Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار آمریکا

ویزای کار

کشور آمریکا مقصد رویایی برای بسیاری از مهاجران در سرتاسر جهان می‌باشد. کار در این کشور پیشرفته دریافت اقامت آن آرزوی بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت است. اما چگونه می‌توان ویزایکار از کشور آمریکا دریافت کرد؟ آیا با دریافت ویزای کاری می‌توان اقامت این کشور را به دست آورد؟ شزایط دریافت ویزای کاری آمریکا چیست؟ برای پاسخ به این سوالات و سوالات مشابه و جهت دریافت اطلاعات بیشتر، متقاضیان می‌توانند به سایت ایرکا مایگریت مراجعه کنند.این سایت توسط هلدینگ ایرکا طراحی شده است و با همکاری مشاوران حرفه‌ای، فعالیت می‌کند.

ویزای کاری برای کشور آمریکا نواع مختلفی دارد و هر شخص بسته به شرایط خود می‌تواند بهترین آن را انتخاب نماید. شرط اولیۀ دریافت این ویزا، داشتن تسلط به زبان انگلیسی و مهارت و سایقه در رشتۀ کاری متقاضی است. متقاضی باید در مشال مورد نیاز کشور آمریکا متخصص باشد، ویزای کار برای کارهای معمولی و سطح پایین در این کشور تنها برای موارد خاصی صادر می‌شود.

از آن‌جایی که نرخ بیکاری در کشور آمریکا پایین است، شرایط ورود به بازار کار آن مناسب است.

ویزاهای مختلفی که کشور آمریکا ارائه می‌دهد را می‌توان دسته بندی کرد. برای مثال ویزای EB3 که برای سه دسته از افراد صادر می‌شود: متقاضیانی که تحصیلات عالیه دارند، متقضایانی که بدون مدرک تحصیلی اما با مهارت بالا هستند و افرادی که نه مردک تحصیلی و نه مهارت خاصی دارند اما دارای قدرت بدنی بالا بودهو به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند.

ویزاهای کارگری، کارآموزی، انتقال نیروی کار و ورزشکاری نیز از دیگر ویزاهای کاری آمریکا هستند.

حداقل میزان دستمزد در کشور آمریکا در سال 2017، 3332 دلار در ماه اعلام شده است و سالانه حدود 1 درصد به این مبلغ افزوده می‌شود. دستمزد اعلامی پرداخت شده توسط کارفرما برای دریافت ویزا باید به حداقل دستمزد برسد تا با ارائۀ ویزای کار موافقت شود.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟