Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار سنگاپور

ویزای کار

شرایط اخذ ویزای کاری از کشور سنگاپور

کشور سنگاپور یه کشور آسیایی بسیار مدرن و پیشرفته است که اقتصادی بسیار موفق و کارامد دارد.

سنگاپور نرخ بیکاری بسیار پایینی را در سطح قاره آسیا و جهانی، تجربه می‌کند. همین امر باعث می‌شود تا افراد زیادی به‌دنبال یافتن موقعیت‌های شغلی خوب در یک اقتصاد آزاد و پیشرفته و اخذ ویزای کاری این کشور باشند.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت، قصد دارد در این مقاله شرایط و روش‌های اخذ ویزای این کشور آسیایی پیشرفته را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهد.

برای دریافت ویزای کار کشور سنگاپور، لازم است تا شما پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرمای سنگاپوری داشته باشید.

سنگاپور برای همه انواع مشاغل در جستجوی متخصصان خارجی نیست. در حال حاضر برخی مشاغل مورد نیاز این کشور رشته‌هایی چون فناوری اطلاعات (IT)، پزشکی، علوم زیستی، حسابداری و امور مالی، کامپیوتر، برق و مهندسی الکترونیک هستند. شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های کاریابی مانند: Hudson، Roberhalf و Ranastand شغل مورد نظر خود را جستجو نمایید. در صورتی که مهارت و تحصیلات شما با یکی از مشاغل ارائه شده در سایت‌های کاریابی همخوانی داشته باشد، می‌توانید با ارائۀ رزومه و مکاتبات با کارفرما در صورت توافق دو‌طرفه اقدامات بعدی را برای دریافت ویزای کاری انجام دهید.

کارهای بعدی که باید برای دریافت ویزای کاری به انجام رسانید، ارائۀ مدارکی مانند فرم‌های تکمیل شده، گذرنامۀ مورد تایید، قرارداد کاری، مدارک تحصیلی، ارائۀ تمکن مالی و اثبات داشتن محل اسکان در سنگاپور می‌باشد. پس از تایید این موراد از جانب سفارت سنگاپور و دریافت ویزا، شما مجاز به ورود به این کشور برای انجام کار هستید.

به دست آوردن اقامت دائم در این کشور، شرایط سختی دارد، زیرا سنگاپور نسبت به کشورهای اروپایی در این زمینه ضوابط سخت‌گیرانه‌تری را اعمال می‌کند؛ اما این امر به‌طور کلی ناممکن نیست و با طی مراحل گوناگون، اقامت دائم نیز قابل دریافت خواهد بود.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟

ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟