Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

سرمایه گذاری در سوئیس

موسسه مهاجرتی ایرکا همیشه همراه شما

مراحل اخذ ویزای سرمایه گذاری

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری سوئیس

سوئیس یک کشور اروپایی دارای طبیعت بسیار زیبا و با درصد پذیرش مهاجران بالاست، که همیشه مورد توجه بسیاری از مردم دنیا قرار گرفته است. کشور سوییس به دلیل دارا بودن فاکتورهایی مانند نرخ پایین فساد اقتصادی، اداری و قضایی، رفاه و امنیت بالای اقتصادی و اجتماعی، ثبات و بی‌طرفی سیاسی و نرخ پایین تورم و بیکاری، می‌تواند مقصد بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران و اخذ ویزای سرمایه‌ گذاری این کشور باشد.

هلدینگ ایرکا به‌دنبال آن است تا در این مقاله شیوه‌ های گوناگون اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کشور سوئیس را توسط سایت ایرکا مایگریت، برای شما عزیزان بازگو نماید.

اخذ اقامت سوئیس با ثبت شرکت

ثبت شرکت در کشور سوییس مانند بسیاری از کشورهای دیگر، از روش‌های بسیار مطلوب سرمایه‌ گذاری و به‌دنبال آن اخذ اقامت این کشور است. شرط اصلی کسب اقامت به دنبال ثبت شرکت، این است که شرکت مذکور باید نتیجۀ مثبتی را برای اقتصاد کشور سوئیس به ‌ارمغان بیاورد. و به‌ علاوه برای شهروندان این کشور اشتغال‌ زایی کند.

فرم مشاوره برای ویزای سرمایه گذاری

از میان تمام انواع شرکت‌ها، تنها سه نوع از آن‌ها به نام شرکت سهامی، با مسئولیت محدود و مختلط سهامی اجازۀ تاسیس در کشور سوئیس را دارند.

سرمایه‌ گذاری در سوئیس با پرداخت مالیات

سرمایه‌ گذاری از طریق پرداخت مالیات به کشور سوئیس به‌صورت سالانه نیز یکی از شیوه‌های اخذ ویزای این کشور است که حداقل میزان مالیات پرداختی، 150 هزار فرانک سوییس است. مبلغ قابل پرداخت با توجه به کانتون‌ های مختلف (ایالات فدرال کشور سوئیس) متفاوت است. این روش اخذ اقامت برای ثروتمندان، بازنشستگان و کارفرمایان کاربرد دارد.

شرایط خرید ملک در سوئیس

در مورد خرید املاک و مستغلات به‌عنوان یک روش سرمایه‌ گذاری باید توجه داشت که دولت سوییس برای خرید ملک محدودیت‌ هایی را در نظر گرفته است و تنها به افرادی که اقامت این کشور را دارند، اجازۀ خرید ملک را می‌دهد.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟