Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار دانمارک

ویزای کار

شرایط دریافت ویزای کار به کشور دانمارک

 

کشور دانمارک در قارۀ اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور شهر کپنهاگن بوده و حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد. این کشور با رفاه اجتماعی بالا و کیفیت زندگی استاندارد، به‌عنوان شادترین کشور دنیا انتخاب شده است. این ویژگی‌ها موجب شده است تا این کشور مقصد محبوبی برای متقاضیان مهاجرت باشد.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت، در زمینۀ مهاجرت کاری به کشور دانمارک اطلاعات مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. در این سایت به سوالاتی از قبیل شرایط مهاجرت به کشور دانمارک، چگونگی دریافت ویزای کار از این کشور و افرادی که برای مهاجرت کاری واجد شرایط هستند، پاسخ می‌دهد.

اخذ ویزای کاری در کشور دانمارک، یکی از سریع‌ترین روش‌های دریافت اقامت دائم است. شرایط مناسب این کشور به‌همراه نرخ بیکاری پایین، متقاضیان مهاجرت به این کشور را افزایش می‌دهد. نرخ بیکاری عامل مهمی در انتخاب یک کشور جهت مهاجرت کاری می‌باشد. همانطور که مشاهده می‌کنید نرخ بیکاری در دانمارک از سال 2011 روند کاهشی داشته است.

همان‌گونه که می‌دانید در صورتی که فردی تحصیلات و مهارت بالایی در رشتۀ کاری خود داشته باشد، نسبت به سایر افراد در یافتن کار موفق‌تر است. برای دریافت ویزای کار نیز به همین صورت می‌باشد. مشاغل مورد نیاز در کشور دانمارک، امکان پذیرش بالاتری نسبت به سایر مشاغل دارد.

متقاضی دریافت ویزای کار، می‌تواند پس از دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرما در کشور دانمارک، با ارائۀ مدارک مورد نیاز، ویزای کار خود را دریافت کند. این مداک عبارتند از: پاسپورت معتبر غیر اروپایی، پر کردن فرم درخواست ویزا، ارائۀ تمکن مالی خوب و مورد تایید، دو قطعه عکس پاسپورتی، ارائۀ نامۀ علت سفر به دانمارک و رسید بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟