مشاوره ویزای استارتاپ کانادا

CANADA
مشاوره ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا از انواع اقامت سرمایه‌گذاری در کانادا است که نیاز به ارائه یک طرح نوآورانه و خلاقانه دارد؛ به عنوان مثال در ایران، شرکت های اسنپ و آیس‌پک در دسته استارتاپ ها قرار می‌گیرند.

یک استارتاپ قابل قبول در کانادا باید این شرایط را داشته باشد:

 1.  نوآورانه باشد.
 2. برای کانادایی ها اشتغالزائی داشته باشد.
 3. قابل رقابت در بازار جهانی باشد.

برای این روش امکان خرید بیزینس پلن و استارتاپ کانادایی هم وجود دارد. به این ترتیب حتی با حداقل 60 هزار دلار کانادا نیز امکان راه‌اندازی یک استارتاپ از طریق موسسه مهاجرتی ایرکا وجود خواهد داشت.

متقاضی در این روش از ابتدا اقامت دائم کانادا را دریافت می‌کند و پس از 3 سال می‌تواند تابعیت این کشور را نیز کسب نماید. اعضای خانواده وی هم از ابتدا اقامت دائم می‌گیرند و تحصیل فرزندان در کانادا رایگان خواهد بود. فرزندان تا سن 21 سالگی می‌توانند به خانواده ملحق شوند.

چند نکته درباره روش استارتاپ کانادا:

 1. متقاضی باید ایده خود را به سازمانهای ویژه دولتی کانادا ارائه کند و از آنها تاییدیه بگیرد.
 2. فرد باید آیلتس 5 داشته باشد، که سطح پایینی از آشنایی با زبان است.
 3. این روش به صورت شراکتی و حداکثر 5 نفره نیز قابل انجام است، که باید سهم نهاد حامی یا مادر 50 درصد باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که طرح متقاضی باید توسط یک سازمان کانادایی مرتبط با استارتاپ تایید شده باشد و حداقل 200 هزار دلار بابت این طرح از متقاضی پشتیبانی کند.

مشاوره رایگان ویزای استارتاپ کانادا

ممکن است برخی مشاوران و وکلای حقوقی در کانادا مشاوره رایگان در مورد ویزای استارتاپ کانادا ارائه کنند. با این حال، بسیاری از مشاوران و وکلای حقوقی برای مشاوره در مورد ویزای استارتاپ کانادا هزینه‌ای دریافت می‌کنند.

شما می‌توانید درباره ویزای استارتاپ کانادا و شرایط لازم برای آن ، درخواست مشاوره رایگان در مورد ویزای استارتاپ کانادا را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

شرایط ویزای استارت اپ کانادا

 1. بررسی شرایط و الزامات ویزای استارت‌آپ کانادا: باید شرایط و الزامات مربوط به ویزای استارت‌آپ کانادا را بررسی کنید تا بتوانید بررسی کنید که آیا شما به این ویزا واجد شرایط هستید یا نه.
 2. ثبت‌نام در برنامه استارت‌آپ کانادا: برای اخذ ویزای استارت‌آپ کانادا، باید در برنامه استارت‌آپ کانادا ثبت‌نام کنید و باید بتوانید شرایط لازم را برآورده کنید.
 3. تدوین برنامه کسب و کار: باید برنامه کسب و کار خود را برای کانادا تدوین کنید که باید شامل بخش‌های مختلفی مانند تحلیل بازار، استراتژی بازاریابی، ساختار شرکت، پیش‌بینی درآمد و هزینه‌ها و موارد دیگر باشد.
 4. پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزای استارت‌آپ کانادا: هزینه‌های مربوط به ویزای استارت‌آپ کانادا شامل هزینه‌های دولتی و هزینه‌های دیگر مانند هزینه‌های مشاوره، هزینه‌های زندگی و هزینه‌های مسکن است.
 5. ارسال مدارک و انجام مصاحبه: پس از پرداخت هزینه‌های مربوط به ویزای استارت‌آپ کانادا، باید مدارک و مستندات مورد نیاز را ارسال کنید و در صورت لزوم به مصاحبه‌های تلفنی یا حضوری مشاوره بپردازید.
 6. اخذ ویزای استارت‌آپ کانادا: پس از تایید مدارک و مستندات و موفقیت در مصاحبه، ویزای استارت‌آپ کانادا برای شما صادر می‌شود.