اخذ ویزای کار هلند

تغییرات ویزای کاری هلند 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اخذ ویزای کار هلند

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری هلند 2022

تغییرات ویزای کاری هلند

کشور هلند یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا است که همیشه متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به آن از روش‌های مختلف مانند مهاجرت کاری هستند. آمارها حاکی از آن است که کشور هلند، بیشترین کارمندان ماهر را داراست و این امر نیز به این دلیل است که این کشور، کارمندان بین‌المللی زیادی با سطح علمی بالا و متخصص در حوزۀ خود را داراست.

یکی از دلایلی که انگیزۀ بالایی برای مهاجرت کاری به این کشور را ایجاد می‌کند، طرح سود مالیاتی است. دلیل دیگر فراهم شدن امکان اقامت دائم با سرعت بالا و همچنین نرخ بیکاری بسیار پایین کشور هلند است.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

هلدینگ ایرکا تلاش می‌کند تا در این مبحث برای شما عزیزان روش‌ها و شرایط اخذ ویزای کاری کشور هلند و به‌دنبال آن امکان انجام کار و اقامت دائم را شرح و تفسیر نماید.

شرایط اخذویزای جستجوی کار هلند

یکی از روش‌هایی که منجر به اخذ ویزای کاری هلند می‌شود، ویزایی است که اصطلاحا ویزای جستجوی کار نام دارد. ویزای جستجوی کار به این صورت است که فردی که موفق به اخذ این ویزا شده است، می‌تواند وارد کشور هلند شده و به مدت 6 ماه اجازۀ اقامت دارد تا بتواند شغل مورد نظر خود را پیدا کند. این نوع از ویزای کار برای کشورهای عضو اتحادیۀ شنگن، لینخن اشتاین و ژاپن امکان‌پذیر است، اما متاسفانه هلند و تعداد زیادی از کشورهای اروپایی برای ایرانیان ویزای جستجوی کار ارائه نمی‌دهند و باید از طریق مسیر دوم که روش دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرما در کشور هلند است، اقدام کنند.

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کاری هلند

ایرکا مایگریت در ادامۀ بحث به شما عزیزان خاطر نشان می‌کند که برای دریافت ویزای کار هلند، داشتن مدرک کارشناسی و تسلط به زبان انگلیسی در سطح بالا بسیار کمک کننده است؛ هرچند با داشتن مدرک پایین‌تر از کارشناسی نیز امکان یافتن کار در این کشور وجود دارد اما احتمال موفقیت کمتر است. در صورتی که فردی 5 سال در این کشور کار کرده و مالیات پرداخت نماید می‌تواند اقامت دائم هلند را کسب کند.

راحت ترین ویزای کار را از کدام کشور میتوان اخذ کرد؟
ما به شما خواهیم گفت، همراه ما باشید
هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

اخذ ویزای کار نیوزلند

تغییرات ویزای کاری نیوزلند 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اخذ ویزای کار نیوزلند

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری نیوزلند 2022

تغییرات ویزای کاری نیوزلند

کشور نیوزلند متشکل از دو جزیره بزرگ در جنوب غربی اقیانوس آرام است. این کشور دارای اقتصادی بسیار پیشرفته و رو به رشد است که به وسیله آن رفاه بالایی را نیز برای مردم خود فراهم نموده است.

اقتصاد پیشرفته، رفاه بالا، دموکراسی و…. متقاضیان زیادی را از سراسر دنیا و از جمله ایران جذب مهاجرت به این کشور نموده است.

از راههای مهاجرت به کشور نیوزلند،‌می‌توان به مهاجرت کاری از طریق اخذ ویزای کاری اشاره کرد.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت و از طریق آن مطالبی را در مورد راهها و شرایط اخذ ویزای کاری نیوزلند در اختیار شما همراهان گرامی قرار می‌دهد.

شرایط اخذ ویزای کاری از کشور نیوزلند

دریافت ویزای کاری نیوزلند شرایط و راه‌های متفاوتی دارد. اخذ این ویزا به کسب امتیازهایی مربوط است که کشور نیوزلند برای مخاطبان در نظر گرفته است. به عنوان مثال، فاکتورهایی مانند سن،تحصیلات، سابقه کاری و نمره زبان تاثیر بسزایی در کسب امتیازهای مورد نظر دارد. باید در نظر داشته باشید که امتیاز 160،حداقل امتیاز مورد نیاز به این کشور است.

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کاری نیوزلند

در صورتی که شما در این کشور تحصیل نکرده‌اید یا شریک کاری در آنجا ندارید، می‌توانید از طریق دریافت یک پیشنهاد شغلی از جانب کارفرمای نیوزلندی، موفق به اخذ ویزای کاری شوید. برای این امر شما نیاز به جستجو در سایت‌های کاریابی نیوزلند دارید. از طریق اینگونه سایت‌ها می‌توانید با شرکت‌های مختلف مکاتبه و مصاحبه نموده و در صورت توافق و ارائه سایر مدراک مورد نیاز مانند گذرنامه معتبر،مدارک تحصیلی،سوابق کاری، مدرک زبان، قراردادکاری و… ویزای کاری نیوزلند را دریافت نمایید.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

پس از ورود به این کشور نیز، شما پس از گذشت 2 سال می‌توانید برای اخذ اقامت دائم خود و همراهانتان اقدام نمایید.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

شرایط دریافت ویزای کاری ترکیه 2023

ویزای کاری ترکیه
زمان مطالعه: 6 دقیقه
ویزای کار ترکیه

ویزای کار

ویزای کاری ترکیه

 اخرین شرایط دریافت ویزای کاری ترکیه

ترکیه یکی از همسایگان ایران است که از سمت غرب با ایران هم‌مرز است. به‌دلیل نزدیک بودن ترکیه به ایران و پیشرفت این کشور در سال‌های اخیر، بسیاری از افراد برای مهاجرت به ترکیه مشتاق شده‌اند. با وجود این‌که بیشتر مساحت این کشور در قارۀ آسیا قرار دارد، اما ترکیه بیشتر خود را یک کشور اروپایی قلمداد می‌کند. این موضوع موجب شده است تا ترکیه تلاش کند به سطح استاندارهای اروپا برسد. پیشرفت اقتصادی و صنعتی ترکیه، زمینه را برای مهاجرت کاری به آن مهیا کرده است.

در این مقاله که توسط سایت ایرکا مایگریت تنظیم شده است به شرایط دریافت ویزای کاری ترکیه می‌پردازیم. هلدینگ ایرکا با طراحی این سایت گام مهمی را در جهت افزایش اطلاعات متقاضیان مهاجرت کاری برداشته است.

موقعیت مکانی ترکیه برای مهاجرت کاری، به‌خصوص برای ایرانیان، بسیار مناسب است. دریافت ویزای کاری از این کشور تنها با داشتن نامه از یک کارفرمای ترکیه‌ ای امکان‌پذیر است. این کشور ویزاهای کاری متنوعی را صادر می‌کند. ویزای موقت یک‌ساله که برای افرادی که نامۀ دعوت به کار دارند، ویزای کار دائم که در صورتی صادر می‌شود که فرد با 8 سال سابقۀ کار در این کشور و دریافت کارت اقامت دائم خود بخواهد برای کار خود نیز ویزا بگیرد، ویزای کار مستقل، ویزای کار ویژه، ویزای کار موقت ویژه نیز از انواع دیگر ویزاهای کاری ارائه شده توسط ترکیه هستند.

شرایط کلی دریافت ویزای کار ترکیه

در این کشور همزمان با دریافت ویزای کار نیاز به اخذ مجوز کار از وزارت کار و امور اجتماعی ترکیه نیز هست. این مجوز توسط کارفرما و از داخل کشور ترکیه برای متقاضی صادر می‌شود. مهاجرینی می‌توانند برای این ویزا درخواست دهند که مدت 6 ماه از اعتبار اجازۀ اقامتشان باقی مانده باشد، توجه داشته باشید که با ویزای توریستی نمی‌توان برای ویزای کار در ترکیه درخواست داد.

مشاوره رایگان ویزای کاری ترکیه

شما میتوانید از طریق لینک زیر برای ویزای کاری ترکیه با ما در ارتباط باشید .

شرایط اشتغال در کشور ترکیه

یکی از روش های اقامت ترکیه اشتغال در این کشوراست. با دریافت ویزای کار در ترکیه، مراحل اقامت بصورت کوتاه مدت و پس از آن گرفتن اقامت دائم میسر میگردد .

روش گرفتن مجوز کار در ترکیه

هر خارجی جهت کار در ترکیه نیاز به یک مجوز کار معتبر خواهد داشت. این مجوز توسط وزارت کار ترکیه و امور اجتماعی ترکیه (MLSS) صادر می شود. برای اکثر مهاجر ها  باید مجوز کار خود را همزمان با ویزای کار دریافت نمایند. این به معنی است که شما ویزای کار مورد درخواستی خود را به سفارت ترکیه و یا کنسولگری آن در کشور خود تسلیم می نمایید، در حالی که کارفرمای شما باید مدارک لازم شما را به MLSS ارائه نماید. همچنین با این حال، مجوز کار شما از داخل ترکیه صادر می شود. مهاجرین واجد شرایط برای اجازه کار در ترکیه که قصد در خواست این نوع ویزا را دارند، باید حداقل۶ ماه از مهلت اعتبار اجازه اقامت آن ها باقی مانده باشد تا بتوانند درخواست صدور ویزا را داشته باشند. اتباع خارجی که به کشور ترکیه به عنوان توریست وارد ترکیه شده اند، واجد شرایط برای اجازه کار نمی باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد ویزای کار ترکیه در سایت دولت ترکیه

اخذ ویزای کار ترکیه چقدر هزینه دارد

برای یک اجازه کار در خواست از داخل و یا خارج از ترکیه و همچنین یک قرارداد کار و یا پیشنهاد کاری مورد نیاز می باشد . بعد از این مرحله اسناد شما و کارفرمای شما باید به اداره MLSS برود و ظرف مدت ۹۰ روز به طول خواهد انجامید.

هزینه های گرفتن ویزای کار ترکیه بشرح ذیل می باشد:

 • هزینه ویزای کار موقت یک ساله : 615.20 لیر ترکیه
 • هزینه ویزای کار دائم : 615.70 لیر ترکیه
 • هزینه ویزای کار مستقل :  6152.70 لیر ترکیه

این نکته قابل ذکر است که هزینه کارت اقامت مربوط به ویزای کاری ترکیه در هر سه مورد فوق، معادل 72 لیراست .

مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای کار ترکیه

 • دفترچه اقامت
 • یک قطعه عکس
 • برگه اقامت و پاسپورت دارای حداقل 6 ماه اعتبار
 • حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و سایر مدارک تحصیلی
 • برگه درخواست الکترونیکی
 • کد ملی تبعه خارجی که از سوی اداره امنیت ترکیه صادر خواهد شد
 • آدرس ایمیل کارفرما
 • برگه پیشنهاد کاری کارفرما به همراه تائیدیه صحت مدارک

ميزان درآمد کار در ترکیه

حداقل میزان حقوق مصوب در ترکیه برای حداکثر 45 ساعت کار در هفته، در سال 2022 میلادی، روزانه141.66 لیر (معادل4,250 لیر ماهیانه)است . که این مبلغ برای افراد مجرد بوده و در صورتی که فرد شاغل دارای همسر و فرزند باشد، حقوق وی متفاوت است .

 • متاهل دارای همسر بیکار: معادل 4,333 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر بیکار و یک فرزند: معادل 4,395 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر بیکار و دو فرزند: معادل 4,455 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر بیکار و سه فرزند یا بیشتر: معادل 4,536 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر شاغل و یک فرزند: معادل 4,313 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر شاغل و دو فرزند: معادل4,374 لیر ترکیه
 • متاهل و دارای همسر شاغل و سه فرزند: معادل 4,455 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر شاغل و چهار فرزند: معادل 4,496 لیر ترکیه
 • متاهل دارای همسر شاغل و پنج فرزند و بیشتر: معادل 4,536 لیر ترکیه
هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

اخذ ویزای کار سوئد

تغییرات ویزای کار سوئد
زمان مطالعه: 4 دقیقه

اخذ ویزای کار سوئد

ویزای کار

تغییرات ویزای کار سوئد

تغییرات ویزای کاری سوئد

کشور سوئد که از لحاظ جغرافیایی در حوزۀ اسکاندیناوی و در شمال اروپا قرار گرفته است، به‌دلیل وجود اقتصاد بسیار قوی، حقوق و مزایای بالای کارگران و کارمندان، رفاه مردم آن، با وجود مالیات بر درآمد بالا، مورد توجه و علاقۀ بسیاری از اشخاص برای مهاجرت قرار گرفته‌ است که یکی از روش‌های مهاجرتی به این کشور پیشرفته و صنعتی، مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری می‌باشد.

در این خصوص هلدینگ ایرکا، با طراحی سایت ایرکا مایگریت، اطلاعاتی را در مورد شرایط و راه‌های اخذ ویزای کاری به کشور سوئد را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور سوئد

افرادی که در نظر دارند تا از طریق مهاجرت کاری وارد کشور سوئد شده و اقامت بگیرند، در صورتی که ساکن کشورهای عضو اتحادیۀ اروپا باشند، می‌توانند بدون ویزا وارد این کشور شده و به‌دنبال کار بگردند؛ اما سایرافرادی که بومی خارج از اتحادیۀ اروپا هستند، جهت انجام کار در سوئد مجبور به دریافت ویزای کاری می‌باشند، که این امر از طریق پذیرش یک پیشنهاد کاری از کارفرمای سوئدی امکان‌پذیر خواهد بود.

امکان انجام کار در سوئد توسط اشخاص خارج از اتحادیۀ اروپا، شرایط خاصی دارد. در ابتدای امر کارفرمایان سوئدی که درصدد استخدام افراد خارجی هستند، باید آگهی شغلی مورد نظر خود را 10 روز در سوئد، سوییس و اتحادیۀ اروپا منتشر نمایند. این آگهی نیز باید مطابق با قوانین و بخش‌نامه‌های کشور سوئد باشد و همۀ موارد قانونی آن به‌طور کامل رعایت شده باشد. پس از گذشت 10 روز و عدم دریافت پاسخ مناسب، کارفرما می‌تواند آگهی شغلی را در سطح کشورهای خارج از اتحادیۀ اروپا منتشر نماید.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

در این صورت اگر فردی برای شغل مورد نظر با کارفرما به توافق رسید، می‌تواند با ارائۀ مدارک مورد نیاز، مانند مدارک شناسایی، تسلط به زبان سوئدی، اجاره نامۀ منزل سوئد، مدرک تحصیلی و غیره، ویزای کاری کشور سوئد را دریافت کرده و وارد این کشور شود.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

تغییرات ویزای کار استرالیا در سال 2023

تغییرات ویزای کار استرالیا 2023
زمان مطالعه: 4 دقیقه

تغییرات ویزای کار استرالیا 2023

ویزای کار

تغییرات ویزای کار استرالیا 2023

اخرین تغییرات و شرایط مهاجرت کاری استرالیا در سال 2023

در سال‌های اخیر، کشور استرالیا به یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان تبدیل شده است که یکی از راههای مهاجرت به این کشور،‌دریافت ویزای کاری می‌باشد.

هلدینگ ایرکا تلاش می‌کند تا در این مقاله شما عزیزان را با شرایط و روش‌های اخذ ویزای کاری استرالیا آشنا نماید.

کشور استرالیا با زبان رسمی انگلیسی، به وسیله یک فرماندار زیر نظر بریتانیای کبیر و شخص ملکه الیزابت دوم اداره می‌شود. این کشور در قاره اقیانوسیه واقع شده و دارای آب و هوایی معتدل و مرطوب است.

شرط اخذ ویزای کاری استرالیا چیست ؟

استرالیا کشوری مهاجرپذیر است که به دلیل داشتن موقعیت‌های شغلی فراوان و مناسب، اشخاص زیادی را به مهاجرت به این کشورعلاقه‌مند نموده است، اما در عین حال باید در نظر داشت که این امر شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال مهم‌ترین شرط اخذ ویزای کاری استرالیا و مهاجرت به این کشور زیبا،کسب حداقل امتیاز 65 است.

این امتیاز با توجه به شرایطی مانند کسب نمره 5/6 در امتحان آیلتس،‌داشتن مهارت و تخصص بالا در یکی از مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا،‌سابقه کاری مرتبط با شغل مورد درخواست،‌شرایط سلامت روح و جسم و سایر مدارک مورد نظر به دست می‌آید.

مشاوره اخذ ویزا مهاجرت کاری استرالیا

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

در ادامه ایرکا مایگرت این نکته را به شما عزیزان خاطر نشان می‌کند که ویزای کاری استرالیا با محوریت مهارت و تخصص کافی در شغل مورد نظر ارائه می‌گردد که در این خصوص دولت استرالیا نیز برنامه‌ها و سیاست‌هایی را جهت جذب نیروهای متخصص و کارآمد در نظر گرفته است.

ساب کلاس‌ های ویزای کاری استرالیا

ویزای کاری کشور استرالیا دارای ساب کلاس‌های(sub class) متفاوتی است که اشخاص متقاضی شغل می‌توانند با احراز شرایط هر کدام از این ساب کلاس‌ها،‌اقدامات و امور لازم برای مهاجرت کاری خود را فراهم نمایند.

سوالات متداول مهاجرت کاری استرالیا

 • گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • عکس 3*4
 • ارائه نامه کاری درصورت نیاز
 • اثبات حضور وابستگان در استرالیا در صورت نیاز
 • ارائه بیمه درمانی و مسافرتی
 • فرم 80 به عنوان ارزیابی فرد
 • مدارک تحصیلی
 • ارائه فرم های ارزیابی مدارک تحصیلی برای رشته های اعلام شده
 • ارائه مدرک زبان
 

برای مهاجرت کاری به استرالیا باید حداقل مدرک IELTS سطح 6 را داشته باشید.

با ویزای گلوبال تلنت استرالیا یا ویزای نخبگان استرالیا از همان ابتدا می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید . شرایط این نوع ویزا این است که شما باید در زمینه هایی که از سوی دولت استرالیا اعلام شده است از شهرت بین المللی کاری برخوردار باشید و حداقل 2 سال سابقه کاری ارائه دهید .

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

تغییرات ویزای کار قبرس 2022

تغییرات ویزای کار قبرس 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار قبرس

ویزای کار

تغییرات ویزای کار قبرس 2022

تغییرات ویزای کاری قبرس 2022

کشور قبرس یک کشور جزیره‌ای است که در شرق دریای مدیترانه واقع شده است. این کشور داراری آب و هوای گرم و خشک در فصل تابستان و آب و هوایی معتدل در فصل زمستان است. دو بخش یونانی‌نشین‌ها و ترک‌نشین‌ها در کشور قبرس از هم مجزا گشته‌اند، زبان رسمی این کشور نیز یونانی قبرسی و ترکی قبرسی است.

در سال‌های اخیر کشور قبرس، با فراهم نمودن سطح زندگی باکیفیت بالا، توجه بسیاری از افراد را برای مهاجرت با این کشور برانگیخته است.

سایت ایرکا مایگریت که توسط هلدینگ ایرکا طراحی شده است، اطلاعات مفیدی را در این مقاله در زمینۀ مهاجرت کاری و چگونگی اخذ ویزای کار کشور قبرس در اختیار شما عزیزان همراه قرار می‌دهد.

در این خصوص باید در ابتدای امر، به میزان نرخ بیکاری در این کشور پرداخت، زیرا در برهه‌ای از زمان، مانند سال 2013، کشور قبرس بالاترین نرخ بیکاری خود را به میزان 16 درصد تجربه نمود؛ اما در سال‌های بعد این نرخ با کاهش روبرو بوده و هم‌اکنون نیز حدود 7.4 درصد می‌باشد. البته این میزان در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی مانند آلمان، نرخ بالایی محسوب می‌شود. هر چقدر نرخ بیکاری در یک کشور پایین‌تر باشد، شانس یافتن شغل برای افراد خارجی نیز بیشتر می‌شود.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور قبرس

همان‌گونه که پیش‌تر بیان شد، قبرس طرفداران خود را برای مهاجرت دارد. اخذ ویزای کاری یکی از راه‌های مهاجرت برای متقاضیان است. امکان اشتغال، مانند بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی برای افراد عضو اتحادیۀ اروپا، در این کشور بسیار آسان است. این  افراد می‌توانند بدون آن که نیاز به دریافت ویزا داشته باشند، تا 3 ماه در این کشور اقامت داشته و به دنبال شغل مورد نظر خود بگردند. در صورتی‌که نیاز به اقامت بیشتر از 3 ماه داشته باشند باید به ادارۀ مهاجرت مراجعه و ثبت نام کنند.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

در مورد متقاضیان خارج از اتحادیۀ اروپا، وضع به گونۀ دیگری است. این افراد حتما باید با در دست داشتن ویزای کاری به این کشور وارد شوند.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

تغییرات ویزای کار فنلاند 2022

تغییرات ویزای کار فنلاند 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار فنلاند

ویزای کار

تغییرات ویزای کار فنلاند 2022

تغییرات ویزای کاری فنلاند 2022

کشور فنلاند یکی از کشورهای حوزۀ اسکاندیناوی با آب و هوای سرد و هم مرز با کشورهای روسیه و نروژ است. زبان رسمی آن نیز سوئدی و فنلاندی است. هلدینگ ایرکا با طراحی و راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت مطالبی را درخصوص مهاجرت کاری به کشور فنلاند و شرایط آن در اختیار خوانندگان عزیز قرار می‌دهد.

شرایط مهاجرت کاری به کشور فنلاند

مهاجرت از طریق اخذ ویزای کار، یکی از راه‌های مهاجرت به کشورهای مختلف، ازجمله فنلاند می‌باشد. در صورتی که شما یکی از مدارک تحصیلی خود را از کشور فنلاند اخذ کرده باشید، در صورت یافتن شغل مورد نظر و مرتبط با رشتۀ خود می‌توانید اجازه کار و اقامت در این کشور را دریافت کنید، اما اگر هیچ‌یک از مدارک تحصیلی در فنلاند دریافت نشده باشد، پس از معادل‌سازی مدرک و یافتن شغل، به شما ویزای کار داده خواهد شد.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

ویزای کاری کشور فنلاند تنها به افراد متخصص و ماهر اعطا می‌شود، به این صورت که اگر شخص از شهروندان اتحادیۀ اروپا مانند نروژ، سوییس، ایسلند و غیره باشد و بخواهد به مدت 3 ماه در کشور هلند کار کند، نیازی به اخذ اقامت و ویزای کاری ندارد؛

شرایط اخذ ویزای کار فنلاند

اما در صورت کار بیش از مدت مذکور، نیازمند مراجعه به پلیس و کنسولگری فنلاند می‌باشد. اگر شخصی از خارج  از اتحادیۀ اروپا باشد، در صورتی می‌تواند ویزای کاری اخذ نماید، که از یک کارفرمای فنلاندی پیشنهاد شغلی را با تایید ادارۀ مهاجرت این کشور دریافت کرده باشد.

پس از گذراندن تمام موارد ذکر شده، در صورت ورود شخص به خاک این کشور، باید به مدت 6 ماه از کارفرمای خود حقوق دریافت کرده و توان مالی خود را اثبات نموده باشد تا بتواند برای همسر و فرزندان زیر 11 سال خود نیز، درخواست اقامت نماید.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

تغییرات ویزای کار فرانسه 2022

تغییرات ویزای کار فرانسه 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار فرانسه

ویزای کار

تغییرات ویزای کار فرانسه 2022

تغییرات ویزای کاری فرانسه 2022

کشور فرانسه، یکی از کشورهای اروپای غربی، با آب و هوای معتدل و دارای مناطق دیدنی بسیار جذاب و فراوان است. فرانسه، بزرگترین کشور اتحادیۀ اروپا و پرجمعیت‌ترین آن‌ها پس از آلمان است.

هلدینگ ایرکا، با طراحی و راه‌اندازی سایت ایرکا مایگریت، شرایط و اطلاعات لازم برای اخذ ویزای کاری کشور فرانسه را در اختیار مردم قرار می‌دهد.

کشور فرانسه به دلیل دارا بودن کیفیت بالای زندگی، فرهنگ غنی، اقتصاد پیشرفته و بسیاری موارد دیگر، به مکانی ایده‌آل برای زندگی و کار تبدیل شده است و این موضوع توجه بسیاری از مهاجران را به خود جلب می‌نماید.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور فرانسه

یکی از راه‌ های مهاجرت به این کشور، مهاجرت از طریق کار و دریافت ویزای کاری است. به دلیل آن‌که در برخی حوزه‌ها نیروی کار متخصص و ماهر در این کشور کم است، زمینۀ کاری برای افراد خارجی فراهم شده است. هرچند این امر، مستلزم رعایت برخی شروط، هم از جانب کارفرما و هم از جانب کارمند است. کارفرمای فرانسوی باید در ابتدای کار، آگهی شغل مورد نیاز خود را در کشور فرانسه و پس از آن اتحادیۀ اروپا (در هر مورد به مدت 3 ماه) منتشر نماید، اگر متقاضی مورد نظر پیدا نشد، اجازۀ انتشار آگهی خارج از اتحادیۀ اروپا برای وی فراهم می‌شود.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

در صورت توافق کارفرما با متقاضی شغل، کارفرما باید قرارداد را تنظیم و آن را به تایید بخش محلی وزارت کار و سپس ادارۀ مهاجرت فرانسه برساند. پس از تایید در این مرحله درخواست شخص متقاضی به سفارت فرانسه در آن کشور (مثلا ایران) ارسال می‌شود و فرد باید با مراجعۀ حضوری در سفارت و ارائۀ مدارک مورد نیاز، مانند گذرنامۀ معتبر، اجاره نامه‌ای که نشان دهد فرد محلی برای زندگی در فرانسه دارد، قرارداد کاری، سوابق کار و مدارک تحصیلی، اقدام به دریافت ویزا نماید. در صورتی‌که مدارک تایید شوند سفارت ویزا را صادر خواهد کرد.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

تغییرات ویزای کار مجارستان 2022

تغییرات ویزای کاری مجارستان 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار مجارستان

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری مجارستان 2022

تغییرات ویزای کاری مجارستان 2022

کشور مجارستان یکی از کشور های کوچک اروپایی است، که در اروپای مرکزی واقع شده است. مجارستان از جمله کشورهای واقع شده در اتحادیه اروپا است که مردم آن به زبان مجاری صحبت می‌کنند. این کشور با دارا بودن اقتصادی قوی، نرخ بیکاری پایین و همچنین فراهم نمودن یک زندگی مقرون به صرفه، شرایط مناسبی را برای افرادی که قصد مهاجرت و بالاخص مهاجرت کاری به این کشور دارند،‌فراهم نموده است.

هلدینگ ایرکا با طراحی سایت ایرکا مایگریت قصد دارد در این مقاله، شرایط و روش‌های اخذ ویزای کاری از کشور مجارستان را برای شما همراهان گرامی شرح دهد.

شرایط اخذ ویزای کاری از کشور مجارستان

اخذ ویزای کاری از کشور مجارستان مانند بسیاری دیگر از کشورها مشروط به دریافت پیشنهاد شغلی از جانب کارفرما است.

کارفرمای مجارستانی برای استخدام نیروی خارجی ملزم به رعایت یکسری شرایط و قوانین است. مانند اینکه آگهی استخدام باید در ابتدای امر به مدت 15 روز در مجارستان منتشر گردد. پس از آن در صورت عدم دریافت پاسخ مورد نظر،کارفرما می‌تواند با دریافت سایر مجوز های لازم، شخصی خارجی را استخدام نماید.

مدارک موردنیاز اخذ ویزای کاری مجارستان

در صورتی که شما پس از مکاتبه و مصاحبه ‌های لازم موفق به توافق با یک کارفرمای مجارستانی شوید، لازم است تا مدارک مورد نیاز را فراهم نمایید. این مدارک شامل گذرنامه و مدراک شناسایی معتبر، آخرین مدرک تحصیلی،‌رزومه کاری،دعوتنامه و قراردادی که بین شما و کارفرما منعقد شده است و اجاره نامه یا هر مدرکی است که اثبات کند شما برای اقامت خود مشکلی ندارید،می‌باشد.

پس از تایید کلیه مدارک از جانب سفارت کشور مجارستان،شما می‌توانید موفق به دریافت ویزای کار این کشور شوید.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

توجه داشته باشید که اخذ ویزای کاری مجارستان، به معنای مجوز اقامت دائم شما در آنجا نخواهد بود.

اقامت دائم این کشور، پس از گذش 8 سال زندگی مداوم و عدم سوء پیشینه کیفری به دست می‌آید.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.

تغییرات ویزای کار کانادا 2022

تغییرات ویزای کاری کانادا 2022
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویزای کار کانادا

ویزای کار

تغییرات ویزای کاری کانادا 2022

تغییرات ویزای کاری کانادا 2022

دریافت ویزای کاری از کشور کانادا، از محبوب‌ترین روش‌های مهاجرتی برای افراد محسوب می‌شود. کشور کانادا با داشتن رفاه اجتماعی و سطح مناسب زندگی برای بسیاری از افراد مقصد مطلوبی می‌باشد. زبان رایج در این کشور انگلیسی و فرانسوی بوده و ارز رایج آن دلار کانادا است. این کشور برای جذب نیروهای متخصص روش‌های مختلفی تعیین کرده است؛ زیرا برای کار هنوز به نیروی حرفه‌ای و زبده در برخی از زمینه‌ها نیازمند است.

دریافت ویزای کاری کانادا از طریق اسکیل ورکر

یکی از روش‌های دریافت ویزای کاری از این کشور قرارگیری در جدول اسکیل ورکر است، که کانادا برای ارزیابی و امتیازدهی به متقاضیان ویزای کار در نظر گرفته است. افراد با داشتن توانایی‌ها و ویژگی‌های خود امتیاز گرفته و وارد استخر انتظار می‌شوند. هرچه امتیاز یک فرد بالاتر باشد، راحت‌تر می‌تواند ویزای کار دریافت کند. کشور کانادا برای امتیازبندی افراد جداولی را تهیه کرده است تا هر کس بتواند امتیاز خود را به دست آورد. برای مثال حداقل امتیاز برای ورود به استخر انتظار 67 است. نوع امتیازدهی وابسته به شغل‌های مورد نیاز کانادا، سن متقاضی، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، نمرۀ زبان و مواردی از این دست می‌باشد.

شرایط دریافت ویزای کار از کشور کانادا

نوع دیگر دریافت ویزای کار کانادا، داشتن پیشنهاد کار از سوی یک کارفرما در این کشور است. فرد با داشتن نامۀ دعوت به کار می‌تواند وارد کانادا شده و در این کشور به فعالیت بپردازد، داشتن سابقۀ کار در این کشور امتیاز فرد را بالاتر خواهد برد و متقاضی می‌تواند از طریق اکسپرس اینتری اقامت دائم کانادا را دریافت نماید.

از آن‌جایی که مهاجرت از طریق ویزای کار نسبت به سایر روش‌ها، مانند تحصیلی و سرمایه‌گذاری کم هزینه‌تر است، متقاضیان تمایل بیشتری برای استفاده از این روش دارند.

فرم درخواست مشاوره اخذ ویزای کاری

هلدینگ ایرکا برای مشاوره و راهنمایی مردم عزیز، سایت ایرکا مایگریت را طراحی کرده است. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این سایت از حداقل شرایط لازم برای دریافت ویزای کاری به کشور کانادا مطلع شوند و همچنین با مشاوران این مجموعه به‌ صورت اختصاصی صحبت کنند.

هلدینگ ایرکا (ایران کانادا)

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران،ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم.