Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار روسیه

ویزای کار

 شرایط دریافت ویزای کار از کشور روسیه

کشور پهناور و زیبای روسیه با جاذبه‌های گردشگری فراوان، می‌تواند مقصد مناسبی برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت کاری باشد. مطابق با اعلام دولت این کشور اخذ ویزای کاری با دریافت وافقت و مجوزهای لازم صورت می‌گیرد. دو نوع ویزا توسط این کشور به متقاضیان مهاجرت داده می‌شود، ویزای کوتاه‌مدت و ویزای بلندمدت. متقاضیانی که قصد مهاجرت برای کار به روسیه را دارند، لازم است برای بهره‌مندی از حقوق و مزایای در نظر گرفته شده، حتما با ویزای کار وارد این کشور شوند.

سایت ایرکا مایگریت که توسط هلدینگ ایرکا طراحی شده است در این مقاله به بررسی شرایط لازم جهت اخذ ویزای کاری از کشور روسیه می‌پردازد تا شما را در این راه همراهی نماید.

یک کارفرما در کشور روسیه به‌شرطی می‌تواند از نیروی خارجی استفاده کند که شرایط و مجوز لازم را داشته باشد، چنانچه کارفرما این اجازه را بیابد می‌تواند در سطح بین‌المللی آگهی منتشر کند، فرد متقاضی با مکاتبه با کارفرما و در صورت توافق می‌تواند نامۀ پیشنهاد کار را دریافت کرده و سپس جهت اخذ ویزای کار به سفارت این کشور مراجعه کند.

ویزای کاری کشور روسیه دو نوع است: در نوع اول ویزا به‌مدت 90 روز اعتبار دارد. نوع دوم تمدید ویزای 90 روزۀ نوع اول به مدت یک سال می‌باشد. فرد مهاجر باید سالانه ویزای خود را تمدید نماید. این نوع ویزا از سال 2010 به افراد متخصصی که بتوانند با یافتن شغل در این کشور حداقل به میزان 2 میلیون روبل در سال حقوق دریافت کنند، نیز تعلق می‌گیرد.

برای دریافت ویزای کاری مدارکی مورد نیاز است که باید به سفارت روسیه ارائه شود. این مدارک شامل نامۀ دعوت به همکاری از جانب کارفرمایی در روسیه است که مجوزهای لازم برای استخدام نیروی خارجی را داراست، ارائۀ تمکن مالی، مدارک هویتی، تکمیل فرم درخواست ویزای کاری، عکس پاسپورتی، بیمه‌نامه و نامۀ عدم سوءپیشینه است.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟