده است. زبان رسمی این کشور فنلاندی و سوئدی است اما درصد بیشتری از مردم فنلاندی صحبت می‌کنند.

فرم درخواست مشاوره تحصیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینۀ مهاجرت تحصیلی و شرایط مورد نیاز برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های کشور فنلاند، هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت به‌همراه مشاوران و وکلای زبده در امور مهاجرت، برای مردم و متقاضیان مهاجرتی اطلاعات مفیدی را جمع‌آوری کرده است و شما را تا رسیدن به رویای خود همراهی می‌کند.

هزینه تحصیل در فنلاند به چه شکل است ؟

تا سال 2017 تحصیل در کشور فنلاند رایگان بود و پس از آن با پرداخت شهریه همراه است، اما این شهریه نسبت به سایر کشورها کمتر خواهد بود. در حین تحصیل امکان آموزش زبان فنلاندی برای دانشجو به‌صورت رایگان نیز وجود دارد و هرچه تسلط فرد به این زبان افزایش یابد، میزان شهریۀ پرداختی برای وی کمتر خواهد شد.

زبان مورد نیاز برای پذیرش در مقطع کارشناسی در فنلاند چیست ؟

برای تحصیل در مقطع کارشناسی فرد باید به زبان فنلاندی سوئدی و یا انگلیسی مسلط باشد، تحصیل به زبان انگلیسی همراه با شهریه است. برای دریافت پذیرش در این مقطع نیاز به ارائۀ مدرک زبان نیست اما داشتن نمرۀ 6 در آیلتس شانس پذیرش را افزایش خواهد داد. در این دوره که از 3 تا 4 سال طول می‌کشد، دانشجو اجازه دارد تا 10 ساعت در هفته کار کند.

شرایط اخذ پذیرش کارشناسی ارشد در فنلاند

برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، ارائۀ مدرک کارشناسی و نمرۀ زبان 6.5 در آزمون آیلتس به‌همراه سابقه کار مرتبط با رشتۀ تحصیلی نیاز است. طول این دوره 1.5 تا 2 سال بوده و دانشجو می‌تواند در هفته 20 ساعت به کار بپردازد.

نمره زبان ایلتس برای پذیرش دکتری در فنلاند

برای مقطع دکتری، حداقل نمرۀ زبان آیلتس 7 می‌باشد و رزومۀ قوی و داشتن مقالات به دریافت پذیرش برای متقاضی کمک خواهد کرد؛ همچنین یافتن استاد راهنما که از قبل موافقتش را برای همکاری با دانشجو اعلام کرده باشد، برای این مقطع مورد نیاز است. تعداد ساعات کاری برای دانشجوی دکتری تا 25 ساعت در هفته می‌باشد.

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی کجاست؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟