آخرین شرایط اخذ گرین کارت امریکا در سال 2023 چیست؟

شرایط اخذ گرین کارت امریکا

آخرین شرایط اخذ گرین کارت امریکا در سال 2023 – طبقه‌بندی خانوادگی برای اخذ گرین کارت – طبقه‌بندی کار برای اخذ گرین کارت – چه مدارکی برای اخذ گرین کارت لازم است

Continue reading

6 مرحله مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا
زمان مطالعه: 8 دقیقه

6 مرحله مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

به تحصیل در کانادا فکر می کنید؟ آنچه باید بدانید تا به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا مستقر شوید و موفق شوید.
مطمئن نیستید برای تحصیل در کانادا چه کاری باید انجام دهید؟ راهنمای ما را در زیر در مورد آنچه باید بدانید بررسی کنید.

کانادا سرزمین کوه های زیبا، دشت های زیبا، برخی از بزرگترین شهرهای – و دانشگاه های برتر جهان است.
اگر قصد تحصیل در کانادا را به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی دارید، ممکن است از خود بپرسید که اقدامات اولیه شامل چه چیزی است، چگونه آماده شوید و پس از فارغ‌التحصیلی چه گزینه‌های اقامتی برای شما وجود دارد.
برای کمک به شما در درک نحوه تحصیل در خارج از کشور و در کانادا، ما این راهنما را ایجاد کرده ایم تا شما را گام به گام در این فرآیند راهنمایی کنیم. به این ترتیب، می توانید زمان کمتری را برای انجام تحقیقات آنلاین و زمان بیشتری را برای آماده شدن برای زندگی جدید خود در یکی از موسسات آموزشی بزرگ کانادا صرف کنید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا
مرحله 1: انتخاب دانشگاه برای تحصیل در کانادا !

اولین قدم در سفر شما به عنوان یک دانشجو بین المللی، تصمیم گیری در مورد محل تحصیل است. حتی از راه دور، می‌توانید برنامه‌ها را بررسی کنید، درک درستی از زندگی دانشگاهی داشته باشید و در یک تور مجازی شرکت کنید. (البته، اگر بتوانید حضوری مراجعه کنید، حتی بهتر است!)
درخواست برای تحصیلات تکمیلی؟ با محققانی که می‌خواهید با آنها کار کنید تماس بگیرید و از آنها بپرسید که اگر در حال دنبال کردن مدرک تحقیقاتی هستید، آیا مایلند استاد راهنما یا در کمیته پایان نامه شما باشند.
توجه به این نکته ضروری است که همه موسسات آموزشی در کانادا نمی توانند دانشجویان بین المللی را پذیرش کنند. فقط مراکزی که یک مؤسسه آموزشی تعیین شده (DLI) هستند برای میزبانی از دانشجویان بین المللی تأیید شده اند. شما می توانید لیستی از DLIهایی را که می توانید برای آنها درخواست بفرستید، اینجا ببینید.
هنگامی که یک DLI پیدا کردید که دوست دارید چند سال آینده را در آن سپری کنید، یک درخواست ارسال کنید. برای مرحله بعدی فرآیند به نامه پذیرش نیاز دارید.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

مرحله 2: مدارکی مورد نیاز برای مهاجرت تحصیلی کانادا

وارد دانشگاه رویاهایت شدی! اکنون تقریباً آماده درخواست برای مجوز تحصیل هستید. فقط باید مطمئن شوید که با معیارها مطابقت دارید و تمام مدارک خود را داشته باشید.
مدارکی که شما نیاز دارید:

 • نامه پذیرش : این نامه پذیرش از دانشگاهی است که در آن شرکت خواهید کرد. اگر نمی خواهید، نیازی به تحویل نسخه اصلی ندارید. می توانید یک نسخه کپی ارسال کنید.
 • گواهی احراز هویت. مانند هر سفر خارج از کشور، به پاسپورت یا سایر مدارک معتبر مورد نیاز در کانادا نیاز دارید.
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری بخشی از درخواست برای مجوز تحصیل اثبات این است که شما سابقه کیفری ندارید. اثبات این موضوع معمولاً شامل گرفتن یک سند رسمی از پلیس است.
 • گواهی تمکن مالی قبل از اینکه بتوانید به کانادا بیایید، باید ثابت کنید که تا زمانی که اینجا هستید می توانید از خود و اعضای خانواده همراه خود حمایت مالی کنید. شما باید نشان دهید که می توانید هزینه های تحصیل، هزینه های زندگی و هزینه های بازگشت خود را بپردازید.

چند راه برای ارائه اثبات تمکن مالی :

 • یک حساب بانکی کانادایی به نام شما با پول کافی برای حمایت از خود. به عنوان مثال، حساب های بانکی  Scotiabank’s StartRight® Program (1)  به طور خاص برای دانشجویان بین المللی به این منظور ایجاد شده است.
 • گواهی سرمایه گذاری تضمین شده (GIC) از یک موسسه مالی کانادایی. Scotiabank offers the Student GIC Program برای کمک به دانشجویان بین‌المللی واجد شرایط مدرکی مبنی بر گواهی تمکن مالی/ سرمایه گذاری ارائه می دهد
 • اگر کشور شما هنوز واجد شرایط برنامه Scotiabank’s  Student GIC Program نیست ، ممکن است همچنان واجد شرایط انتقال 50,000 دلار کانادا برای نشان دادن مدرک مالی خود با برنامه هایی مانند Scotiabank’s International Account باشید.
 • صورت حساب های بانکی چهار ماه گذشته.
 • ارائه مدرکی برای اثبات دریافت وام دانشجویی از بانک یا تامین کننده مالی دیگر.
 • حواله بانکی به دلار کانادا.
 • مدرکی برای اثبات اینکه شهریه و هزینه مسکن شما پرداخت شده است.
 • نامه ای از سازمان، شخص یا دانشگاه به شما که هزینه تحصیل و مدرک شما را پرداخت می کند.
 • مدرکی مبنی بر بورس تحصیلی یا سایر حمایت های مالی/ فاندها.
 • گواهی سلامت برخی از دانشجویان بین المللی ملزم به دریافت گواهی سلامت هستند. پزشک خانواده شما معمولاً می تواند این مورد را ارائه دهد، اما شما باید آزمایشات اضافی را انجام دهید.
 • گواهی که نشان دهد بعد از دریافت مدرک تحصیلی خود کشور کانادا را ترک خواهید کرد. در حالی که بسیاری از دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود می توانند برای اقامت و کار در کانادا درخواست دهند، شما باید ثابت کنید که احتمالاً برای دریافت مجوز تحصیل به کشور خود باز خواهید گشت.

در موارد نادر، ممکن است نیاز به ارائه اطلاعات اضافی نیز داشته باشید، مانند:

 • نامه توضیحات: شما می دانید که چرا می خواهید در کانادا تحصیل کنید، اما صادرکنندگان مجوز تحصیل ممکن است بخواهند چیزهای بیشتری بدانند.
 • رضایت نامه قانونی / گواهی سرپرست اگر فرزندان خردسال را با خود به کانادا می آورید، باید فرم رضایت نامه قانونی / گواهی سرپرست را پر کنید.
 • گواهی پذیرش کبک (CAQ). اگر می خواهید در کبک برای هر دوره ای بیش از شش ماه تحصیل کنید، به این فرم اضافی نیاز دارید. دانشگاه شما به شما کمک می کند برای CAQ درخواست دهید.

مرحله 3: زمان درخواست برای مجوز تحصیل است

شما عاشق پر کردن فرم ها هستید؟ خوب، ما می دانیم که هیچ کس این کار را دوست ندارد. اما این بخش بسیار مهم است زیرا شما نمی توانید بدون مجوز تحصیل در کانادا تحصیل کنید.
شما می توانید برای مجوز تحصیل به صورت آنلاین یا از طریق یک فرم درخواست کاغذی، درخواست دهید. اینکه چگونه باید درخواست دهید و چه بخشی از درخواست را باید پر کنید، بستگی به این دارد که آیا اسناد سفر مناسب دارید یا خیر.
افراد دارای معلولیت نیز می توانند از طریق یک فرم درخواست کاغذی درخواست دهند.
هنگامی که درخواست را پر کردید و تمام مدارک مورد نیاز را ارائه کردید، باید هزینه پردازش و هزینه بیومتریک برای اثر انگشت و عکس را بپردازید. هزینه درخواست مجوز تحصیل 150 دلار کانادا و هزینه بیومتریک 85 دلار کانادا یا 170 دلار کانادا برای یک خانواده است (هزینه ها قابل تغییر است).
همچنین ممکن است هزینه های اضافی برای گواهی های پلیس یا معاینه پزشکی که ممکن است لازم باشد انجام دهید پرداخت کنید.
اگر محل زندگی شما واجد شرایط برنامه جذب مستقیم دانشجو (Student Direct Stream based)، است، ممکن است بتوانید مجوز دانشجویی خود را در کمتر از 20 روز تأیید کنید. با این حال، معمولاً ممکن است تا 12 هفته یا بیشتر پردازش درخواست مجوز تحصیل طول بکشد. این وب سایت به شما امکان می دهد زمان های پردازش فعلی را بررسی کنید. مطمن شوید که به موقع درخواست می دهید!

مرحله 4: محل اقامت خود را تعیین کنید

ورود شما به کانادا را تبریک می گویم. شما تقریباً آماده شروع تحصیل خود هستید – فقط باید به نکات و جرییات مهم توجه کنید ، مانند تعیین محل زندگی و استقرار در آن.
محل اقامت خود را تعیین کنید. اگر در اقامتگاه اقامت دارید، می توانید از این مرحله عبور کنید.
یافتن مکانی برای اجاره در کشوری که هرگز در آن زندگی نکرده اید می تواند پیچیده باشد. برای ساده کردن کارها، ممکن است بخواهید روی مکان‌های نزدیک به دانشگاه یا خانه های دارای اثاثیه تمرکز کنید. شما همچنین ممکن است به دنبال اتاقی در خانه ای بگردید که توسط هم دانشگاهیانتان اجاره شده است. می‌توانید لیست‌های اجاره‌ای برای اکثر شهرهای کانادا را در سایت‌هایی مانند Craigslist، Kijiji یا AirBnB بیابید، اما همواره در هنگام جستجوی آنلاین مسکن مراقب کلاهبرداری‌ها باشید.
یک شغل پیدا کنید. دانشجویان بین المللی از نظر اشتغال محدود هستند، اما معمولاً اگر در تعطیلات برنامه ریزی شده یا تعطیلات تابستانی باشند، می توانند تا 20 ساعت در هفته در طول ترم و تمام وقت در داخل و خارج از دانشگاه کار کنند. بسیاری از دانشگاه ها فرصت‌های یادگیری کار را برای دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهند، بنابراین حتماً برای کمک در پیدا کردن و جستجوی شغل با دانشگاه خود در ارتباط باشید.
حساب بانکی باز کنید. شما می خواهید که امور مالی خود را در کانادا تنظیم کنید، به راحتی می توانید صورتحساب ها را پرداخت کنید، پول سپرده گذاری کنید و شروع به ایجاد سابقه اعتباری کنید. می توانید آخرین پیشنهاد ما برای دانشجویان بین المللی را در اینجا بررسی کنید. در شعبه Scotiabank قرار ملاقات بگذارید و شناسه، مجوز تحصیل و سایر اطلاعات شخصی مورد نیاز برای راه اندازی حساب خود را به همراه داشته باشید. اگر مدرکی بیاورید که دانشجوی کانادا هستید، ممکن است واجد شرایط پیشنهادات حساب بانکی دانشجویی شوید.

مرحله 5: برقراری با سایر دانشجویان

بسیاری از دانشجویان بین المللی وقتی به کشور دیگری نقل مکان می کنند، کمی شوک فرهنگی و تنهایی را تجربه می کنند. اگر شما هم احساس دلتنگی کنید، کاملا طبیعی است.
ایجاد جمع و گروه کمک خواهد کرد. برخی از چیزهایی که باید را امتحان کنید:
با سایر دانشجویان بین المللی ارتباط برقرار کنید. اکثر دانشگاه ها چالش‌هایی را که دانشجویان بین‌المللی با آن روبرو هستند را درک می‌کنند و برنامه‌های آکادمیک و اجتماعی با هدف کمک به آنها در انتقال و ادغام آسان‌تر دارند. اینها عالی هستند زیرا شما با تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی مانند خودتان ملاقات خواهید کرد. دوستان جدید!
مشارکت کنید. اگر نگران این هستید که کسی را نشناسید، بهترین راه برای تغییر آن این است که خودتان را در آنجا قرار دهید. اکثر دانشگاه ها باشگاهی دارند که در آن شما را با روش هایی برای مشارکت در دانشگاه آشنا می کنند. شاید بخواهید با عضویت در یک باشگاه صخره نوردی به یک باشگاه صخره نوردی بپیوندید یا یک زبان جدید یاد بگیرید. همچنین می‌توانید فرصت‌های داوطلبانه را بررسی کنید، چه در داخل یا خارج از دانشگاه. برقراری ارتباط با کسانی که عاشق چیزهای مشابه شما هستند، ایجاد دوستان و ارتباطات جدید را آسان تر می کند.
پشتیبانی دریافت کنید. اگر در دانشگاه جدید یا در جامعه جدیدتان مشکل دارید، با افرادی در دانشگاه خود تماس بگیرید که برای کمک در آنجا هستند. اگر به حمایت سلامت روان نیاز دارید، اکثر دانشگاه ها خدمات مشاوره دانشجویی یا گروه‌های حمایتی دارند. مشکلات تحصیلی دارید؟ با مشاور علمی دانشکده خود تماس بگیرید. همه گاهی نیاز به کمک دارند.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

مرحله 6: مدرک خود را گرفتید.  آیا می توانید در کانادا بمانید؟

تو انجامش دادی! اکنون که مدرک خود را دریافت کرده اید، به این فکر می کنید که آیا می توانید در کانادا بمانید؟ پاسخ این است که بستگی دارد.
کانادا دارای یک برنامه اجازه کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) است که به شما امکان می دهد تجربه کاری کانادایی به دست آورید و به طور بالقوه برای اقامت دائم در این مسیردرخواست دهید. این مجوزهای کاری بسته به طول برنامه شما بین هشت ماه تا سه سال معتبر است. اگر برنامه شما دو سال یا بیشتر بود، برای سه سال کامل واجد شرایط هستید.
برای واجد شرایط بودن، باید مدارک زیر را داشته باشید:

 • یک مدرک، گواهینامه یا دیپلم در DLI که حداقل هشت ماه طول می کشد، شرکت کرده باشید.
 • در هر جلسه تحصیلی برنامه خود دانشجوی تمام وقت بوده اید.
 • ریز نمرات تأیید کند که شما تمام شرایط مدرک را دارید.
 • دارای مجوز دانشجویی در مدت 180 روز پس از درخواست.

برخی چیزها شما را فاقد واجد شرایط بودن می کند:

 • قبلاً مجوز کار پس از فارغ التحصیلی صادر شده باشد.
 • دریافت حمایت مالی / فاند از Global Affairs Canada بدون احتساب بورسیه تحصیل در کانادا
 • در برنامه جوایز دولت کانادا شرکت کرده باشید.
 • اکثر اعتبارات خود را از طریق آموزش از راه دور تکمیل کردید.
 • تکمیل برنامه تحصیلی در یک موسسه غیر کانادایی واقع در کانادا.

آیا می خواهید اقامت دائم داشته باشید؟ پس از فارغ التحصیلی می توانید مستقیماً برای اقامت دائم درخواست دهید یا می توانید ابتدا برای PGWP درخواست دهید و سپس در حالی که دارای PGWP هستید برای اقامت دائم درخواست دهید. در اینجا راهنمای درخواست برای اقامت دائم است.
 خلاصه مطلب
در حالی که مهاجرت به یک کشور جدید برای شروع تحصیل شامل کاغذ بازی و مراحل اداری زیادی است، فرصت های آموزشی که به دست خواهید آورد ارزش آن را دارد. اگرچه ممکن است این فرآیند خسته کننده به نظر برسد، با استفاده از این راهنما قدم اول را بردارید و ادامه دهید ، همه چیز را انجام خواهید داد.
شما موفق خواهید شد!

 

 

چگونه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می توانند به کانادا بیایند: گزینه سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا

سوپر ویزا کانادا یک ویزای مولتی است که حداکثر 10 سال اعتبار دارد و به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ های واجد شرایط شهروندان و مقیم دائم کانادا اجازه ورود، خروج و بازگشت به کانادا را در این مدت می دهد.

Continue reading

7 دانشگاه برتر امریکا برای مهاجرت تحصیلی

دانشگاه برتر امریکا
زمان مطالعه: 5 دقیقه

بهترین دانشگاه‌های ایالات متحده برای دانشجویان بین‌المللی

دانشجویان بین‌المللی که به دنبال آموزش عالی و آینده شغلی هستند اغلب امریکا را انتخاب می‌کنند. انتخاب از بین بیش از ۵۰۰۰ کالج و دانشگاه برتر امریکا می‌تواند چالش‌ برانگیز باشد. به علاوه این کالج و موسسات ممکن است برای شما مناسب‌ ترین باشند و آماده رسیدگی به مشکلات و الزامات منحصر به فرد دانشجویان خارج از کشور هستند.

انتخاب موسسه‌ یا کالج انتخاب شخصی است، با این حال چند ملاحظه کلی وجود دارد که هر دانشجوی بین‌المللی ممکن است آنها را قبل از اخذ مدرک در نظر بگیرد:

 • آیا این کالج رشته یا برنامه‌ ای را ارائه می‌دهد که من می‌خواهم دنبال کنم؟
 • آیا در محوطه دانشگاه راحت خواهم بود؟
 • هزینه ام چقدر خواهد بود و پس از فارغ‌التحصیلی چه گزینه‌ های حرفه‌ای خواهم داشت؟

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

دانشگاه نورث ایسترن Northeastern

دانشگاه نورث ایسترن در بوستونِ ماساچوست گزینه‌ محبوبی برای دانشجویان بین‌المللی علاقمند به دوره‌ها و مسیرهای متنوع است. نورث ایسترن از این قاعده مستثنی نیست چراکه ثبت‌نام فعلی این دانشگاه از دانشجویان بین‌المللی نشان‌دهنده خوب بودن منابع موجود برای چنین دانشجویانی است. ۲۵ درصد جمعیت دانشجویی دانشگاه نورث ایسترن از دانشجویان بین‌المللی تشکیل شده است که در سال ۲۰۲۱ از ۱۴۸ کشور مختلف به این دانشگاه آمده‌اند.

دانشگاه مذکور به دلیل آماده کردن فارغ التحصیلان خود برای موفقیت مشهور است و در یک کلانشهر کلاسیک نیوانگلند واقع شده است. در ضمن، نه تنها فرصت‌ های کارآموزی فراوانی را ارائه می‌دهد بلکه دارای یک اجتماع پر رونق برای تحصیلات تکمیلی و بخش‌های تجاری، بازاریابی و مهندسی است. دانشکده نورث ایسترن به دانشجویان بین‌المللی در زمینه‌های مختلف (از جمله مشاوره تحصیلی، رشد و ارتقای شغل، کمک‌های مالی و موارد دیگر) کمک‌های فردی ارائه می‌کند.

معرفی دانشگاه بوستون

از کل دانشجویان دانشگاه بوستون، ۲۱٪ دانشجویان بین‌المللی هستند. دانشگاه بوستون BU تعداد کمی بورسیه تحصیلی را در مقطع کارشناسی به دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهد و در دسترس بودن بورسیه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در هر موسسه فرق دارد.

پذیرش در دانشگاه بوستون مستلزم داشتن مهارت در زبان انگلیسی است. برای کمک به شما در برآورده کردن معیارهای مهارت زبان قوی و شناخت همتایان آمریکایی خود، آنها مطالب خواندن، نوشتن و بحث را ارائه می‌دهند.

طبق دانشگاه بوستون دانشجویان بین‌المللی کسانی هستند که شهروندی امریکا یا گرین کارت اقامت دائم ایالات متحده را ندارند. برای تحصیل در ایالات متحده، دانش‌آموزان خارجی معمولا به ویزای دانشجویی F-1 یا ویزای تبادل بازدیدکننده J-1 نیاز دارند.

شرایط تحصیل در دانشگاه نیویورک (NYU)

دانشگاه نیویورک (NYU) نه تنها یکی از متمایزترین و شناخته شده‌ ترین دانشگاه‌ ها در کشور امریکا است بلکه در مرکز شهر نیویورک واقع شده است. ۲۴٪ از کل دانشجویان دانشگاه نیویورک دانشجویان بین‌المللی هستند. این دانشگاه علاوه بر اینکه در شهر شلوغی واقع شده است، چیزهای زیادی برای ارائه به دانشجویان بین‌المللی آینده‌ نگر دارد که به دنبال تحصیلات معتبر هستند.

اکثریت دانشجویان بین‌المللی در امریکا در دانشگاه نیویورک شرکت می‌کنند و دانشکده‌اش اغلب میزبان فعالیت‌ها و رویدادهایی برای کمک به دانشجویان بین‌المللی در سازگاری با زندگی در کشور و تشکیل یک اجتماع قوی در پردیس و خارج از آن است. به منظور آسان‌تر کردن این انتقال، دانشگاه مذکور به افرادی کمک می‌کند که به ویزای دانشجویی نیاز دارند. علاوه بر این، برخی از مهاجران ممکن است واجد شرایط دریافت امتیازات و کمک‌های مالی باشند.

 

معرفی دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

یکی از بزرگترین مراکز تجمع دانشجویان خارجی در یک دانشگاه دولتی ایالات متحده دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU) است. ASU دانشگاه ایالتی آریزونا به دلیل مرکز تحقیقاتی درجه یک خود مشهور است و حتی از سوی گزارش جهانی و خبری ایالات متحده مبتکرترین دانشگاه برتر امریکا انتخاب شده است.

علاوه بر ارائه نرخ بالای پذیرش ۸۸.۴ ٪، این دانشگاه برای درخواست‌های دانشجویان بین‌المللی علاقمند به یکی از ۸۵ برنامه‌ دانشگاهی محیطِ دلپذیری برای دانشجویان با زمینه‌های مختلف ایجاد می‌کند. در وبسایت دانشگاه ایالتی آریزونا ASU، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند اطلاعات درمورد پذیرش، کمک مهاجرت و خدمات اجتماع محلی بیابند.

 

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه روچستر

دانشجویان بین‌ المللی به انجام اقدام برای پذیرش دانشگاه روچستر تشویق می‌شوند، جایی که برای آن به دلیل تنوعی ارزش قائل هستند که با پردیس جهانی ارائه می‌شود. برای دادن درخواست دقیقا همان مطلب درخواستی باید ارائه شوند اما متقاضیان بین‌المللی باید توانایی انگلیسی صحبت کردن و نیز توانایی حمایت مالی خودشان را نشان دهند‌.
آنها بیش از ۳۶۰۰ داشجوبی بین‌المللی از سزتاسر جهان دارند. به عنوان یک دانشجوی دانشگاه روچستر، شما بخشی از اجتماع دلپذیر و متنوعی خواهید بود که پذیرای دانشجویان از همه طبقات اجتماعی و بیشتر از ۱۲۰ کشور مختلف است.

معرفی تحصیل در دانشگاه ایلینویز

بیش از ۱۰۰۰ دانشجوی خارجی سال گذشته در پردیس‌های متعدد دانشگاه ایلینویز شرکت کردند که در سراسر ایالت پراکنده شده‌اند. مجموعه‌ای با بیش از ۸۰ برنامه کارشناسی و ۱۰۰ برنامه تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان خارج از کشور در پردیس دانشگاه شیکاگو (UIC) در دسترس است

. در ضمن این دانشگاه به یکی از بهترین دانشگاه‌های ایالات متحده معروف است. دانشجویان بین‌المللی که می‌خواهند حتی قبل از ورود به نیروی کار تجربه حرفه‌ای مرتبط کسب کنند، اغلب برنامه مهندسی دانشگاه ایلینویز را انتخاب می‌کنند زیرا در سراسر امریکا شناخته شده است. برنامه‌ دانشگاه ایلینویز فرصت‌های کارآموزی با پرداختی تضمینی را برای دانشجویان ارائه می‌‌دهد. به علاوه این برنامه پایه محکمی برای افرادی است که می‌خواهند پس از فارغ التحصیلی در ایالات متحده کار کنند.

 

معرفی دانشگاه رایس امریکا

آموزش “عملی‌” چیزی است که دانشگاه رایس (دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در هیوستونِ تگزاس) می‌تواند برای دانشجویان بین‌المللی فراهم کند. نسبت ۱ به ۶ (۱:۶) دانشجو به دانشکده در این دانشگاه تضمین می‌کند که دانشجویان خارجی حمایت و جهت‌گیری فردی مورد نیاز را دریافت خواهند کرد. داشتن یک پردیس متنوع مایه افتخار این دانشگاه است و تا سال ۲۰۲۱، حدود ۲۵ درصد از ثبت نام مدرسه را دانشجویان بین‌المللی تشکیل می‌دادند. در نهایت، دانشگاه رایس گزینه‌ای عالی برای هر دانشجوی خارجی است که به‌ دلیل دپارتمان‌های علوم کاربردی معروف خود به دنبال دانشگاه کوچک‌ تری برای مهاجرت تحصیلی امریکا خود هستند.

 

تحصیل در دانشگاه‌ آیوی لیگ

آیوی لیگ و هشت دانشگاه‌ معروف بین‌المللی‌ اش سالیانه ده‌ ها هزاران دانشجو را از سرتاسر دنیا جذب می‌کند. دانشگاه آیوی لیگ ابتکارات تخصصی زیادی را برای کمک به دانشجویان بین المللی در سازگاری با زندگی در ایالات متحده ارائه می‌دهند و فعالانه از شبکه‌های فارغ‌ التحصیلی خود حمایت می‌کنند.

در این کشور، تنها کالج‌ هایی مانند پرینستون، ییل و هاروارد به دانشجویان بین‌المللی کمک‌های مالی برای همه افراد یا از نوع معلولیت‌ها (بیماری‌های خاص) دارند/ارائه می‌دهند. از آنجاییکه دریافت پشتیبانی شهریه اغلب برای دانشجویان بین‌المللی دشوار است، این می‌تواند به کاهش فشار مالی برنامه‌های پرهزینه کمک کند.

 

معرفی تحصیل در  دانشگاه کالیفرنیا (UC)

به دلیل برنامه‌های دارای بودجه خوب و پردیس‌های متنوع ایالتی، دانش‌آموزان خارجی زیادی هر ساله دانشگاه کالیفرنیا را انتخاب می‌کنند. در واقع کالیفرنیا خانه/منزلگاه بعضی از بهترین مدارس دولتی از نظر رتبه‌بندی در ایالات متحده است. برخی از بزرگترین جمعیت‌های دانشجویی بین‌المللی در این کشور در دانشگاه‌های  UC دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو در بِرکِلِی، سَن دیگو و لوس‌آنجلس شرکت می‌کنند. به علاوه در این شهرها ممکن است آنها از فرهنگ‌های متنوع و فرصت‌های تحصیلی بهره ببرند که از توجه زیادی برخودارند. برای افراد علاقه‌مند به این موضوعات، دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو برنامه‌های مهندسی و پزشکی برجسته‌ای را ارائه می‌دهد، درحالیکه دانشگاه UC بِرکِلِی میزان برخی از بهترین برنامه‌های هنرهای آزاد و علوم انسانی موجود را در این کشور بالا می‌برد.

 

اخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرایط ویزای سرمایه گذاری ترکیه

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

آخرین شرایط ویزای سرمایه گذاری ترکیه

برای انتخاب کشور درست برای سرمایه‌گذاری، لازم است تا متقاضی سرمایه‌گذاری، از شرایط و قوانین کشورها به‌طور کامل اطلاع داشته باشد. هر کشور شرایط ویژه و اختصاصی دارد و متقاضی با کمی تحقیق می‌تواند بهترین انتخاب را با توجه به شرایط، بودجه و خواسته‌های خود انجام دهد.

در این راستا هلدینگ ایرکا با طراحی و راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت، به بررسی شرایط سرمایه‌گذاری و دریافت اقامت از کشور ترکیه پرداخته است. هدف از انتشار این مقاله افزایش اطلاعات مردم عزیز در خصوص سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه می‌باشد.

بهترین روش برای ویزای سرمایه گذاری ترکیه

روش‌های مختلفی برای سرمایه‌ گذاری . اخذ اقامت ترکیه وجود دارد. با هر کدام از این روش‌ ها و پرداخت حداقل مبلغ تعیین‌شده می‌توان طی فرایند 3 تا 6 ماهه، اقامت این کشور را دریافت نمود. اقامت برای همراهان سرمایه‌گذار (همسر و فرزندان زیر 18 سال) نیز معمولا تا 2 ماه به طول می‌انجامد.

از روش‌ های سرمایه‌ گذاری در ترکیه می‌توان به خرید ملک، خرید اوراق قرضه، ثبت شرکت و کارآفرینی، خرید سهام و سپردۀ بانکی اشاره کرد.

حداقل میزان سرمایه‌ گذاری در ترکیه

تا پیش از سال 2019 سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه با سرمایه‌ای بالغ بر 1 تا 3 میلیون دلار آمریکا قابل قبول بود، اما پس از آن دولت رویکرد متعادل‌ تری را اتخاذ کرد و حداقل میزان سرمایه‌گذاری را بین 250 تا 500 هزار دلار آمریکا اعلام کرد.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

داشتن اقامت و پاسپورت کشور ترکیه مزایایی زیادی دارد. برای مثال کشور ترکیه دو تابعیت بودن را می‌پذیرد بنابراین لازم نیست افراد تابعیت خود را عوض کنند، با داشتن پاسپورت ترکیه امکان سفر به 148 کشور بدون ویزا وجود دارد، استفاده از خدمات تحصیلی و بیمه درمان رایگان، اجباری نبودن خدمت سربازی برای آن‌ ها و اعتبار 10 سالۀ پاسپورت و امکان تمدید تا پایان عمر تعدادی از مزایای داشتن پاسپورت کشور ترکیه می‌باشد.

سوالات متداول اخذ ویزای سرمایه گذاری ترکیه

حداقل میزان سرمایه‌ گذاری ترکیه بین 250 تا 500 هزار دلار آمریکا می باشد.

شما با خرید ملک به مبلغ $250,000 دلار ، از طریق سرمایه گذاری حداکثر طی 6 ماه میتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید .

شما با ثبت شرکت به سرمایه $500,000 دلار ، از طریق سرمایه گذاری حداکثر طی 6 ماه میتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید .

شما با سپرده گذاری حداقل به مبلغ $500,000 دلار ، از طریق سرمایه گذاری حداکثر طی 6 ماه میتوانید تابعیت ترکیه را بدست آورید .

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا 2023

ویزای سرمایه گذاری استرالیا
زمان مطالعه: 5 دقیقه

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

آخرین اخذ شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

یکی از راه‌ های اخذ ویزای کشور های مختلف و در نهایت به‌ دست آوردن اقامت یک کشور خارجی، سرمایه‌ گذاری در آن کشور است. استرالیا از جمله کشورهای محبوبی است که همه ساله مردم از نقاط مختلف جهان به منظور های مختلف به این کشور مهاجرت می‌کنند. استرالیا کشوری توسعه‌ یافته و واقع شده در نیم‌کرۀ جنوبی زمین است و نزدیک‌ ترین همسایۀ آن کشور نیوزلند می‌باشد. واحد پول این کشور دلار استرالیاست و به دلیل  سطح رفاه و کیفیت بالای زندگی و بهداشت، مقصد مناسبی جهت مهاجرت می‌باشد.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

شما همراهان عزیز می‌توانید با مطالعۀ این مقاله اطلاعات مناسبی در زمینۀ اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری از کشور استرالیا را به‌دست آورید. این مقاله توسط سایت ایرکا مایگریت نگاشته شده است. هلدینگ ایرکا مدیریت این سایت را برعهده دارد.

انواع روش های سرمایه گذاری در استرالیا

همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، یکی از راه‌های دریافت ویزا، سرمایه‌گذاری است. سرمایه‌گذاری در کشور استرالیا به چندین روش انجام می‌شود که در نهایت منجر به دریافت ویزای این کشور خواهد شد. مثلا روش راه‌اندازی کسب‌ و کار و سرمایه‌گذاری در آن یکی از این روش‌ها است. روش دیگر سرمایه‌ گذاری در صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری این کشور است.

در کشور استرالیا این امکان وجود دارد تا فردی که خود تمایل به حضور در این کشور ندارد هم بتواند کسب‌ و کارش را در استرالیا نیز راه‌اندازی کند، اما این به شرطی است که فرد در کشور خود در کار خود موفق بوده و گردش حساب بالایی نیز داشته باشد.

شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق در استرالیا

روش دیگر که همان سرمایه‌ گذاری در صندوق‌ های سرمایه‌ گذاری استرالیا است، در این روش اگر فرد در کشور خود کسب و کاری نداشته و یا 30 درصد از سهام یک کسب وکار را در اختیار دارد با خرید اوراق قرضۀ استرالیا به مبلغ 1.5 میلیون دلار و رعایت شرایط آن و یا سرمایه‌گذاری 5 میلیون دلار در صندوق سرمایه‌گذاری با منشا پول مشخص و رعایت دیگر شرایط جانبی، اقامت این کشور را به‌دست آورد.

کشور استرالیا با داشتن کنترل فساد قوی و درصد پایین مصادرۀ اموال مهاجران، توسط دولت مقصد مناسبی برای سرمایه‌گذاری می‌باشد.

سوالات متداول اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا

حداقل تراکنش مالی سالیانه برای اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری 3 میلیون دلار استرالیا می باشد .برای سهم دارانی که در ایران هستند و یا 30 درصد از سهام متعلق به آنها است .

با تراکنش مالی سالیانه حداقل 500 هزار دلار استرالیا ،برای سهم دارانی که در ایران هستند و یا 30 درصد از سهام متعلق به آنها است میتوانند اخذ اقامت موقت استرالیا را بدست آورند .

برای کسانی که در ایران صاحب بیزینس نیستند و یا کمتر 30 درصد از سهام متعلق به آنها است اگر 2 سال از 4 سال را در استرالیا بمانند و   1.5 میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی استرالیا صورت بپذیرد می توانند اقامت موقت استرالیا را دریافت کنند .

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

آخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئیس

ویزای سرمایه گذاری سوئیس
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در سوئیس

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئیس

سوئیس یک کشور اروپایی دارای طبیعت بسیار زیبا و با درصد پذیرش مهاجران بالاست، که همیشه مورد توجه بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است. کشور سوییس به دلیل دارا بودن فاکتورهایی مانند نرخ پایین فساد اقتصادی، اداری و قضایی، رفاه و امنیت بالای اقتصادی و اجتماعی، ثبات و بی‌طرفی سیاسی و نرخ پایین تورم و بیکاری، می‌تواند مقصد بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران و اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری این کشور باشد.

هلدینگ ایرکا به‌دنبال آن است تا در این مقاله شیوه‌ های گوناگون اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کشور سوئیس را توسط سایت ایرکا مایگریت، برای شما عزیزان بازگو نماید.

اخذ اقامت سوئیس با ثبت شرکت

ثبت شرکت در کشور سوییس مانند بسیاری از کشورهای دیگر، از روش‌های بسیار مطلوب سرمایه‌ گذاری و به‌دنبال آن اخذ اقامت این کشور است. شرط اصلی کسب اقامت به دنبال ثبت شرکت، این است که شرکت مذکور باید نتیجۀ مثبتی را برای اقتصاد کشور سوئیس به ‌ارمغان بیاورد. و به‌ علاوه برای شهروندان این کشور اشتغال‌ زایی کند.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

از میان تمام انواع شرکت‌ها، تنها سه نوع از آن‌ها به نام شرکت سهامی، با مسئولیت محدود و مختلط سهامی اجازۀ تاسیس در کشور سوئیس را دارند.

سرمایه‌ گذاری در سوئیس با پرداخت مالیات

سرمایه‌ گذاری از طریق پرداخت مالیات به کشور سوئیس به‌صورت سالانه نیز یکی از شیوه‌های اخذ ویزای این کشور است که حداقل میزان مالیات پرداختی، 150 هزار فرانک سوییس است. مبلغ قابل پرداخت با توجه به کانتون‌ های مختلف (ایالات فدرال کشور سوئیس) متفاوت است. این روش اخذ اقامت برای ثروتمندان، بازنشستگان و کارفرمایان کاربرد دارد.

شرایط خرید ملک در سوئیس

در مورد خرید املاک و مستغلات به‌عنوان یک روش سرمایه‌ گذاری باید توجه داشت که دولت سوییس برای خرید ملک محدودیت‌ هایی را در نظر گرفته است و تنها به افرادی که اقامت این کشور را دارند، اجازۀ خرید ملک را می‌دهد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

اخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک

اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرایط ویزای سرمایه گذاری دانمارک

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

اخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که در حوزۀ شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده و عضو اتحادیۀ اروپا است. این کشور دارای اقتصادی بسیار پیشرفته و قوی است و مردم آن جزو شادترین مردمان جهان به حساب می‌آیند.

سرمایه گذاری برای افرادی که قصد اقامت کشور دانمارک را دارند، یکی از روش‌های مطلوب به شمار می‌آید.

هلدینگ ایرکا با راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت در این مقاله شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کشور دانمارک را، در اختیار شما همراهان همیشگی قرار می‌دهد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری در دانمارک از طریق خرید ملک

همانطور که می‌دانیم خرید ملک در همه جای دنیا، یکی از راه‌ های اصلی سرمایه‌ گذاری به حساب می‌ آید. برخی از کشورها به اتباع خارجی اجازه خرید ملک را می‌دهند و برخی دیگر محدودیت‌ هایی را در مورد آن قائل می‌شوند. کشور دانمارک نیز در دسته دوم قرار می‌گیرد.

در واقع شما بدون داشتن اقامت (تحصیلی و غیره) و یا اثبات اینکه قصد سکونت در منزل را دارید، مجاز به خریدن ملک در دانمارک نخواهید بود. به عنوان مثال اشتغال به تحصیل فرزند شما در دانمارک می‌تواند اثبات‌کنندۀ سکونت شما در این کشور باشد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری در دانمارک از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت (انواع شرکت) در کشور دانمارک یکی از راه‌هایی است که می‌توانید اقامت این کشور را به دست آورید.

سرمایه‌گذاری از طریق ایجاد یک طرح تجاری نوین و مبتکرانه، خرید اوراق قرضۀ دولتی و همچنین طرح خودحمایتی (یعنی ارائۀ مدارک تمکن مالی) از دیگر روش‌های سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت کشور دانمارک است.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

با وجود مواردی مانند مالیات بر درآمد بالا و گرانی ملک در کشور دانمارک، عوامل دیگری همچون نرخ پایین بیکاری، مدیریت فساد اقتصادی و اداری، سیستم بانکی قوی و غیره، این کشور را به یکی از محبوب‌ترین کشورها برای سرمایه‌گذاری و مهاجرت تبدیل نموده است.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

 • تفاهم‌ نامه انجمن
 • اساسنامه
 • همه اسناد را می‌توان به زبان انگلیسی تهیه کرد و هیچ امضایی نیازی به گواهی اسناد رسمی ندارد.
 • سرمایه سهم باید به‌حساب بانکی شرکت یا حساب مشتری وکیل شرکت پرداخت شود.

پس از تهیه و امضای اسناد بنیادی مربوطه و پرداخت سرمایه، یک شرکت دانمارکی می‌تواند به‌ صورت آنلاین در اداره تجارت دانمارک ثبت شود. سپس این شرکت شماره ثبت شرکت منحصربه‌ فرد خود (CVR) را در عرض چند دقیقه دریافت می‌کند. هزینه ثبت‌ نام بدون احتساب هزینه‌های قانونی کمتر از 100 یورو است.

شما میتوانید از طریق سایت دانمارکی virk.dk کسب‌ و کار خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنید.

آخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلیس

زمان مطالعه: 5 دقیقه

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

آخرین شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در انگلیس

سرمایه‌گذاری و به‌دنبال آن اخذ ویزای یک کشور پیشرفتۀ اروپایی مانند انگلیس، همیشه می‌تواند مورد توجه بسیاری از مردم باشد. در این مقاله، سایت ایرکا مایگریت به‌دنبال بررسی راه‌های اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری در انگلستان است.  هلدینگ ایرکا با طراحی این سایت به سوال‌های شما عزیزان در رابطه با اخذ ویزای سرمایه‌گذاری انگلیس پاسخ می‌دهد.

کشور انگلستان، یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای قارۀ اروپا و دنیا، در بسیاری از مسائل، از جمله مسائل اقتصادی و تجاری است. معمولا سرمایه‌گذاری در این کشور نسبت به سایر کشورها بسیار سریع انجام می‌گیرد و می‌تواند راه سرمایه‌گذار را برای یک تجارت اروپایی هموار کند.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

شرایط ویزای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در انگلیس

یکی از روش‌ های سرمایه‌ گذاری در کشور انگلیس، خرید ملک است. در این موضوع، برای اشخاص خارجی محدودیتی وجود ندارد، هرچند در برخی از موارد، شرایط خرید به نسبت پیچیده می‌شود. هر شخص مایل به خرید ملک در کشور انگلستان، باید به این نکته واقف باشد که هزینۀ خرید ملک در این کشور بسیار بالاست و در عین حال سرمایه‌گذاری از این طریق منجر به اخذ اقامت از این کشور نخواهد شد.

شرایط سرمایه گذاری در انگلیس از طریق ثبت شرکت

روش دیگر سرمایه‌ گذاری در انگلیس، ثبت شرکت می‌باشد. در این روش، شما باید یک طرح تجاری خلاق و مبتکرانه را که تا به حال در این کشور انجام نشده است، ارائه نمایید. در صورت ثبت شرکت، شما می‌توانید ویزای این کشور را برای مدت محدود، مثلا 2 یا 3 سال دریافت نمایید. تبدیل این ویزا به ویزای دائم یا تمدید آن، شرایط مختلف دیگری را می‌طلبد.

شرایط سرمایه گذاری در انگلیس از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

خرید اوراق قرضۀ دولتی و سرمایه‌گذاری 2 میلیون پوندی در این زمینه نیز، از دیگر انواع سرمایه‌گذاری است که دریافت اقامت دائم برای شخص سرمایه‌گذار و همراهان وی (همسر و فرزندان زیر 18 سال) را در بر دارد.

به‌ طور کلی بهتر است بدانیم سرمایه‌گذاری در انگلیس مانند هر کشور دیگری دارای مزایا و معایبی است، اما در یک مقایسۀ آسان می‌توان دریافت که مزایای آن نسبت به معایب آن برتری دارد.

سرمایه گذاری در انگلیس از طریق ویزای TIER1 برای کسانی که تمکن مالی مالی بالایی دارند توصیه می شود زیرا برای درخواست ویزای TIER1 متقاضی لازم است ۲ میلیون پوند هزینه کند و یک بیزینس فعال انگلیس را خریداری کند. افرادی که موفق به دریافت ویزای TIER1  شوند بعد از مدت ۵ سال می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.  اگر مبلغ سرمایه گذاری خود را افزایش دهد و مبلغ خود را از ۲ میلیون پوند به ۵ میلیون و ۱۰ میلیون پوند افزایش دهند، می توانند بعد از مدت سه سال و دو سال درخواست اقامت دائم را بدهند و پس از آن بعد از یک سال به پاسپورت انگلیس دست پیدا کنند.

متقاضی باید ثابت کند که مبلغ 2 میلیون پوند که ارائه می دهد برای خود او و یا همسر او می باشد و به صورت قانونی کسب کردند.
این مبلغ 2 میلیون پوند باید در یک حساب بانکی فرد متقاضی باشد .
متقاضی باید بتواند مبلغ 2 میلیون پول را به یکی از حساب های انگلیس منتقل کند و برای انتقال مبلغ سرمایه گذاری باید یک حساب بانکی در انگلیس باز کند

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration