Skip to content
زمان مطالعه: 4 دقیقه

راهنمای مهاجرت به فنلاند

Finland

اخرین شرایط مهاجرت به فنلاند

فنلاند یكی از كشورهای اسكاندیناوی است كه شرایطِ آب و هوایی سردی هم دارد. كیفیت زندگی در این كشور اروپایی بسیار بالاست و شما می‌توانید آینده خود و عزیزان‌تان را با مهاجرت به فنلاند درخشان كنید.

مهاجرت به فنلاند از طریق کار

در صورتی كه قصد دارید از طریق كار و مهارت اقامت در كشور فنلاند را دریافت كنید، باید پیش از ورود اجازه اقامت را اخذ كرده باشید. فنلاند برای افرادی كه در این كشور كار می‌كنند اقامت موقت یا دائم صادر می‌كند. مشخصا باید از یك كارفرمای فنلاندی برای شما دعوت‌نامه ارسال شود.

اقامت در فنلاند از طریق تحصیل و دانشگاه

در صورتی كه مدرك تحصیلی خود را از فنلاند دریافت كنید یا پژوهش دانشگاه انجام دهید، برای اخذ اقامت از این كشور می‌توانید اقدام كنید. اگر بر اساس مدرک تحصیلی وارد فنلاند شوید، می‌توانید در هر زمینه‌ای مشغول به كار شوید و محدودیتی از این بابت نیست.

نمره ایلتس برای اقامت فنلاند

تحصیل در دانشگاه‌های فنلاند به زبان فنلاندی و سوئدی بدون هزینه خواهد بود. اما در صورتی كه بخواهید در دانشگاه‌های خصوصی و به زبان انگلیسی تحصیل كنید، لازم است تا شهریه پرداخت كنید. همچنین برای تحصیل در مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه‌های انگلیسی زبان شما نیاز به نمره ایلتس IELTS در حد 6.5 به بالا خواهید بود. این نمره برای مقطع دكتری 7 به بالا باید باشد.

دانشجو در هر مقطع دانشگاهی حق 25 ساعت كار در هفته خواهد داشت. در صورتی كه قصد دارید در مدرك دكتری اقدام به تحصیل در فنلاند كنید با یك استاد راهنما مكاتبه كنید تا دریافت پذیرش شما از آن طریق صورت گیرد. تحصیل در فنلاند از چندین نوع بورسیه نیز برخوردار است كه در صورتی كه واجد شرایط باشید از طرف دولت فنلاند برای زندگی و تحصیل پشتیبانی خواهید شد.

 

 

فرم درخواست مشاوره رایگان مهاجرت

 

برای كسب اطلاعات بیش‌تر در زمینه مهاجرت به فنلاند با ایركا مایگریت از مجموعه هولدینگ ایركا در تماس باشید.

بیشتر درباره هلدینگ ایرکا بدانیم!

هلدینگ ایرکا متشکل از سه مجموعه مهاجرتی،خدمات مالی و ملکی از فروردین سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در کشورهای ایران، ترکیه آغاز نمود و در ادامه راه در کانادا گسترش داده شد که امید است در ادامه این مسیر با ارائه خدمات به مشتریان عزیز به هدف نهایی اش که همانا رضایت مشتری است دست یابیم

IRCA Migrate

Immigration

باز کردن چت
1
سلام👋
چگونه می توانم به شما کمک کنم؟