Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

شرايط مهاجرت به كانادا

Canada

اخرین شرایط مهاجرت به كانادا 2022

كانادا یكی از كشورهای مهاجرپذیر در دنیاست. سیستمی كه این كشور برای جذب مهاجر دارد بسیار مورد توجه همگان خصوصا ایرانی‌هاست. یك مقصد برای مهاجرت با امكانات و آب و هوایی عالی كه شرایطی بسیار خوب برای اسكان اتباع خارجی مهیا كرده است. در ادامه با ما همراه باشید.

به طور كلی شما می‌توانید از چندین طریق برای مهاجرت به كانادا اقدام كنید:

هركدام از این شرایط می‌تواند منجر به اخذ اقامت دائم از كشور پیشرفته كانادا شود. در ادامه به صورت خلاصه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

راه‌های متفاوت برای اخذ ویزا از كانادا

شما می‌توانید از طریق كار و مهارت خود برای مهاجرت به كانادا اقدام كنید. در صورتی كه پیشنهاد كاری هم داشته باشید پروسه خیلی زود به نتیجه خواهد رسید. سیستمی وجود دارد كه بر اساس آن شرایط شما امتیازبندی می‌شود و مطابق با نیاز منجر به اخذ ویزا خواهد شد.

برای تحصیل باید از كشور كانادا پذیرش بگیرید. به این منظور باید مدرك زبان انگلیسی TOFEL یا IELTS با نمره مورد نظر اداره مهاجرت داشته باشید. اگر بخواهید در مقطع دكتری ادامه تحصیل دهید، با مكاتبه و مجاب كردن یك سوپروایزر می‌توانید تا فاند كامل نیز از دولت كانادا دریافت كنید. كارهای پژوهشی می‌توانند نیازهای مالی شما را در این مقطع تامین كند.

حداقل سرمایه لازم برای مهاجرت به استان انتاریو کانادا

سرمایه‌گذاری نیز یكی دیگر از روش‌هاست كه به راحتی منجر به اخذ اقامت از كشور كانادا خواهد شد. مثلا در استان انتاریو با 800 هزار دلار سرمایه‌گذاری می‌توانید اقدام كنید.

برنامه‌های استانی نیز برای جذب مهاجر در زمان‌های خاص در كشور كانادا اجرایی می‌شوند. در این صورت ممكن است با حد نصاب امتیاز پایین‌تر بتوانید به كانادا مهاجرت كنید. برای كسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه می‌توانید با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟