Skip to content
زمان مطالعه: 7 دقیقه

آنچه در این مطلب میخوانید :

ویزای کار اتریش

ویزای کار

 شرایط مهاجرت کاری به کشور اتریش

 

مهاجرت شغلی و دریافت ویزای کار،‌یکی از راه های مهاجرت می‌باشد ک هلدینگ ایرکا سعی دارد در این مقاله شما عزیزان را با شرایط و روش‌های مهاجرت و دریافت ویزای کاری به کشور اتریش آشنا نماید.

دریافت ویزای کاری اتریش و مهاجرت از این طریق،‌به علت اقتصاد قوی و پیشرفته،‌رفاه،‌امنیت ودرآمد بالا در این کشور،‌مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است.از طرف دیگر دولت این کشور نیز، به جذب افراد تحصیل کرده در رشته مختلف علاقه زیادی نشان می‌دهد.

در کشور اتریش با اتمام دوره مدرسه، در سن 15 سالگی می‌توان وارد بازار کار شد،‌(هرچند فرد بین 15 تا 18 سالگی تحت قانون اشتغال کودک و نوجوان خواهد بود.)‌و پس از آن نیز هر شخص بر اساس تخصص خود می‌تواند مشغول به کار باشد.

روش‌های متفاوتی برای دریافت ویزای کاری اتریش وجود دارد که ایرکا مایگریت در ادامه شما عزیزان را با این روش‌ها آشنا می‌نماید.

یکی از راههای دریافت ویزای کاری این کشور،دریافت پیشنهاد شغلی از یک کمپانی اتریشی است که این روش با توجه به توضیحاتی که ارائه خواهد شد، بسیار سخت و زمان‌بر است.

مسیر یک کمپانی یا شرکت برای جذب افراد متخصص به این صورت است که آگهی مورد نظر شرکت ابتدا باید به مدت 3 ماه در اتریش منتشر شود، پس از آن در صورت عدم وجود متقاضی، آگهی به همان مدت در اتحادیه اروپا منتشر می‌گردد. در نهایت باز هم در صورت عدم دریافت پاسخ مورد نظر، این آگهی می‌تواند برای مدت یک سال در سطح جهانی منتشر شود

روش دوم،‌جستجوی کار از طریق امتیاز بندی است که مدت آن 6 ماه است. برای اخذ این ویزا فرد باید 70 امتیاز از 100 امتیاز مورد نظر را نماید که در آن صورت به متقاضی اجازه ورود به اتریش و جستجوی کار داده می‌شود.

در صورت یافتن شغل،‌فرد می‌تواند کارت سفید قرمز دریافت کند که این کارت مجوز او برای اقامت و کار است.

بعد از آن با پرداخت مالیات و گذشت 3 سال،‌اقامت دائم میسر می‌شود.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

ویزای کار آلمان

ویزای کار

ویزای کار آلمان 2022

آمریکا کشوری بسیار وسیع، پیشرفته و مهاجرپذیر است. این کشور سالانه با بیشترین میزان درخواست برای مهاجرت از سوی دانشجویان بین‌المللی مواجه است. بهترین دانشگاه‌های دنیا در این کشور واقع شده‌اند و این موضوع موجب شده است تا دانشجویان علاقۀ فراوانی برای ادامۀ تحصیل در این کشور داشته باشند.

زبان رسمی کشور آمریکا انکلیسی بوده و واحد پول آن دلار است. از دیگر عواملی که آمریکا را نسبت به کشورهای غیرانگلیسی زبان برتر می‌کند، زبان است. به‌طور معمول دانشجویان زبان انگلیسی را ترجیح می‌دهند و این امر زندگی و تحصیل در کشور غیر انگلیسی زبان را کمی دچار مشکل می‌کند.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت، پاسخگوی سوالات شما عزیزان برای دریافت آخرین اطلاعات و مشاوره جهت اخذ پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا می‌باشد.

برای دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی از دانشگاه‌های آمریکا، لازم است تا فرد مدرک دیپلم دوازده سال را به‌علاوۀ مدرک زبان تافل و یا آیلتس با نمرات مورد نظر دانشگاه مقصد داشته باشد. دانشجو می‌تواند یا در دورۀ کاردانی یا در دورۀ کارشناسی مشغول به تحصیل شود.

امتحان زبان تافل مختص کشور آمریکا می‌باشد و قبل‌تر دانشگاه‌های آمریکا تنها این مدرک زبان را قبول داشتند اما در حال حاضر می‌توان مدرک آیلتس را نیز به دانشگاه‌های آمریکا ارائه کرد.

پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان علاوه بر ندرک تافل و کارشناسی نیازمند مدرک امتحان GRE نیز می‌باشد. آزمون GRE یک آزمون زبان است که در آن نوشتار کمی، کیفی و نوشتار تحلیلی دانشجو مورد سوال واقع می‌شود، هرچه نمره در این آزمون بالاتر باشد فرد شانس بیشتری برای دریافت پذیرش خواهد داشت.

آزمون GRE برای همۀ رشته‌ها درخواست نمی‌شود برای مثال در رشته‌های حقوق و پزشکی لازم است متقاضی به‌جای آزمون GRE، آزمون LSAT یا MCAT بدهند.

پذیرش در مقطع دکتری هم مانن مقطع کارشناسی است و نیازمند نمرۀ زبان بالا به‌همراه یافتن استاد راهنما می‌باشد. دورۀ دکتری در آمریکا از 4 تا 6 سال بسته به نوع رشته می‌تواند متفاوت باشد.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟