Skip to content
زمان مطالعه: 2 دقیقه

ویزای کار انگلستان

ویزای کار

شرایط دریافت ویزای کار از کشور انگلستان

 

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق دریافت ویزای کار بسیار مورد توجه می‌باشد. اما سوالاتی را با خود به‌همراه می‌آورد، این‌که چگونه می‌توان ویزای کار انگلیس را دریافت کرد و چه مشاغلی برای دریافت ویزای کار از این کشور واجد شرایط هستند و غیره. هلدینگ ایرکا برای مشاوره و راهنمایی مردم عزیز در این خصوص اقدام کرده است. این هلدینگ با همکاری مشاوران و وکلای مهاجرتی زبده در سایت ایرکا مایگریت آمادۀ پاسخ‌گویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد.

کشور انگلیس با داشتن وضعیت اقتصادی خوب و نرخ پایین بیکاری برای مهاجرت کاری گزینۀ مناسبی است. برای دریافت ویزای کاری از کشور انگلیس باید در زمینه شغل خاصی مهارت داشته باشید، زیرا این ویزا به افراد با مهارت کم و با شغل‌های معمولی تعلق نخواهد گرفت. قبل از اقدام برای دریافت ویزای کار، فرد باید حتما از طریق کافرمایی در انگلیس نامۀ دعوت به کار داشته باشد، بدون این نامه مهاجرت کاری به این کشور مقدور نیست. پس از دریافت پیشنهاد کار و مهارت داشتن در شغل‌های مورد نیاز انگلیس، متقاضی وارد سیستم امتیازدهی شده و پس از دریافت امتیاز لازم می‌تواند. به گرفتن ویزا امیدوار باشد.

امتیازدهی بر اساس میزان مهارت فردی در شغل، میزان تسلط به زبان انگلیسی، کارفرمایی که دعوت به همکاری کرده، تمکن مالی و آیندۀ کاری در این کشور انجام می‌شود.

ویزاهای کاری انواع مختلفی دارند، این ویزاها برای افراد مختلف متفاوت خواهند بود برای مثال، ویزای مخصوص استعدادهای درخشان، ویزای عمومی، ویزای ورزشکاران، ویزای انتقال درون شرکتی و ویزای موقت از جمله ویزاهای کاری صادر شده هستند. در این میان ویزاهای عمومی، انتقال درون شرکتی و مختص ورزشکاران متقاضی بیشتری دارد. مدارک مورد نیاز برای دریافت این ویزا عبارتند از: تمکن مالی خوب، اثبات بیمه سلامت، مهارت زبان انگلیسی بالا و داشتن گذرنامۀ مورد تایید.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟