اهداف مهاجرت 2024-2026 کانادا اعلام شد

زمان مطالعه: 3 دقیقه

وزیر مهاجرت کانادا ، مارک میلر ، استراتژی جدید مهاجرت کانادا را برای سالهای 2024-2026 اعلام کرده است ، از جمله هدف مهاجرت 2026 دولت کانادا 500000 مهاجر است . این یک پیشرفت بسیار مهم است .

اهداف جدید مهاجرت کانادا اعلام شد

هدف 500000 برای سال 2026 پس از آن صورت می گیرد که وزیر پیشین شان فریزر در سال گذشته اهداف مهاجرت کانادا را برای سالهای 2024 و 2025 اعلام کرد. وزیر میلر تایید کرد که کانادا هنوز قصد دارد 485،000 مهاجر را در سال 2024 و 500،000 در سال 2025 به ارمغان بیاورد.

با این حال ، تغییر در تاکتیک برای سال 2026 مشخص است. هدف اعلام شده در سال 2026 – 500000 اولین باری است که اهداف از زمان بازگشت حزب لیبرال کانادا در سال 2015 به سال گذشته بر اساس سال گذشته نبوده است.

این امر عمدتاً به دلیل افزایش فشار در بازار مسکن کانادا در ماه های اخیر رخ داده است ، که عمدتاً به تعداد زیادی از مهاجران وارد کشور نسبت داده می شود.

از سال 2015 ، حزب لیبرال میزان مهاجرت را بیش از 80 درصد افزایش داده است ، از زیر 300000 در سال 2015 به 500،00 برای 2025 و 2026. این سیاست درهای باز به طور گسترده به بهبود تعداد عظیم جایگاه های شغلی کانادا کمک کرده است. با این حال ، همچنین باعث افزایش فشار در بازار مسکن و خدمات دولتی کانادا شده است. برای به حداکثر رساندن مثبت و محدود کردن استرس بر سیستم کانادا ، میلر یک استراتژی مهاجرت انقلابی ایجاد کرده است.

 

استراتژی مهاجرت مارک میلر

در گزارشی اخیر ، مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) سه هدف و چندین اقدام را برای حفظ وضعیت کانادا به عنوان مقصد برتر برای تازه واردان شناسایی کرده است.

هدف اول ایجاد یک تجربه استقبال بیشتر برای تازه واردان است. برای دستیابی به این هدف ، دولت یک بستر عملیاتی جدید به نام نوسازی سکوی دیجیتال (DPM) اضافه خواهد کرد. این بستر جدید کارآیی را به حداکثر می رساند و به دولت اجازه می دهد تا میزان رکورد تقاضا برای کار ، مطالعه ، بازدید و زندگی در کانادا را برآورده کند. این پلتفرم دارای یک پنجره منفرد آنلاین به برنامه های مهاجرت ، اتوماسیون پیشرفته و سلف سرویس دیجیتال خواهد بود.

مهاجرت کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار و ویزای استارتاپ کانادا

دوم این است که مهاجرت را با نیازهای بازار کار تراز کنید. IRCC مهارت های لازم را شناسایی می کند ، تازه واردان را با مشاغل موجود مطابقت می دهد و فرصت های بیشتری را برای دانشجویان بین المللی و کارگران موقت با مهارت های تقاضا برای اقامت در کانادا فراهم می کند. این مورد در حال حاضر با برابری اخیر اکسپرس اینتری اتفاق افتاده است.

سوم تهیه یک برنامه رشد جامع و هماهنگ است که ضمن تعادل نیازهای کانادایی ها ، خدمات پشتیبانی و تسویه حساب را برای افراد تازه وارد در نظر می گیرد. این مورد شامل بررسی گزینه های بیشتر برای هماهنگی مسکن ، مراقبت های بهداشتی و زیرساخت ها است.

با این هدف ها و اقدامات ، کانادا یک مقصد برتر برای تازه واردان است که به دنبال زندگی بهتر هستند.

استراتژی 2026 کانادا برای مهاجران چه معنی دارد

مهاجرت برای سال 2023 در 465،000 متوقف شد و سطح مهاجرت همچنان افزایش می یابد و افزایش می یابد. به عنوان یک متقاضی ، شما همچنان فرصت های بیشتری برای زندگی ، کار و تحصیل در کانادا خواهید داشت.

استراتژی جدید مهاجرت همچنین روند مهاجرت شما را سریعتر و آسان تر می کند ، و خدمات مسکن و مسکن بهتری خواهید داشت ، به این معنی که شروع زندگی خود در کانادا پس از رسیدن بسیار ساده تر خواهد بود.

مهمتر از این ، اگر شما برای برخی از مشاغل تقاضا را انجام دهید ، احتمال افزایش اقامت دائم در کانادا را از طریق اکسپرس اینتری خواهید داشت.

حرکت به کانادا سریعتر ، آسانتر و بهتر خواهد شد ، بنابراین اکنون زمان مناسبی برای شروع سفر کانادایی شما است!

مهاجرت به آلبرتا کانادا به عنوان مشاغل کشاورزی

کشاورزی در آلبرتا
زمان مطالعه: 4 دقیقه

آیا در نظر دارید شغلی در صنعت کشاورزی در کانادا داشته باشید؟ استان آلبرتا کانادا بهترین فرصت ها را برای مشاغل کشاورزی ارائه می دهد.

آلبرتا با بخش کشاورزی پر رونق و طیف گسترده ای از فرصت های شغلی، بهترین فرصت های شغلی کشاورزی را در کانادا ارائه می دهد.

 

بهترین استان در کانادا برای مشاغل کشاورزی چیست؟

بهترین استان برای مشاغل کشاورزی در کانادا آلبرتا است.

آلبرتا، واقع در غرب کانادا، به دلیل زمین های حاصل خیز وسیع و صنعت کشاورزی پر رونق خود مشهور است. این استان محل فعالیت های کشاورزی متنوعی است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشاورزی زراعی
 • تولید دام
 • دامداری
 • زنبورداری
 • دامپروری

این فعالیت‌های کشاورزی، آلبرتا را به بهترین استان کانادا برای مشاغل مزرعه‌ای بر اساس بانک کار کانادا تبدیل می‌کند.

10 شغل برتر کشاورزی در آلبرتا کانادا


کارگر عمومی مزرعه
کد NOC: 85100

کارگران مزارع عمومی نقش مهمی در فعالیت های مختلف کشاورزی مانند کاشت، کشت و برداشت محصولات دارند. آنها همچنین در مراقبت و تغذیه دام ها کمک می کنند و وظایف نگهداری عمومی را در مزرعه انجام می دهند.

میانگین حقوق سالانه: 59,424.22 CAD

ناظر مزرعه
کد NOC: 82030

سرپرستان مزرعه بر عملیات روزانه در مزرعه نظارت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که همه وظایف به طور کارآمد و مؤثر انجام می شوند. آنها کارگران مزرعه را مدیریت می کنند، منابع را تخصیص می دهند و تصمیماتی می گیرند که به موفقیت کلی مزرعه کمک می کند.

میانگین حقوق سالانه: 54,023.58 CAD

گاوداری
کد NOC: 84120

کار در گاوداری این شامل تغذیه، آبیاری و نظارت بر سلامت آنها می شود. همچنین می توانید در فعالیت های پرورشی و زایمان کمک کنید.

میانگین حقوق سالانه: 54,023.58

کارگر مزرعه زنبور عسل
کد NOC: 84120

کارگران مزرعه زنبور عسل در تولید عسل و سایر محصولات مرتبط با زنبور عسل مشارکت دارند. آنها در نگهداری کندو، استخراج عسل و مراقبت از زنبورها کمک می کنند. این شغل نیازمند توجه به جزئیات و اخلاق کاری قوی است.

میانگین حقوق سالانه: 59,410.49

کارگر گلخانه
کد NOC: 85103

کارگران گلخانه ها تکثیر و مراقبت از گیاهان را در نهالستان ها انجام می دهند. آنها نهال ها را کاشت و پیوند می زنند، سلامت گیاه را زیر نظر دارند و از آبیاری و کوددهی مناسب اطمینان حاصل می کنند. این شغل نیاز به دانش تکنیک های مراقبت از گیاهان و اشتیاق به باغبانی دارد.

میانگین حقوق سالانه: 43,884.65 CAD

برداشت سبزی
کد NOC: 85101

سبزی‌چین‌کنندگان سبزیجات را از مزارع برداشت می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که فقط محصولات با کیفیت بالا انتخاب می‌شوند. آنها برای دستیابی به اهداف برداشت و حفظ استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط مزرعه به طور موثر کار می کنند.

میانگین حقوق سالانه: 48,611.74 CAD

اپراتور تجهیزات مزرعه
کد NOC: 84120

اپراتورهای تجهیزات مزرعه در راه اندازی و نگهداری انواع ماشین آلات کشاورزی مانند تراکتور، کمباین و سیستم های آبیاری مهارت دارند. آنها اطمینان حاصل می کنند که تجهیزات در شرایط کار خوب هستند و با خیال راحت و کارآمد استفاده می شوند.

میانگین حقوق سالانه: 59,415.64

کارگر بخش بسته بندی
کد NOC: 85101

کارگران بسته بندی در کارخانه‌های فرآوری گوشت کار می‌کنند، جایی که به پردازش و بسته‌بندی محصولات گوشتی کمک می‌کنند. آنها از رویه های بهداشتی و ایمنی دقیق پیروی می کنند تا از کیفیت و ایمنی محصول نهایی اطمینان حاصل کنند.

میانگین حقوق سالانه: 48611.92

اپراتور گله شیری
کد NOC: 84120

متصدیان گله های شیری از گاوهای شیری مراقبت و مدیریت می کنند. آنها بر عملیات شیردوشی نظارت می کنند، سلامت گاوها را زیر نظر دارند و از شیوه های مناسب تغذیه و نگهداری اطمینان حاصل می کنند.

میانگین حقوق سالانه: 53,982.24

مدیر مرغداری
کد NOC: 80020

مدیران مرغداری مسئولیت مدیریت کلی مرغداری ها از جمله مراقبت از مرغ، تولید تخم مرغ و اقدامات ایمنی زیستی را بر عهده دارند. آنها بر کارگران مزرعه نظارت می کنند، امور مالی را مدیریت می کنند و از رعایت مقررات صنعت اطمینان می یابند.

میانگین حقوق سالانه: 54,013.44 CAD

در آلبرتا به عنوان کارگر مزرعه کار کنید

در اینجا برخی از مهمترین دلایلی که باید برای مهاجرت به عنوان کشاورزی در آلبرتا انتخاب کنید آورده شده است.

دستمزد رقابتی در آلبرتا
یکی از مزایای قابل توجه کار در آلبرتا به عنوان کارگر مزرعه، دستمزد رقابتی ارائه شده در این استان است. آلبرتا در مقایسه با بسیاری از استان های دیگر در کانادا حداقل دستمزد بالاتری دارد و تضمین می کند که کارگران مزرعه به طور عادلانه برای کار سخت خود غرامت دریافت می کنند.

این در موقعیت آلبرتا در صدر فهرست استان‌ها یا مناطق با بالاترین میانگین سالانه حقوق کشاورزان بر اساس بانک کار کانادا گزارش شده است.

میانگین حقوق سالانه (CAD) استان های برتر کانادا برای مشاغل کشاورزی

 • آلبرتا 59,362.88
 • مانیتوبا 53,957.86
 • بریتیش کلمبیا 48562.08
 • انتاریو 47213.13
 • نیوبرانزویک 45,855.07
 • کبک 44506.39
 • جزیره پرنس ادوارد 43,147.73
 • نیوفاندلند و لابرادور 40450.99

چگونه می توانم در صنعت کشاورزی آلبرتا کار کنم؟

اگر علاقه مند به کار در صنعت کشاورزی آلبرتا هستید، دو برنامه اصلی وجود دارد که می توانید بررسی کنید: جریان کارگران کشاورزی و برنامه کارگران فصلی کشاورزی (SAWP).

جریان کارگران کشاورزی
اگر کارفرمای کانادایی شما قادر به استخدام شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی برای پر کردن مشاغل خالی کشاورزی نیست، می‌توانید برای جریان کشاورزی درخواست دهید.

قبل از درخواست برای این جریان، مطمئن شوید که کارفرمای کانادایی شما کالاهای کشاورزی خاصی را در بخش کشاورزی اولیه در مزرعه تولید می کند.

برنامه کارگران فصلی کشاورزی (SAWP)

اگر اهل مکزیک یا یک کشور کارائیب شرکت کننده هستید، می توانید برای برنامه کارگر فصلی کشاورزی (SAWP) درخواست دهید. SAWP یک TFWP است که به کارفرمایان در بخش کشاورزی اجازه می دهد تا کارگران خارجی را برای مشاغل فصلی مزرعه استخدام کنند.

آشنایی با تعطیلات رسمی کانادا 2024

تعطیلات رسمی کانادا
زمان مطالعه: 4 دقیقه

قبل از مهاجرت به کانادا در مورد تعطیلات رسمی کانادا و معنای آن ها بیشتر بدانید. به عنوان یک تازه وارد به کانادا، شما باید در مورد تقویم رویدادها و تاریخ ها کانادا یاد بگیرید تا از چگونگی جشن گرفتن آن ها آگاه شوید.

سرزمین برگ های افرا کشوری است که به خاطر میراث فرهنگی غنی و سنت های متنوعش مشهور است. یکی از جنبه هایی که واقعا نشان دهنده این تنوع است، تعطیلات عمومی آن است. این روزها که به عنوان تعطیلات رسمی کانادا نیز شناخته می شوند، برای استراحت و جشن گرفتن اهمیت تعطیلات عالی هستند. آن ها برای کانادایی ها مهم هستند و به عنوان زمانی برای تفکر و اتحاد عمل می کنند.

 • ۱ ژانویه / سال نو
 • ۱۴ آوریل / جمعه خوب
 • ۱۷ آوریل / دوشنبه عید پاک (به جز بریتیش کلمبیا)
 • ۲۲ مه / روز ویکتوریا
 • ۱ ژوئیه / روز کانادا
 • ۴ سپتامبر / روز کارگر
 • ۹ اکتبر / روز شکرگزاری
 • ۱۱ نوامبر / روز یادبود
 • ۲۵ دسامبر / روز کریسمس
 • ۲۶ دسامبر / روز بوکس (به جز در بریتیش کلمبیا و کبک)

 

روز کانادا: جشن تولد ملی

روز کانادا یکی از بزرگترین تعطیلات رسمی در کانادا است. این روز در اول جولای جشن گرفته می شود و روزی است که کانادایی ها برای گرامیداشت روز تولد این کشور گرد هم می آیند. این سالگرد کنفدراسیون کانادا است که در سال 1867 اتفاق افتاد. کانادایی ها با افتخار میهن پرستی خود را از طریق جشن های مختلف، از جمله کنسرت، آتش بازی، و مراسم برافراشتن پرچم نشان می دهند.

روز شکرگزاری Thanksgiving : زمانی برای شکرگزاری و برداشت محصول

روز شکرگزاری در کانادا زمانی برای ابراز قدردانی از محصول و نعمت های فراوان دریافت شده در طول سال است. این تعطیلات که در دومین دوشنبه ماه اکتبر جشن گرفته می شود، خانواده ها و دوستان را برای یک غذای سنتی با بوقلمون کباب شده، سس زغال آخته و پای کدو حلوایی گرد هم می آورد. همچنین زمان آن رسیده است که به اهمیت تشکر و کمک به افراد کم بضاعت فکر کنیم.

کریسمس 2024 و سال نو کانادا

کریسمس و سال نو با شور و شوق و شادی در سراسر کانادا جشن گرفته می شود. این تعطیلات به خانواده ها اجازه می دهد دور هم جمع شوند، هدایا مبادله کنند و خاطراتی ماندگار خلق کنند. روح جشن در خانه هایی که به زیبایی تزیین شده اند، خیابان هایی که با چراغ تزیین شده اند و کارول های شاد که فضا را پر می کنند، مشهود است. کانادایی ها گرمی و شادی فصل تعطیلات را در آغوش می گیرند و عشق و حسن نیت را به همه گسترش می دهند.

تعطیلات رسمی کانادا

عید پاک کانادا : جشن تجدید و تولد دوباره

عید پاک یک جشن مسیحی است که در کانادا به عنوان دوره تجدید و تولد دوباره جشن گرفته می شود. این نماد رستاخیز عیسی مسیح و پیروزی زندگی بر مرگ است. کانادایی ها در سنت های مختلفی مانند شرکت در مراسم کلیسا، سازماندهی شکار تخم مرغ عید پاک و تقسیم وعده های غذایی با عزیزان شرکت می کنند. زمان تأمل و تجدید قوا است.

روز ویکتوریا در کانادا : ارج نهادن به میراث ملکه ویکتوریا

روز ویکتوریا که در دوشنبه قبل از 25 مه برگزار می شود، روزی برای گرامیداشت تولد ملکه ویکتوریا و کمک های او به کانادا است. این تعطیلات نشانه شروع غیر رسمی تابستان است. سنت های کانادایی برای روز ویکتوریا شامل لذت بردن از فعالیت های در فضای باز، نمایش آتش بازی، و رژه است. این زمان برای جشن گرفتن سلطنت و تأمل در پیوندهای تاریخی این کشور با کشورهای مشترک المنافع بریتانیا است.

روز ملی حقیقت و آشتی کانادا

30 سپتامبر روز ملی حقیقت و آشتی است. این روزی است که به کودکانی که هرگز از آن ها برنگشته اند و بازماندگان مدارس مسکونی کانادا، همراه با خانواده ها و جوامعشان تجلیل می شود.  کانادایی ها تشویق می شوند که به افتخار بازماندگان مدارس مسکونی، رنگ نارنجی بپوشند.

روز یادبود کانادا

در 11 نوامبر، کانادایی‌ ها لحظه‌ای به یاد مردان و زنانی می‌افتند که در دوره‌ های جنگ و صلح به کشور خدمت کرده و می‌کنند.

گل شقایق سرخ (Poppy) نماد یادآوری است. این به عنوان یادآور گل سرخ خونی است که امروز در میدان های جنگ سابق فرانسه و بلژیک به شکوفایی خود ادامه می دهد.

جشن گرفتن تعطیلات رسمی کانادا به عنوان یک تازه وارد به کانادا

برای تازه واردان به کانادا، تعطیلات رسمی فرصتی برای آشنایی با سنت های کانادا و ادغام در بافت فرهنگی این کشور فراهم می کند. به عنوان یک مهاجر، سنت ها و آداب و رسوم تعطیلات خود را به سرزمین بزرگ سفید شمالی می آورید و نخ خود را برای غنی سازی ملیله فرهنگی این کشور اضافه می کنید. وقتی مهاجرت به کانادا انجام دادید ، خواهید آموخت که تعطیلات رسمی کانادا فرصتی برای ارتباط با جامعه جدیدتان، به اشتراک گذاشتن میراث فرهنگی خود و ایجاد پل های تفاهم و قدردانی را فراهم می کند.

تعطیلات رسمی کانادا نشان دهنده تعهد این کشور به چندفرهنگی است. این کشور به عنوان کشوری که به خاطر جمعیت متنوع خود شناخته شده است، تعطیلات را برای جوامع مختلف فرهنگی و مذهبی جشن می گیرد. تعطیلات عمومی مانند دیوالی، حنوکا و عید فطر در کنار تعطیلات سنتی کانادایی به رسمیت شناخته می شوند و باعث ایجاد حس فراگیری و احترام برای همه شهروندانی می شود که به کانادا مهاجرت می کنند.

شرایط مهاجرت به مونکتون کانادا چگونه است ؟

مونکتون کانادا
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرایط زندگی در مونکتون استان نیوبرانزویک کانادا

مونکتون کانادا که در امتداد رودخانه پتیکودیاک قرار دارد، شهری ساحلی و فعال است که استانداردهای بالای زندگی و جامعه‌ای آرام را ارائه می‌دهد.

شرایط مسکن در مونکتون کانادا

بازار مسکن این شهر متنوع ترین بازار در نیوبرانزویک است و گزینه هایی از آپارتمان های مقرون به صرفه گرفته تا خانه های خانوادگی بزرگ را در بر می گیرد.

قیمت اجاره و املاک و مستغلات مونکتون کانادا Moncton در مقایسه با شهرهای ساحلی بزرگتر مانند ونکوور یا هالیفاکس نسبتا مقرون به صرفه است و آن را به مقصدی جذاب برای کسانی که به دنبال گزینه های مسکن مقرون به صرفه هستند تبدیل می کند.

اجاره ماهانه و میانگین قیمت خانه در شهرهای ساحلی کانادا، طبق آمار numbeo.com و CREA، به شرح زیر است:

میانگین قیمت خانه در شهرهای ساحلی کانادا (CAD) اجاره ماهانه برای آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر (CAD)

 • ونکوور 1,599,862.44 5,031.02
 • هالیفاکس 663,456.00 3,072.00
 • مونکتون 444,020.80 2,094.23

مونکتون کانادا

فرصت های شغلی در مونکتون کانادا

مونکتون بزرگترین و سریع‌ترین شهر در نیوبرانزویک است. فرصت های شغلی در مونکتون کانادا را می توان در موارد زیر یافت:

خدمات مالی
بانک RBC و بانک تانگرین از جمله بسیاری از بزرگان مالی هستند که به موقعیت استراتژیک مونکتون، نیروی کار با استعداد و هزینه های ارزان برای انجام تجارت هجوم آورده اند.

فناوری اطلاعات و ارتباطات
اقتصاد هوشمند مونکتون با توجه به فناوری‌ های بازی و انیمیشن، فناوری‌ های مالی و امنیت سایبری به رشد خود در بخش‌های تخصصی فناوری و انیمیشن، فناوری‌های مالی و امنیت سایبری ادامه داده است.

برون سپاری فرآیندهای کسب و کار
آوردن کسب و کار خود به مونکتون یک حرکت هوشمندانه است زیرا این شهر دارای یکی از کم هزینه ترین محیط های تجاری در آمریکای شمالی و اروپا است، به ویژه برای خدمات حرفه ای. مونکتون کانادا خدمات پردازش تجاری (BPO) را در خدمات مهندسی، راه حل های بازاریابی، شرکت های توسعه زیرساخت و تخصص املاک و مستغلات ارائه می دهد.

بخش خرده فروشی
مونتون بزرگ بیش از 20000 نفر را استخدام می کند که در زمینه های مرتبط با خرده فروشی کار می کنند. این یک اقتصاد مقیاس چشمگیر ایجاد کرده است که هزینه های آموزشی را برای کارگران خرده فروشی کاهش می دهد و فرصت های متعددی را برای کارگران این بخش فراهم می کند. مشاغل رایج مورد تقاضا در مونکتون شامل خرده فروشی، مهندسان و طراحان نرم افزار و متخصصان منابع انسانی است.

سبک زندگی در مونکتون

مونتون کانادا توسط زیبایی های طبیعی احاطه شده است، از جمله رودخانه Petitcodiac، که برای موج سواری مناسب است، و حفره جزر و مدی آن به عنوان یکی از طولانی ترین موج های موج سواری در قاره آمریکای شمالی در نظر گرفته می شود که فرصتی ایده آل برای موج سواران است.

دوچرخه سواری نیز یک سرگرمی مورد علاقه در جوامعی است که شهر را تشکیل می دهند. مونکتون نسبت به شهر بزرگی مانند تورنتو مکان بسیار آرامش‌بخش‌تری برای زندگی است، که اگر به دنبال یک سبک زندگی متعادل هستید، آن را به مکانی ایده‌آل برای زندگی تبدیل می‌کند. برخی از جاذبه‌های دیدنی مونکتون شامل پارک سنتنیال، پارک استانی راک Hopewell و Moncton Coliseum هستند.

شرایط زندگی در شهر هالیفاکس نوا اسکوشیا کانادا

شرایط زندگی در شهر هالیفاکس
زمان مطالعه: 3 دقیقه

آیا برای یافتن بهترین شهرهای دریایی کانادا برای اقامت آماده هستید؟

کانادا به خاطر مناظر خیره کننده، شهرهای پر جنب و جوش و کیفیت بالای زندگی مشهور است. در میان جاذبه های فراوان کانادا ، شهر هالیفاکس کانادا به عنوان یک شهر دریایی از بهترین مکان ها برای زندگی در کانادا شناخته می شوند. این شهر با مناظر زیبای ساحلی، جوامع دوستانه و امکانات رفاهی عالی، سبک زندگی منحصر به فرد و رضایت بخشی را ارائه می دهند.

در اینجا شرایط زندگی در شهر هالیفاکس کانادا را برای شما بررسی کردیم!

شرایط زندگی در شهر هالیفاکس نوا اسکوشیا کانادا

هالیفاکس که به‌خاطر تاریخ غنی، مکان های فرهنگی جالب و آبنمای خیره‌کننده‌ اش شناخته می‌شود، به‌عنوان شهر پیشرو در نوا اسکوشیا، به‌طور یکپارچه احساس یک شهر کوچک قدیمی را با انرژی جدید و شلوغ یک شهر بزرگ مدرن ترکیب می‌کند.

هزینه مسکن در هالیفاکس کانادا

طبق آمار کانادا، این شهر با جمعیت رسمی ثبت شده 439819 نفر، گزینه های مسکن مختلفی را متناسب با اولویت ها و بودجه های مختلف ارائه می دهد.

بازار املاک و مستغلات این شهر به دلیل ثبات خود شناخته شده است، به طوری که میانگین قیمت خانه 663,456,00 CAD، طبق انجمن املاک کانادا (CREA)، نسبتاً بدون تغییر در چند سال گذشته باقی مانده است.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان به تنهایی یا با خانواده خود هستید، توصیه می کنیم آپارتمانی را در خارج از شهر انتخاب کنید، زیرا آنها معمولاً مقرون به صرفه تر هستند، همانطور که در لیست زیر با توجه به سایت numbeo.com گزارش شده است.

نوع آپارتمان و اجاره ماهانه (CAD)

 • آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر 1,839.08
 • آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز شهر 1,516.67
 • آپارتمان (3 خوابه) در مرکز شهر 3,062.78
 • آپارتمان (3 خوابه) خارج از مرکز شهر 2,421.96

فرصت های شغلی در هالیفاکس

هالیفاکس به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای دریای کانادا، یکی از بزرگترین و متنوع ترین اقتصادهای شهری در منطقه را دارد. بازار کار هالیفاکس را می توان به صورت زیر تشریح کرد:

هوافضا
بخش هوافضای دفاعی و تجاری در نوا اسکوشیا تقریباً به طور کامل در هالیفاکس واقع شده است. صنعت هوافضای هالیفاکس تقریباً 6000 شغل ایجاد می کند.

مراقبت های بهداشتی
مراقبت های بهداشتی یک بخش رو به رشد است و هالیفاکس شاهد رشد زیادی است. هالیفاکس به تنهایی دارای 31000 شغل مراقبت های بهداشتی است که هالیفاکس هلیفاکس بزرگترین بخش بهداشت استان نوا اسکوشیا است. مشاغل بهداشتی مورد تقاضا در هالیفاکس شامل کمک پرستار، پرستاران ثبت نام شده، و پرستاران روانپزشکی ثبت شده است.

مشاغل حرفه ای
مشاغل حرفه ای و با مهارت در هالیفاکس شامل مشاغلی مانند تولید و تعمیر تهویه مطبوع است. رانندگان کامیون های حمل و نقل، کارگران صنایع ساختمانی، و اپراتورهای تجهیزات سنگین برخی از مشاغل ماهر در هالیفاکس هستند.

صنایع دیجیتال
فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور گسترده‌ای در بازار کار ماهر هالیفاکس دارد و شرکت‌های مهم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرو جهان در این شهر فعالیت می‌کنند. برخی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در هالیفاکس عبارتند از لاکهید مارتین، سیسکو، و HB Studios.

اگر مهارت یا استعداد خاصی دارید میتوانید شرایط خود را برای ویزای نخبگان کانادا بررسی کنید .

سبک زندگی در هالیفاکس

هالیفاکس یک شهر متنوع است و رشد جمعیت توسط تازه واردان به شهر هدایت می شود.فضای فرهنگی شهر در حال تکامل است و رستوران ها، بارها و کافه های زیادی وجود دارد که طیف وسیعی از غذاها را ارائه می دهند. به عنوان مثال می توان به Good Robot Brewing Co.، Pacifico Nightclub و The Split Crow اشاره کرد.

هالیفاکس توسط اقیانوس و سواحل احاطه شده است و مناظر طبیعی زیادی مانند پارک پوینت پلیزنت، پارک استانی جزیره مک نابز و لاولور و کریستال کرسنت بیک برای کشف وجود دارد.

5 گام مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش

مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش
زمان مطالعه: 5 دقیقه

با مهارت لوله کشی به کانادا مهاجرت کنید

هرگز زمانی بهتر از اکنون برای استفاده از فرصت برای نقل مکان به کانادا به عنوان لوله کش وجود نداشته است. مسائل مربوط به کمبود نیروی کار مداوم در این کشور در بخش مشاغل ماهر نیز رایج است. به عنوان یک راه حل، دولت کانادا خود را متعهد به جذب هر چه بیشتر کارگران ماهر کرده است و لوله کش ها در صدر لیست کارگران قرار دارند.

آیا برای کشف مسیرهای مهاجرتی که می توانید برای مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش از آنها استفاده کنید، آماده هستید؟ پنج مرحله را که می توانید برای مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش دنبال کنید، کشف کنید!

5 مرحله برای مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش

مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش می تواند پیچیده و طاقت فرسا باشد. به عنوان یک راهنمای مفید، در اینجا پنج مرحله برای مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش آورده شده است.

مرحله 1: واجد شرایط بودن خود را برای درخواست بررسی کنید

قبل از شروع فرآیند مهاجرت، تعیین اینکه آیا معیارهای واجد شرایط بودن کانادا را دارید یا خیر، بسیار مهم است. برای ارزیابی اینکه آیا واجد شرایط درخواست هستید یا نه، عواملی مانند:

 • سن
  شما باید حداقل 18 سال داشته باشید
 • سطح تحصیلات
  شما به دیپلم متوسطه / دبیرستان با آموزش حرفه ای یا حین کار در حرفه خود به عنوان لوله کش نیاز دارید.
 • تجربه کاری
  شما به حداقل دو سال سابقه کار تمام وقت نیاز دارید
 • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی
  برای لوله کش، به عنوان یک تجارت ماهر، معیار زبان کانادایی (CLB) یا Niveaux de compétence linguistique canadiens (NCLC) سطح 4 است.
 • پذیرش در کانادا
  شما این را با گذراندن بررسی های سوابق پزشکی و کیفری نشان می دهید.
  توانایی سازگاری با شیوه زندگی کانادایی

شما می توانید از تیم مهاجرتی ایرکامایگریت برای محاسبه امتیازات سیستم رتبه بندی جامع (CRS) خود و ارزیابی واجد شرایط بودن خود برای مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش استفاده کنید.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

مرحله 2: کد NOC لوله کش را پیدا کنید

هنگامی که واجد شرایط بودن خود را برای درخواست تأیید کردید، باید کد طبقه بندی ملی شغلی (NOC) خود را به عنوان یک لوله کش پیدا کنید. NOC سیستمی است که برای طبقه بندی مشاغل در کانادا استفاده می شود.

یافتن کد NOC ضروری است، زیرا به شما امکان می دهد فرصت های شغلی کانادایی را در تجارت خود به طور دقیق پیدا کنید، به آمارهای بازار کار کانادایی ویژه تجارت دسترسی داشته باشید و وظایف و مسئولیت های مشخص شده شغل خود را در کانادا شناسایی کنید.

اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) از کد NOC شما برای ارزیابی تجربه کاری و مهارت های شما در طول فرآیند مهاجرت استفاده می کند.

کد NOC برای لوله کش ها 72300 است و سطح آموزش، آموزش، تجربه و مسئولیت آنها (TEER) 2 است. سطح NOC و TEER برای لوله کش ها آنها را واجد شرایط درخواست برای برنامه های مهاجرتی اقامت دائم کانادا می کند.

 

مرحله 3: چشم انداز شغلی برای لوله کش در کانادا

تحقیق در مورد آینده شغلی لوله کش در کانادا به شما کمک می کند تقاضا و فرصت های موجود را درک کنید. صنعت ساخت و ساز در حال رشد است در کانادا که به دلیل تقاضای بالای مسکن ناشی از مهاجرت تقویت شده است، به بسیاری از افراد حرفه ای از جمله لوله کش نیاز دارد.

انجام تحقیقات کامل در مورد بازار کار در استان ها و مناطق مختلف برای شناسایی مناطق با تقاضای بالا برای لوله کش. توصیه می کنیم برای یافتن شغل لوله کشی در کانادا از پورتال های شغلی آنلاین مورد اعتماد زیر استفاده کنید.

مرحله 4: مناسب ترین راه های مهاجرت را برای لوله کش ها پیدا کنید

چندین مسیر مهاجرتی وجود دارد که لوله کش ها می توانند یکی از آنها را انتخاب کنند. دو مسیر اصلی عبارتند از برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) و برنامه های نامزد استانی (PNP).

برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) برای شغل لوله کش 

برنامه تجارت ماهر فدرال (FSTP) یک برنامه ویزای مهاجرتی سیستم اکسپرس اینتری است که برای جذب تجار ماهر به کانادا طراحی شده است. قبل از درخواست برای FSTP به عنوان یک لوله کش، مطمئن شوید:

 • یک پیشنهاد شغلی معتبر و تمام وقت از یک کارفرمای کانادایی به مدت یک سال داشته باشید
 • معیار زبان کانادایی (CLB) سطح 5 به زبان انگلیسی
 • دیپلم دبیرستان
 • آموزش تخصصی حرفه ای یا غیر شغلی

برنامه های نامزد استانی برای لوله کش ها

برنامه‌های نامزد استانی (PNPs) برنامه‌های مهاجرتی هستند که توسط استان‌ها و مناطق در کانادا به جز کبک و نوناووت ارائه می‌شوند. هر استان یا ایالت، معیارها و الزامات خاص خود را برای مهاجرت دارد. برخی از استان‌ ها دارای جریان‌ های خاصی برای افراد ماهر، از جمله لوله‌کش‌ ها هستند.

 

برنامه نیروی نیمه ماهر آتلانتیک (AISP) برای لوله کش

برنامه نیروی نیمه ماهر آتلانتیک (AISP) برنامه آزمایشی است که تحت برنامه آزمایشی مهاجرت آتلانتیک اداره می شود. این برنامه راهی برای اقامت دائم برای کارگران با مهارت متوسط، از جمله لوله کش، که مایل به زندگی و کار در یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا هستند، ارائه می دهد.

 • نیوبرانزویک
 • نیوفاندلند و لابرادور
 • نوا اسکوشیا
 • جزیره پرنس ادوارد

مرحله 5: مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به عنوان لوله کش به کانادا

هنگامی که مسیرهای ویزای مهاجرتی مناسب برای لوله کش را شناسایی کردید، باید تمام مدارک مورد نیاز را جمع آوری کرده و درخواست خود را ارسال کنید. مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مدارک سفر (گذرنامه)
 • مدرک تحصیلی کانادا یا گزارش ارزیابی اعتبار آموزشی (ECA) که معادل بودن مدارک تحصیلی خارجی شما با استانداردهای آموزشی کانادا را تأیید می کند.
 • نتایج آزمون مهارت زبان
 • گواهی ترخیص پلیس
 • نتایج آزمون ترخیص پزشکی

همچنین اگر شما به عنوان یک متخصص دارای اختراعی در زمینه شغلی خود هستید و دارای اختراع ثبت شده هستید میتوانید ، مهاجرت به کانادا از طریق ثبت اختراع را اقدام کنید .

آیا میتوان به عنوان لوله کش بدون پیشنهاد شغلی به کانادا مهاجرت کرد؟

بله، مهاجرت به کانادا به عنوان لوله کش بدون پیشنهاد شغلی امکان پذیر است. برنامه مهارت متوسط آتلانتیک به عنوان بخشی از معیارهای واجد شرایط بودن، هیچ شرایط پیشنهاد شغلی ندارد.

این شامل برخی از جریان های PNP برای لوله کش است، مانند موارد زیر:

 • جریان کارگران ماهر مانیتوبا در خارج از کشور
 • جریان کارگران ماهر نیوبرانزویک
 • برنامه کارگران ماهر مناطق شمال غربی کانادا

با این حال، داشتن یک پیشنهاد شغلی می تواند شانس موفقیت شما را در فرآیند مهاجرت افزایش دهد.

3 استان برتر کانادا با بالاترین حقوق برای لوله کش ها

اگر شما یک لوله کش هستید که قصد مهاجرت به کانادا را دارید، ممکن است بخواهید بدانید کدام استان ها یا مناطق بالاترین حقوق را ارائه می دهند. در اینجا سه استان یا منطقه برتر کانادا با بالاترین حقوق برای لوله کش ها آورده شده است. ارقام حقوق از Job Bank کانادا گرفته شده است.

کبک
کبک به دلیل صنعت ساخت و ساز قوی خود شناخته شده است و حقوق رقابتی برای لوله کش ارائه می دهد. این استان همچنین دارای استانداردهای بالای زندگی و صحنه فرهنگی پر جنب و جوش است که آن را به مقصدی جذاب برای بسیاری از مهاجران تبدیل می کند.

متوسط حقوق سالانه لوله کش: 95,049.36 CAD.

مناطق شمال غربی کانادا
مناطق شمال غربی فرصت های شغلی عالی و دستمزدهای بالایی را برای لوله کش ها ارائه می دهد. به دلیل دورافتادگی و جمعیت کم آن، لوله کش ها در مناطق شمال غربی تقاضای زیادی دارند.

متوسط حقوق سالانه لوله کش: 94,154.41 CAD.

مانیتوبا کانادا
مانیتوبا یکی دیگر از استان های کانادا است که حقوق های رقابتی برای لوله کش ارائه می دهد. این استان دارای صنعت ساختمانی قوی و اقتصاد رو به رشدی است که تقاضا برای تجار ماهر را ایجاد می کند.

میانگین حقوق سالانه لوله کش: 91,235.04 CAD.

فرصت های شغلی مدیر پروژه در کانادا

مدیر پروژه در کانادا
زمان مطالعه: 6 دقیقه

بهترین استان ها برای مشاغل مدیر پروژه در کانادا

کانادا به خاطر بازار کار پر رونق و فرصت های متنوع برای متخصصان در زمینه های مختلف شناخته شده است. برای افراد خارجی که به دنبال شغل مدیر پروژه در کانادا هستند، این کشور استان ها و مناطق متعددی را ارائه می دهد که برای آینده شغلی ایده آل هستند. در میان این استان ها یا ایالت های کانادا، اگر به دنبال شغل مدیر پروژه در کانادا هستید، ده استان بهترین فرصت ها را فراهم می کنند.

کدام استان ها یا مناطق کانادایی برای تخصص مدیریت پروژه به دنبال افراد خارجی هستند؟ بهترین استان های کانادا را برای مدیران پروژها پیدا کنید!

بهترین استان های کانادا برای مشاغل مدیر پروژه

در اینجا استان ها یا مناطقی برای مدیران پروژه در کانادا آمده است. تمام این آماری از بانک کار کانادا به دست آمده است.

کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا

مدیر پروژه  معدن، انرژی و کشاورزی در ساسکاچوان کانادا 

ساسکاچوان به دلیل فراوانی منابع طبیعی شناخته شده است، به ویژه:

 • پتاس
 • اورانیوم
 • روغن
 • فلز مس
 • فلز روی
 • نیکل
 • کبالت

در نتیجه، ساسکاچوان پروژه های متعددی در زمینه معدن، انرژی و کشاورزی دارد. مدیران پروژه با تخصص در این صنایع، چشم انداز شغلی مطلوبی در ساسکاچوان پیدا خواهند کرد.

میانگین حقوق سالانه: 134,779.12 CAD

مدیر پروژه های معدنی در آلبرتا کانادا 

آلبرتا با اقتصاد پررونق و پروژه‌های بزرگ در مقیاس بزرگ، مقصدی برتر برای مدیران پروژه است. حوزه رسوبی کانادای غربی در زیر زمین این استان، ثروت معدنی وسیعی دارد از جمله :

 • گاز طبیعی
 • زغال سنگ
 • اهن
 • مگنتیت
 • طلا

این ثروت عظیم معدنی اساس پروژه های معدنی گسترده آلبرتا را تشکیل می دهد که به خدمات نظارتی یک مدیر پروژه تخصصی معدن نیاز دارد.

میانگین حقوق سالانه: 133,493.94 CAD

مدیر پروژه های راهداری و زیرساختی در مانیتوبا کانادا 

مانیتوبا
مانیتوبا یکی دیگر از استان هایی است که فرصت های شغلی امیدوارکننده ای را برای مدیران پروژه ارائه می دهد. اقتصاد رو به رشد آن در پروژه‌های زیربنایی بزرگ سرمایه‌گذاری کرده است:

 • پروژه روگذر دالی
 • پروژه جایگزینی سد سنفورد
 • پروژه دوقلوی و دوربرگردان بزرگراه 6
 • پروژه های بزرگراه محیطی جنوبی و احیای سد رودخانه ها

اینها تنها بخشی از معدود پروژه های زیرساختی هستند که مسئول افزایش تقاضا برای مدیران پروژه هستند. مانیتوبا همچنین دارای بخش تولید قوی است که به جای خالی مدیریت پروژه استان کمک می کند.

میانگین حقوق سالانه: 103,705,85 CAD

مدیر پروژه معدن و انرژی برای مناطق شمال غربی کانادا

مناطق شمال غربی ممکن است شناخته شده ترین استان کانادا نباشد، اما فرصت های منحصر به فردی را برای مدیران پروژه ارائه می دهد. این منطقه سرشار از منابع طبیعی از جمله الماس، نفت و گاز است. در نتیجه پروژه های مختلفی در بخش معدن و انرژی وجود دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • معدن جزیره Outpost
 • معدن کاج
 • پترمیگان و تام ماین
 • معدن دشت کریک
 • معدن Beaulieu

بسیاری از این معادن تقاضایی برای مصالح تخریب و مدیران پروژه های ساختمانی ایجاد کرده اند.

میانگین حقوق سالانه: 144,784.45 CAD

نوا اسکوشیا

نوا اسکوشیا، در سواحل شرقی کانادا، دارای بخش فناوری پر رونق و تعداد فزاینده ای از استارتاپ ها است. این یک محیط مساعد برای مدیران پروژه، به ویژه کسانی که تجربه توسعه IT و نرم افزار دارند، ایجاد می کند. پروژه های تحقیقاتی فناوری اطلاعات که می توانید به عنوان مدیر پروژه بر روی آنها سرمایه گذاری کنید عبارتند از:

ارزیابی تاثیر مدل های کاری ترکیبی بر کیفیت کار،
مهارت‌های ضروری دیجیتال برای استخدام: چارچوب شایستگی و ابزار ارزیابی،
شناخت شایستگی های فناوری اطلاعات برای مشاغل پرتقاضا در پروژه نوا اسکوشیا.
این استان همچنین دارای پروژه های انرژی تجدیدپذیر قابل توجهی است، مانند بیش از 300 توربین بادی تجاری تولید برق در استان. این امر نوا اسکوشیا را به رهبر ملی در انرژی بادی تبدیل می کند و به تقاضا برای متخصصان مدیریت پروژه در این استان می افزاید.

میانگین حقوق سالانه: 105,190.46 CAD

جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد علیرغم اینکه کوچکترین استان کانادا است، فرصت هایی را برای مدیران پروژه به ویژه در گردشگری و مهمان نوازی ارائه می دهد. این استان به خاطر مناظر زیبای خود شناخته شده است و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

در نتیجه، نیاز به مدیران پروژه برای نظارت بر پروژه های مختلف مرتبط با گردشگری، مانند ساخت هتل و توسعه زیرساخت وجود دارد. اگر در مدیریت پروژه های گردشگری تخصص دارید، می توانید با بخش های زیر در بخش گردشگری دولت استانی ارتباط برقرار کنید.

خدمات شرکتی
بازاریابی و فروش
استراتژی، ارزیابی و
سرمایه گذاری در صنعت
میانگین حقوق سالانه: 102,118.61

مدیر پروژه دولتی برای استان کبک

کبک استانی با فرهنگ متمایز و اقتصاد قوی است. این استان دارای طیف وسیعی از صنایع از جمله:

 • کشاورزی
 • هوافضا
 • تولید
 • فناوری اطلاعات

این استان همچنین دارای پروژه‌های بسیاری است که توسط دولت تامین می‌شود، که بیشتر به ایجاد شغل برای مدیران پروژه کمک می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد فرصت های مدیریت پروژه در استان می توانید با خدمات توسعه اقتصادی و پروژه های بزرگ تماس بگیرید.

میانگین حقوق سالانه: 109,778.86 CAD

مدیر پروژه دولتی برای استان نیوبرانزویک

نیوبرانزویک اقتصاد و فرصت های متنوعی برای مدیران پروژه در بخش های مختلف دارد. این استان دارای صنعت تولید قوی و همچنین پروژه های قابل توجهی در بخش انرژی و مراقبت های بهداشتی است.

با موقعیت استراتژیک خود در ساحل شرقی، موقعیت استراتژیک نیوبرانزویک در ساحل شرقی بیشتر به چشم انداز شغلی برای مدیران پروژه در تجارت بین المللی کمک می کند.

میانگین حقوق سالانه: 102,856.56 CAD

 

شغل های مرتبط با مدیر پروژه در انتاریو کانادا

انتاریو به عنوان پرجمعیت ترین استان کانادا، فرصت های فراوانی را برای مدیران پروژه ارائه می دهد. این استان دارای اقتصاد متنوعی است و بخش های قوی در موارد زیر وجود دارد:

دارایی، مالی، سرمایه گذاری
فن آوری
ساخت و ساز
مراقبت های بهداشتی
انتاریو شهرهای بزرگی مانند تورنتو و اتاوا را در خود جای داده است، جایی که پروژه‌های بزرگ مقیاس زیادی در حال انجام است و تقاضای زیادی برای متخصصان مدیریت پروژه ایجاد می‌کند.

میانگین حقوق سالانه: 113,410.54

چگونه می توانم به عنوان مدیر پروژه در کانادا کار کنم؟

کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا مستلزم اخذ مجوزهای کاری یا وضعیت اقامت لازم است. در اینجا مسیرهای مختلف کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا آمده است.

مجوز کار خارجی موقت (TFWP)

مجوز کار خارجی موقت به شما این امکان را می دهد که برای یک کارفرمای کانادایی کار کنید که به شما پیشنهاد کار داده است و ناتوانی خود را در استخدام نیروی کار محلی برای تکمیل موقعیت شغلی شما از طریق ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) نشان داده است.

درباره مجوز کار خارجی موقت کانادا (TFWP) بیشتر بیاموزید.

مجوز نخبگان کانادا (GTS)

ویزای نخبگان کانادا یا گلوبال تلنت Global Talent Stream یک TFWP است که راهی عالی برای تسریع درخواست خود برای کار در کانادا فراهم می کند، زیرا به کارگران ماهر، از جمله مدیران پروژه، اجازه می دهد تا در مدت دو هفته مجوز کار در کانادا را دریافت کنند.

 

برنامه جابجایی بین‌المللی کانادا (IMP)

اگر می خواهید بدون نیاز به کارفرمای کانادایی خود برای دریافت LMIA در کانادا کار کنید، می توانید برای برنامه جابجایی بین‌المللی درخواست دهید. این ممکن است توانایی شما را برای کار به عنوان مدیر پروژه در کانادا تسریع کند، به ویژه اگر واجد شرایط یک IMP مانند برنامه انتقال درون شرکتی باشید.

 

برنامه انتقال درون شرکتی

اگر برای شرکتی با شعبه، شعبه یا دفتر وابسته در کانادا کار می‌کنید، می‌توانید با استفاده از برنامه انتقال درون شرکتی برای کار در کانادا درخواست دهید.

چگونه می توانم شغل مدیریت پروژه در کانادا پیدا کنم؟
یافتن مشاغل مدیریت پروژه در کانادا نیازمند یک رویکرد استراتژیک است. ضروری ترین اقداماتی که برای یافتن شغل مدیریت پروژه در کانادا باید انجام دهید عبارتند از:

شبکه سازی
هنگام جستجوی مشاغل مدیریت پروژه در کانادا، شبکه سازی بسیار مهم است. در رویدادهای صنعت شرکت کنید، به انجمن‌های حرفه‌ای بپیوندید و با متخصصان حوزه خود ارتباط برقرار کنید تا شبکه خود را گسترش دهید.

تابلوها و وب سایت های آنلاین کار
از تابلوهای شغلی آنلاین و وب سایت هایی که در موقعیت های مدیریت پروژه تخصص دارند، استفاده کنید. این شامل وب سایت هایی مانند:

آژانس های استخدام

آژانس های استخدام می توانند منبع ارزشمندی در جستجوی شغل شما باشند. آنها به فرصت های شغلی مختلفی دسترسی دارند و می توانند به تطبیق مهارت ها و تجربه شما با موقعیت های مناسب کمک کنند.

همچنین تیم مشاوره مهاجرت ایرکامایگریت میتواند در زمینه پیداکردن شغل مدنظر و تخصص شما به شما مشاوره دهد ، پس از طریق فرم ارزیابی مهاجرت با ما در ارتباط باشید .

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

جاب آفر ویژه کانادا

جاب آفر ویژه کانادا
زمان مطالعه: 3 دقیقه

فرصت ویژه جاب آفر کانادا

جاب آفر ویژه کانادا یک فرصت بی‌نظیر برای شروع یک زندگی جدید و شغلی موفق است. با انجام تحقیقات کامل، ارسال مدارک دقیق، و آماده‌سازی مناسب، می‌توانید به راحتی این مراحل را طی کرده و به کانادا مهاجرت کنید.

شرکت معتبر واقع در نیوبرانزویک کانادا برای مشاغل زیر جاب افر کانادا به صورت ویژه ارائه میکنید .

 • امنیت شبکه
 • حسابدار
 • کارمند اداری
 • متخصص امنیت ‌اطلاعات
 • راننده
 • مدیر بازرگانی

برای اطلاعات بیشتر در مورد این جاب آفر ویژه کانادا از طریق فرم ارزیابی مهاجرت اطلاعات خود را ارسال کنید و یا از طریق دکمه های تماس یا چت پشتیبانی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید .

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

مراحل جاب افر کانادا

در جستجوی فرصت‌های شغلی در کانادا هستید ؟ جاب افر کانادا یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست. اما این مراحل چگونه انجام می‌شود؟ در این مقاله، ما به طور جامع به مراحل جاب آفر ویژه کانادا می‌پردازیم و شما را از ابتدا تا انتها همراهی خواهیم کرد.

۱. تحقیقات و انتخاب شغل

در این مرحله، شما باید شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید و تحقیقاتی در مورد آن انجام دهید. از وب‌سایت‌ های معتبر و منابع مختلف استفاده کنید.

۲. آماده‌سازی مدارک

برای جاب افر کانادا، شما نیاز به مدارک مختلفی دارید. این ممکن است شامل رزومه، مدارک تحصیلی، و تجربیات کاری باشد. مطمئن شوید که همه این مدارک بروز و کامل هستند.

۳. ارسال درخواست

با مدارک آماده، درخواست خود را به جاب افر کانادا ارسال کنید. درخواست شما باید دقیق و کامل باشد تا فرصت شغلی مناسبی دریافت کنید.

۴. مصاحبه و آزمون

اگر درخواست شما مورد تایید قرار گرفت، ممکن است به مصاحبه و یا آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی دعوت شوید. برای موفقیت در این مرحله، باید خود را به خوبی آماده کنید.

۵. درخواست ویزا

پس از قبولی در جاب افر، نوبت به درخواست ویزا می‌رسد. برای دریافت ویزا، باید تمام مدارک مورد نیاز را به مراجع مربوطه ارسال کنید و صبر کنید تا ویزای شما صادر شود.

۶. آماده‌سازی برای مهاجرت

با دریافت ویزا، شما می‌توانید برای مهاجرت به کانادا آماده شوید. این شامل برنامه‌ ریزی مسکن، ترتیبات مالی، و سایر موارد مربوط به زندگی در کانادا می‌شود.

جاب آفر ویژه کانادا

مدارک موردنیاز جاب آفر کانادا چیست ؟

برای جاب افر کانادا، شما به مدارک مختلفی نیاز دارید تا بتوانید درخواست مهاجرت خود را ارسال کنید. مدارک مورد نیاز ممکن است بر اساس نوع شغل و ویزایی که درخواست می‌دهید، متغیر باشند. اینجا چند مورد از مدارک معمولاً مورد نیاز برای جاب افر کانادا آمده است:

 • رزومه (CV): یک رزومه جامع که شامل تجربیات شغلی، تحصیلات، مهارت‌ ها، و سوابق کاری شما است.

همچنین برای تقویت رزومه مهاجرتی این مطلب را مطالعه کنید .

 • مدارک تحصیلی: کپی مدارک تحصیلی شما، از جمله دیپلم، مدرک کارشناسی یا فوق‌ لیسانس. اگر مدارک شما به زبان انگلیسی یا فرانسوی نیستند، نیاز به ترجمه رسمی دارند.
 • مدارک کاری: اگر تجربه کاری دارید، مدارکی که تجربیات شما را تایید کنند مانند تاییدیه‌ها یا گواهی‌نامه‌ها.
 • مهارت در زبان: نمره آیلتس یا تافل برای زبان انگلیسی و آزمون دلف DELF. شما نیاز دارید تا حداقل نمره مورد نیاز برای شغل مورد نظرتان را کسب کنید.
 • گواهی‌نامه‌ها و مدارک مهارتی: اگر شما در یک شغل خاص مهارت دارید، نمونه‌هایی از گواهی‌نامه‌ ها یا مدارک مرتبط با این مهارت‌ ها.
 • گواهی از تجربیات کاری: نامه‌ها یا گواهی‌نامه‌هایی از کسانی که با شما کار کرده‌اند و تجربیات شما را تایید کنند.
 • اطلاعات پاسپورت: کپی اطلاعات صفحه اول پاسپورت شما که شامل اطلاعات فردی و تاریخ انقضای پاسپورت است.
 • عکس‌های پاسپورت: چند عکس رنگی با پس‌زمینه سفید که به طور رسمی گرفته شده‌اند.
 • فرم‌های مربوطه: پر کردن فرم‌های مهاجرت مورد نظر برای نوع ویزایی که درخواست می‌دهید.
 • نامه پوشش (Cover Letter): نامه‌ای که در آن دلایل و مواردی که شما را به کانادا می‌کشاند و اهمیت شغل مورد نظرتان را توضیح می‌دهید.

به هر حال، مطمئن شوید که مدارک شما کامل و به‌روز هستند و همچنین با توجه به نیازهای خاص شغلی ویزایی که درخواست می‌دهید، مدارک مختصری اضافه یا تغییر کنید.

آخرین شرایط اخذ گرین کارت امریکا در سال 2023 چیست؟

شرایط اخذ گرین کارت امریکا

آخرین شرایط اخذ گرین کارت امریکا در سال 2023 – طبقه‌بندی خانوادگی برای اخذ گرین کارت – طبقه‌بندی کار برای اخذ گرین کارت – چه مدارکی برای اخذ گرین کارت لازم است

Continue reading

6 مرحله مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا
زمان مطالعه: 8 دقیقه

6 مرحله مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

به تحصیل در کانادا فکر می کنید؟ آنچه باید بدانید تا به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا مستقر شوید و موفق شوید.
مطمئن نیستید برای تحصیل در کانادا چه کاری باید انجام دهید؟ راهنمای ما را در زیر در مورد آنچه باید بدانید بررسی کنید.

کانادا سرزمین کوه های زیبا، دشت های زیبا، برخی از بزرگترین شهرهای – و دانشگاه های برتر جهان است.
اگر قصد تحصیل در کانادا را به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی دارید، ممکن است از خود بپرسید که اقدامات اولیه شامل چه چیزی است، چگونه آماده شوید و پس از فارغ‌التحصیلی چه گزینه‌های اقامتی برای شما وجود دارد.
برای کمک به شما در درک نحوه تحصیل در خارج از کشور و در کانادا، ما این راهنما را ایجاد کرده ایم تا شما را گام به گام در این فرآیند راهنمایی کنیم. به این ترتیب، می توانید زمان کمتری را برای انجام تحقیقات آنلاین و زمان بیشتری را برای آماده شدن برای زندگی جدید خود در یکی از موسسات آموزشی بزرگ کانادا صرف کنید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا
مرحله 1: انتخاب دانشگاه برای تحصیل در کانادا !

اولین قدم در سفر شما به عنوان یک دانشجو بین المللی، تصمیم گیری در مورد محل تحصیل است. حتی از راه دور، می‌توانید برنامه‌ها را بررسی کنید، درک درستی از زندگی دانشگاهی داشته باشید و در یک تور مجازی شرکت کنید. (البته، اگر بتوانید حضوری مراجعه کنید، حتی بهتر است!)
درخواست برای تحصیلات تکمیلی؟ با محققانی که می‌خواهید با آنها کار کنید تماس بگیرید و از آنها بپرسید که اگر در حال دنبال کردن مدرک تحقیقاتی هستید، آیا مایلند استاد راهنما یا در کمیته پایان نامه شما باشند.
توجه به این نکته ضروری است که همه موسسات آموزشی در کانادا نمی توانند دانشجویان بین المللی را پذیرش کنند. فقط مراکزی که یک مؤسسه آموزشی تعیین شده (DLI) هستند برای میزبانی از دانشجویان بین المللی تأیید شده اند. شما می توانید لیستی از DLIهایی را که می توانید برای آنها درخواست بفرستید، اینجا ببینید.
هنگامی که یک DLI پیدا کردید که دوست دارید چند سال آینده را در آن سپری کنید، یک درخواست ارسال کنید. برای مرحله بعدی فرآیند به نامه پذیرش نیاز دارید.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

مرحله 2: مدارکی مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی کانادا

وارد دانشگاه رویاهایت شدی! اکنون تقریباً آماده درخواست برای مجوز تحصیل هستید. فقط باید مطمئن شوید که با معیارها مطابقت دارید و تمام مدارک خود را داشته باشید.
مدارکی که شما نیاز دارید:

 • نامه پذیرش : این نامه پذیرش از دانشگاهی است که در آن شرکت خواهید کرد. اگر نمی خواهید، نیازی به تحویل نسخه اصلی ندارید. می توانید یک نسخه کپی ارسال کنید.
 • گواهی احراز هویت. مانند هر سفر خارج از کشور، به پاسپورت یا سایر مدارک معتبر مورد نیاز در کانادا نیاز دارید.
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری بخشی از درخواست برای مجوز تحصیل اثبات این است که شما سابقه کیفری ندارید. اثبات این موضوع معمولاً شامل گرفتن یک سند رسمی از پلیس است.
 • گواهی تمکن مالی قبل از اینکه بتوانید به کانادا بیایید، باید ثابت کنید که تا زمانی که اینجا هستید می توانید از خود و اعضای خانواده همراه خود حمایت مالی کنید. شما باید نشان دهید که می توانید هزینه های تحصیل، هزینه های زندگی و هزینه های بازگشت خود را بپردازید.

چند راه برای ارائه اثبات تمکن مالی :

 • یک حساب بانکی کانادایی به نام شما با پول کافی برای حمایت از خود. به عنوان مثال، حساب های بانکی  Scotiabank’s StartRight® Program (1)  به طور خاص برای دانشجویان بین المللی به این منظور ایجاد شده است.
 • گواهی سرمایه گذاری تضمین شده (GIC) از یک موسسه مالی کانادایی. Scotiabank offers the Student GIC Program برای کمک به دانشجویان بین‌المللی واجد شرایط مدرکی مبنی بر گواهی تمکن مالی/ سرمایه گذاری ارائه می دهد
 • اگر کشور شما هنوز واجد شرایط برنامه Scotiabank’s  Student GIC Program نیست ، ممکن است همچنان واجد شرایط انتقال 50,000 دلار کانادا برای نشان دادن مدرک مالی خود با برنامه هایی مانند Scotiabank’s International Account باشید.
 • صورت حساب های بانکی چهار ماه گذشته.
 • ارائه مدرکی برای اثبات دریافت وام دانشجویی از بانک یا تامین کننده مالی دیگر.
 • حواله بانکی به دلار کانادا.
 • مدرکی برای اثبات اینکه شهریه و هزینه مسکن شما پرداخت شده است.
 • نامه ای از سازمان، شخص یا دانشگاه به شما که هزینه تحصیل و مدرک شما را پرداخت می کند.
 • مدرکی مبنی بر بورس تحصیلی یا سایر حمایت های مالی/ فاندها.
 • گواهی سلامت برخی از دانشجویان بین المللی ملزم به دریافت گواهی سلامت هستند. پزشک خانواده شما معمولاً می تواند این مورد را ارائه دهد، اما شما باید آزمایشات اضافی را انجام دهید.
 • گواهی که نشان دهد بعد از دریافت مدرک تحصیلی خود کشور کانادا را ترک خواهید کرد. در حالی که بسیاری از دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود می توانند برای اقامت و کار در کانادا درخواست دهند، شما باید ثابت کنید که احتمالاً برای دریافت مجوز تحصیل به کشور خود باز خواهید گشت.

در موارد نادر، ممکن است نیاز به ارائه اطلاعات اضافی نیز داشته باشید، مانند:

 • نامه توضیحات: شما می دانید که چرا می خواهید در کانادا تحصیل کنید، اما صادرکنندگان مجوز تحصیل ممکن است بخواهند چیزهای بیشتری بدانند.
 • رضایت نامه قانونی / گواهی سرپرست اگر فرزندان خردسال را با خود به کانادا می آورید، باید فرم رضایت نامه قانونی / گواهی سرپرست را پر کنید.
 • گواهی پذیرش کبک (CAQ). اگر می خواهید در کبک برای هر دوره ای بیش از شش ماه تحصیل کنید، به این فرم اضافی نیاز دارید. دانشگاه شما به شما کمک می کند برای CAQ درخواست دهید.

مرحله 3: زمان درخواست برای مجوز تحصیل است

شما عاشق پر کردن فرم ها هستید؟ خوب، ما می دانیم که هیچ کس این کار را دوست ندارد. اما این بخش بسیار مهم است زیرا شما نمی توانید بدون مجوز تحصیل در کانادا تحصیل کنید.
شما می توانید برای مجوز تحصیل به صورت آنلاین یا از طریق یک فرم درخواست کاغذی، درخواست دهید. اینکه چگونه باید درخواست دهید و چه بخشی از درخواست را باید پر کنید، بستگی به این دارد که آیا اسناد سفر مناسب دارید یا خیر.
افراد دارای معلولیت نیز می توانند از طریق یک فرم درخواست کاغذی درخواست دهند.
هنگامی که درخواست را پر کردید و تمام مدارک مورد نیاز را ارائه کردید، باید هزینه پردازش و هزینه بیومتریک برای اثر انگشت و عکس را بپردازید. هزینه درخواست مجوز تحصیل 150 دلار کانادا و هزینه بیومتریک 85 دلار کانادا یا 170 دلار کانادا برای یک خانواده است (هزینه ها قابل تغییر است).
همچنین ممکن است هزینه های اضافی برای گواهی های پلیس یا معاینه پزشکی که ممکن است لازم باشد انجام دهید پرداخت کنید.
اگر محل زندگی شما واجد شرایط برنامه جذب مستقیم دانشجو (Student Direct Stream based)، است، ممکن است بتوانید مجوز دانشجویی خود را در کمتر از 20 روز تأیید کنید. با این حال، معمولاً ممکن است تا 12 هفته یا بیشتر پردازش درخواست مجوز تحصیل طول بکشد. این وب سایت به شما امکان می دهد زمان های پردازش فعلی را بررسی کنید. مطمن شوید که به موقع درخواست می دهید!

مرحله 4: محل اقامت خود را تعیین کنید

ورود شما به کانادا را تبریک می گویم. شما تقریباً آماده شروع تحصیل خود هستید – فقط باید به نکات و جرییات مهم توجه کنید ، مانند تعیین محل زندگی و استقرار در آن.
محل اقامت خود را تعیین کنید. اگر در اقامتگاه اقامت دارید، می توانید از این مرحله عبور کنید.
یافتن مکانی برای اجاره در کشوری که هرگز در آن زندگی نکرده اید می تواند پیچیده باشد. برای ساده کردن کارها، ممکن است بخواهید روی مکان‌های نزدیک به دانشگاه یا خانه های دارای اثاثیه تمرکز کنید. شما همچنین ممکن است به دنبال اتاقی در خانه ای بگردید که توسط هم دانشگاهیانتان اجاره شده است. می‌توانید لیست‌های اجاره‌ای برای اکثر شهرهای کانادا را در سایت‌هایی مانند Craigslist، Kijiji یا AirBnB بیابید، اما همواره در هنگام جستجوی آنلاین مسکن مراقب کلاهبرداری‌ها باشید.
یک شغل پیدا کنید. دانشجویان بین المللی از نظر اشتغال محدود هستند، اما معمولاً اگر در تعطیلات برنامه ریزی شده یا تعطیلات تابستانی باشند، می توانند تا 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در داخل و خارج از دانشگاه کار کنند. بسیاری از دانشگاه ها فرصت‌های یادگیری کار را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند، بنابراین حتماً برای کمک در پیدا کردن و جستجوی شغل با دانشگاه خود در ارتباط باشید.
حساب بانکی باز کنید. شما می خواهید که امور مالی خود را در کانادا تنظیم کنید، به راحتی می توانید صورتحساب ها را پرداخت کنید، پول سپرده گذاری کنید و شروع به ایجاد سابقه اعتباری کنید. می توانید آخرین پیشنهاد ما برای دانشجویان بین المللی را در اینجا بررسی کنید. در شعبه Scotiabank قرار ملاقات بگذارید و شناسه، مجوز تحصیل و سایر اطلاعات شخصی مورد نیاز برای راه اندازی حساب خود را به همراه داشته باشید. اگر مدرکی بیاورید که دانشجوی کانادا هستید، ممکن است واجد شرایط پیشنهادات حساب بانکی دانشجویی شوید.

مرحله 5: برقراری با سایر دانشجویان

بسیاری از دانشجویان بین المللی وقتی به کشور دیگری نقل مکان می کنند، کمی شوک فرهنگی و تنهایی را تجربه می کنند. اگر شما هم احساس دلتنگی کنید، کاملا طبیعی است.
ایجاد جمع و گروه کمک خواهد کرد. برخی از چیزهایی که باید را امتحان کنید:
با سایر دانشجویان بین المللی ارتباط برقرار کنید. اکثر دانشگاه ها چالش‌هایی را که دانشجویان بین‌المللی با آن روبرو هستند را درک می‌کنند و برنامه‌های آکادمیک و اجتماعی با هدف کمک به آنها در انتقال و ادغام آسان‌تر دارند. اینها عالی هستند زیرا شما با تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی مانند خودتان ملاقات خواهید کرد. دوستان جدید!
مشارکت کنید. اگر نگران این هستید که کسی را نشناسید، بهترین راه برای تغییر آن این است که خودتان را در آنجا قرار دهید. اکثر دانشگاه ها باشگاهی دارند که در آن شما را با روش هایی برای مشارکت در دانشگاه آشنا می کنند. شاید بخواهید با عضویت در یک باشگاه صخره نوردی به یک باشگاه صخره نوردی بپیوندید یا یک زبان جدید یاد بگیرید. همچنین می‌توانید فرصت‌های داوطلبانه را بررسی کنید، چه در داخل یا خارج از دانشگاه. برقراری ارتباط با کسانی که عاشق چیزهای مشابه شما هستند، ایجاد دوستان و ارتباطات جدید را آسان تر می کند.
پشتیبانی دریافت کنید. اگر در دانشگاه جدید یا در جامعه جدیدتان مشکل دارید، با افرادی در دانشگاه خود تماس بگیرید که برای کمک در آنجا هستند. اگر به حمایت سلامت روان نیاز دارید، اکثر دانشگاه ها خدمات مشاوره دانشجویی یا گروه‌های حمایتی دارند. مشکلات تحصیلی دارید؟ با مشاور علمی دانشکده خود تماس بگیرید. همه گاهی نیاز به کمک دارند.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

مرحله 6: مدرک خود را گرفتید.  آیا می توانید در کانادا بمانید؟

تو انجامش دادی! اکنون که مدرک خود را دریافت کرده اید، به این فکر می کنید که آیا می توانید در کانادا بمانید؟ پاسخ این است که بستگی دارد.
کانادا دارای یک برنامه اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) است که به شما امکان می دهد تجربه کاری کانادایی به دست آورید و به طور بالقوه برای اقامت دائم در این مسیردرخواست دهید. این مجوزهای کاری بسته به طول برنامه شما بین هشت ماه تا سه سال معتبر است. اگر برنامه شما دو سال یا بیشتر بود، برای سه سال کامل واجد شرایط هستید.
برای واجد شرایط بودن، باید مدارک زیر را داشته باشید:

 • یک مدرک، گواهینامه یا دیپلم در DLI که حداقل هشت ماه طول می کشد، شرکت کرده باشید.
 • در هر جلسه تحصیلی برنامه خود دانشجوی تمام وقت بوده اید.
 • ریز نمرات تأیید کند که شما تمام شرایط مدرک را دارید.
 • دارای مجوز دانشجویی در مدت 180 روز پس از درخواست.

برخی چیزها شما را فاقد واجد شرایط بودن می کند:

 • قبلاً مجوز کار پس از فارغ التحصیلی صادر شده باشد.
 • دریافت حمایت مالی / فاند از Global Affairs Canada بدون احتساب بورسیه تحصیل در کانادا
 • در برنامه جوایز دولت کانادا شرکت کرده باشید.
 • اکثر اعتبارات خود را از طریق آموزش از راه دور تکمیل کردید.
 • تکمیل برنامه تحصیلی در یک موسسه غیر کانادایی واقع در کانادا.

آیا می خواهید اقامت دائم داشته باشید؟ پس از فارغ التحصیلی می توانید مستقیماً برای اقامت دائم درخواست دهید یا می توانید ابتدا برای PGWP درخواست دهید و سپس در حالی که دارای PGWP هستید برای اقامت دائم درخواست دهید. در اینجا راهنمای درخواست برای اقامت دائم است.
 خلاصه مطلب
در حالی که مهاجرت به یک کشور جدید برای شروع تحصیل شامل کاغذ بازی و مراحل اداری زیادی است، فرصت های آموزشی که به دست خواهید آورد ارزش آن را دارد. اگرچه ممکن است این فرآیند خسته کننده به نظر برسد، با استفاده از این راهنما قدم اول را بردارید و ادامه دهید ، همه چیز را انجام خواهید داد.
شما موفق خواهید شد!